reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witam!!!

na wstępie witam nowe mamy :-)

u nas ok ale kurcze juz teraz chyba wiem dlaczego mnie tak bardzo boli czesto lewy bok , i mam nieprzespane noce , byc może to ta cholerna lewa nerka , teraz też mnie boli
ide z małym na ostatnie 4 szczepienie na pneumo i zostało nam jeszcze na meningokoki i co roku na grype , skoro lekarka stwierdziła że będzie tak dobrze to w jego wypadku chyba tak trzeba
kayci a gdzie dokladnie mieszkasz bo ja przez 222 lata mieszkałam w śródmieściu

a mały mowi bardzo męskie słowo od wczoraj "mama guma":-p oczywiście do zucia !1!!!:-D i "mama nie aaa " zasypia w 3 sekundy oczywiście, albo "pan trii"( pan jedzie na rowerze)
ale z dnia na dzień coraz węcej słow i zrobil sie przekomiczny , wszystkich zaczepia i wszystkim calusy wysyła :tak:, dzieli sie jedzeniem z obcymi :sorry2:, i wszystkie dzieci jakie są na jego drodze całuje i tuli
 
reklama
kayci korzystam póki mogę z tego, że dziecko w łóżeczku urzęduje przy karuzeli, bo później nie wiem jak będzie z czasem na dorwanie się do mopa, a co dopiero inne ;) ale fajnie, że już masz taką dużą pociechę, my z mężem też nie możemy się doczekać jak dziecko będzie duże, na początku dziecko jest takie bierne, a potem te pierwsze uśmiechy, co chwilę uczy się czegoś nowego, sama słodycz.
 
Czesc dziewczyny...Dziekuje za wszystkie mile slowa :-)
My powoli wracamy do normalnego rytmu zycia ;-)Musze przyznac ze zal, ze to juz koniec tych wszystkich przygotowan ;-)
Wiecie co...co do tych fotek....te z Was ktore nie moga wejsc do albumu - pewnie nie macie jakiegos programu :-(, prawdopodobnie jest to Adobe Flash Player w werski min, 7+.....bo przegladarke podejrzewam kazda z Was ma min. IE 6.....
Mam juz fotki z sesji...tzn miniatury poki co, ze 100 wybralismy 58 (a mialo byc 40 :-p)......troche duzo, wiec wrzuce tylko troche jesli komus by sie nie udalo jednak wejsc do albumu....a caly komplet jest tutaj:
http://picasaweb.google.pl/aneta.marcin/SlubSesja?authkey=Gv1sRgCIL9qdKjqv_DqgE&feat=directlink

GOSIEK - niezly masz rytm dnia....ja to odwrotnie....siedze do 1 w nocy....potem najchetniej bym spala do poludnia...tylko tak sie nie da ;-)
A kierunek studiow niezly :szok:.....chyle czola....Moj M to audytor, tyle ze w bankowosci ;-)
NONEK - zdroweczka
Witam serdecznie nowe mamy :tak:
KAYCI - moj starszy tez z 2007.....mimo ze z kwietnia...to tez razem pojda do szkoly ;-)
LARKAA - faktycznie fajna date wybrala sobie Twoja coreczka :cool2:
Zobaczysz ze kiedys zatesknisz jeszcze za czasem gdy pociecha byla "nie mobilna" ;-)...no chyba ze bedzie z tych spokojniejszych :-p
GABI - mysle ze sroda ok :tak:Co do tego lekarza nie jestem pewna....ale chyba nie :confused:
KADIA - i dla Ciebie zdrowka.....moj tez domaga sie gumy...tylko czasem pokreci i wrzeszy "mama gamuuuuuuuu chce" :-D


 
Witam!
A, my dziś z M wyskoczyliśmy sobie na Bielany bez małej, bo mała z babcia na spacerku:-), jakoś tak dziwnie bez dziecka:szok::-)
A, teraz M robi obiadek, strasznie zresztą już głodna jestem po tej wycieczce:szok:
Kupiliśmy sobie nową kołdrę taką 200/220, bo jak śpimy z małą, to ta obecna była za mała i komuś (czyt. M) marzła pupa:-D
aneta zdjęcia super, aż miło się ogląda i człowiekowi przychodzi jednak do głowy, żeby też się zdecydować w końcu na legalizację związku, bo chyba warto dla takich niezapomnianych chwil:confused:
Wiesz, co to może w środę tak na 10 rano:confused:
kadia trzymaj się z tym zdrówkiem i kuruj, nie bagatelizuj:no:, a słowa małego fajne, ja mam jeszcze same gagu i to o 4 rano:szok:
Iarkaa korzystaj, korzystaj z jeszcze biernego trybu swojej dzidzi, bo puźniej faktycznie oczy dookoła głowy, ja jeszcze mam dobrze, bo mała ładnie bawi się na macie edukacyjnej, no i teraz jeszcze doszła babcia, która wychodzi na spacery i w mieszkaniu siedzi przy małej, to mogę coś sobie porobić:-)
She witam serdecznie
 
Aneta zdjęcia super,pooglądałam wszystkie i aż mi sie mój ślub przypomniał z tego wszystkiego.
Jeszcze raz zyczę Wam dużo szczęścia :-):-):-):-)
 
Witam wszystkie Dziewczyny :-)
Ja również mieszkam we Wrocławiu od 5 lat a od 2 miesięcy jestem szczęśliwą mamą Adrianny. Mieszkamy wraz z mężem i psiakiem na Muchoborze Wielkim.

Gabi - u nas w pracy (pracuję w kadrach) mowimy kobitkom o tych zaświadczeniach bo ta przychodnia która nam wykonuje badania kontrolne (po długotrwałej nieobecności w pracy) wymaga takiego zaświadczenia. Jeszcze jak chcesz korzystać z przerwy na karmienie dobrze byś też miała na to zaświadczenie (wydaje gin lub pediatra)

Pozdrawiam
 
Hej gwiazdy!!!!

anetko na wstepie musze przyznać że zdjęcia super chyba na konkurs mają iść :tak:, ja tez sobie przypomnialam swój slub tylko że to było 17 lat temu:-:)szok:

mały dzisiaj podchodzi do mnie ze swoim autkiem i mówi " mama dudu guma" oczywiście rozumiecie opona spadła:-p

a co u reszty mam słychać , bo mnie kolejny dzień pobolewa nerka, chyba z wrażenia, cały dzień byliśmy w ogródku , a jutro idziemy do znajomych na grilla i jak zwykle będą kierowcą
 
reklama
witam was dziewczyny jestem też z Wrocławia mieszkałam parę lat na Muchoborze małym a teraz koło Grabiszyńskiej
 
Do góry