reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
witam was dziewczyny jestem też z Wrocławia mieszkałam parę lat na Muchoborze małym a teraz koło Grabiszyńskiej
witaj arlena:-)
a gdzie mieszkałaś dokładnie na Muchoborze Małym?bo ja tam mieszkam i może na siebie kiedyś wpadłyśmy? ;-)szkoda że się przeprowadziłaś :tak::tak::tak:
 
Witam i na początek witam serdecznie nowe mamusie z Wrocławia:-)
EVE dziękuję za odpowiedź, coś nie jestem za bardzo przekonana do tego zaświadczenia, ale faktycznie zmieniła nam się przychodnia i może ta akurat wymaga czegoś takiego, zresztą i tak będę musiała podejść do swojego ginekologa na wizytę kontrolną i po zaświadczenie o karmieniu, więc poproszę jeszcze o to dodatkowe zaśwaiadczenie (u mnie w kadrach pracują osoby, które nie potrafia powiedzieć o co chodzi, tylko, że trzeba i koniec, ja bardzo dobrze rozumiem, że coś jest wymagane, ale zawsze jest powód tego wymogu, czy tak trudno powiedzieć:wściekła/y:)
Mieszkamy blisko siebie, bo ja na Nowym Dworze, tylko, że od jakichś 2 lat juz na stałe, a tak, to na wynajmowanym.
arlena faktycznie szkoda, że się przeprowadziłaś, bo co raz więcej się nas robi w tym rejonie.
 
EVE prywatnie, bo obraziłam się na NFZ. Jak byłam w ciąży i chciałam dostać się do gina w tej przychodni na Nowym Dworze i mi powiedzieli, ze trzeba się rejestrować z miesięcznym wyprzedzeniem, to podziękowałam, a namiary na moja gin dała mi kumpela i jestem bardzo z niej zadowolona. Bierze za wizytę tak w granicach zdrowego rozsadku, nie naciaga, a teraz wymieniła cały sprzęt na nowy i w czasie ciąży bardzo dobrze się mna zajmowała, zreszta przechodziłam ciąże też bez komplikacji, pracuje na Brochowie i tam też rodziłam.
Do pediatry też nie chodzę do tego molocha, bo to porażka, a dostałam namiary od swojego znajomego lekarza rodzinnego na pediatrę bardzo fajną też na Nowodworskiej, tylko, że to taka mała przychodnia i nie ma takich problemów z dostaniem się na wizytę. A, Ty gdzie chodzisz do pediatry?
Fajnie na swoim, w końcu nie nabijasz komuś kiesy, choć ładujemy kasę w kredyt, ale zawsze to ze świadomością, że na swoje:-)
Kiedyś na Muchoborze Wielkim wynajmowała mieszkanie aneta, ale też uciekła na swoje, ale nie aż tak daleko i czasem się spotykamy:-)
 
Agnes123witaj arlena:-)
a gdzie mieszkałaś dokładnie na Muchoborze Małym?bo ja tam mieszkam i może na siebie kiedyś wpadłyśmy? ;-)szkoda że się przeprowadziłaś :tak::tak::tak:[/QUOTE]
na Strzegomskiej nie raz tam bywam bo mam koleżanki /co do tej przychodni to chodziłam tam do ginekologa na jednej wizycie i zrezygnowałam bo lekarz był bardzo nie miły
 
ufff.... najgorszy dzień w semestrze zaliczony
projekt mój i męża - poszedł na sale jako przykład :)
kolokwium - też poszło OK - razem z Romkiem mieliśmy takie same wyniki - a więć albo dobrze:tak:, albo wszędzie się pomyliliśmy :confused:

witam nowe mamy She, Arlene, Eve
teraz powoli będę mogła was nadrobić - ale to póżniej bo zaraz jadę do szkoły
 
GOSIEK gratuluje zaliczen. Oby tak dalej :tak: Co studiujesz:confused::-)
GABI nie ma to jak wlasny kacik :-) Teraz mozesz inwestowac w mieszkanie ;-)
ANETA romantyczne te twoje zdjecia. Sliczna mialas sukienke:tak:
KADIA no prosze jak twoj synek umie sie juz dogadac:-)

Kaja tez wyprodukowala ostatnio swoje pierwsze zdanie. Zmienilam jej pampersa, a ona pokazuje na nowa pieluszke i mowi z zadowoleniem "NIE MA E E" :-D:-D
 
Dziś dzwoniłam do żłobka i dowiedziałam się wreszcie coś konkretnego.

karty zgłoszeń można już odbierać w żłobku a składać można między 1-5 czerwca.
Jutro chyba podejdę po ten wniosek.
 
reklama
Dziś dzwoniłam do żłobka i dowiedziałam się wreszcie coś konkretnego.

karty zgłoszeń można już odbierać w żłobku a składać można między 1-5 czerwca.
Jutro chyba podejdę po ten wniosek.
Agnes, przepraszam, ze tak się tu wciskam, wniosek możesz sobie ściagnać z sieci
Zasady rekrutacji do żłobków miejskich
A do którego żłobka będziesz składać? Moja córeczka chodzi na Lwowską. Pamiętaj, że trzeba dołączyć zaświadczenie o zatrudnieniu. Powodzenia.
 
Do góry