reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Moje drogie !!!!
Witam Was!!!!

Dzisiaj bylismy na szczepieniu i sie okzuje że mój mały zarłok waży tylko 9,700 i co usłyszałam ze jak na dziecko z wada serca to super !!!!! Dzieci z wadmi serca sa zawsze szczupłe i gonia równieśników a nasz i tak super , a jeszce dzisiaj jak poszedł spać nagle właczył sie aprat oddechu i nie wiem o co chodzi???? Czy aparat czy to mały bo to uz z 3 raz od kilku miesiecy, a zębole mu wychodza ale 2 z lewj i 2 z prawej , czyli w sumie jest ich juz praktycznie 12:szok:
 
reklama
Czesc Wroclawianki.....
U nas jakos leci....wykonczanie mieszkania dobiega konca, wczoraj zamowilismy wszystkie meble...
W koncu tez zaczelismy myslec o urlopie....
Tzn.......tydzien nad morzem mamy zarezerwowany juz od poczatku roku prawie - ale nie chcemy jechac tyle km na raz.....chcemy jeszcze po drodze sie gdzies zatrzymac.....
No wiec M zaczyna urlop w przyszly czwartek.....wieczorem jedziemy do Torunia (nigdy nie bylismy a podobno jest piekny) - zarezerwowalismy juz apartament w rynku :tak:....w piatek zwiedzamy.....a w sobote po sniadaniu ruszamy do Dębek....Strategie powrotu jeszcze musimy opracowac :-)

GOSIEK - udanego wczasowania :-) I duzo slonca.
KADIA - ciesze sie ze Krystianek ladnie rosnie....moj Kuba troche starszy a wazy mniej wiecej tyle samo :tak:
BARA - olej chlopa ;-) milej pracy dzis
BETI - dobrze ze zabek juz nie boli :tak:
ANIELAP - ale Ty pomocna zonka :-p
 
witam cały dzień u rodziców jestem, zrobiłam ojcu jagodzianki:-), tak na pocieszenie bo mama sie urlopuje.
zaraz mój małz po nas przyjeżdża i wracamy do domu:-p

fajnie, ze macie plany urlopowe, my niestety nie wyjeżdżamy:no:
Anetko Toruń przepiekny, zazdroszczę apartamentu w rynku.

Ząb juz nie boli, bo u dentysty został:-D, ale dziura po zebie tak, na szczęście prochy przeciwbólowe pomagaja skutecznie. Jutro do kontroli. Oby było oki.

No i patrzcie u rodziców forum mi smiga, a w domu jak zwykle mam problemy.
 
Witam!
Ale męczący dzień za mną-pełen dom gości:szok::sorry2: Po 10 umówiłam się z siostrą w Centrum Handlowym-byłyśmy w H&M-kupiłyśmy sobie spódniczki (ja dżinsową mini:szok::-p), bluzki, a dziewczynom spodnie-ogrodniczki... W domu wzięłyśmy się za robienie pierogów ruskich-ale się objadłam:-p:-p W czasie obiadu przyjechał mój brat ze swoją dziewczyną, więc się załapali na pierogi, a za chwilę przyszła kuzynka, z którą byłam wcześniej umówiona-cała chata ludzi:tak::cool2: Dziewczynki pobiegały-fajnie bawią sie w berka... Poza tym Basia jest zazdrosna o Hanię i ją bije, zabiera jej zabawki i spycha z samochodów, jeździków, rowerków:szok::no:
Na koniec przyszedł M z pracy i jak zobaczył całe towarzystwo to o mało nie zemdlał:-D O 19 był umówiony z doradcą ubezpieczeniowym i śmialiśmy się, że powie mu, że my tu żyjemy w takiej komunie z dwójką dzieci, a M ma 4 kobiety:-D Koniec końców M zaprosił Pana do kawiarni:blink:
Jutro na 10 idę na jakieś targi pracy z Urzędu Pracy-obecność obowiązkowa... Tyle dobrze, że to niedaleko ode mnie:sorry2:

A co nas tutaj tak mało? Dziewczyny znowu strajkujecie?;-)

Beti-jagodzianki-pycha:-p Ja wczoraj robiłam tartą z jagodami-teraz własnie skończyłam jeść:tak:
Gosiek-miłego urlopu:blink:
Kadia-to wcale nie tak mało jak waży prawie 10 kg-Basia o dwa miesiące starsza, a waży 9100 w ubraniu:szok::tak: Cieszę się, że wszystko ok z Krystiankiem:-)
Bara-pogodzona już z M? Nie ma co się denerwować, bo facet będzie zawsze tylko facetem...
Anielap-dzisiaj też siedzisz nad pracami domowymi?:cool2:

 
Nie odzywam sie doniego dopóki mnie nie przeprosi i tyle:tak: ale miałam fatalny dzień zmarła moja ciocia nagle i tak mi jest przykro strasznie:-:)-:)-:)-(
 
Czesc dziewczyny

nie pisalam bo kompletnie nie mialam czasu, maly coraz bardziej absorbujacy..palec juz lepiej. Zaczal sie festiwal Ery i obok nas w parku wstawili lezaki..wiec odpoczywm tam:)

Renata moj maly skonczyl 5 miesiecy:)
kadia..wspaniala wiadomosc
kasia i jak bylo na targach znalazlas cos ciekawego??
 
Witajcie:-)
miauczus,ja mieszkam na móchoborze wielkim, na ul. Tyrmanda, a stąd do parku południowego to heeeennnnnn, zwłaszcza autobusem:baffled:.
renta.d witaj, piszesz z nami na majóweczkach 2008, kojarzysz mnie? Ja mam niespełna 3 miesięcznego szkraba w domku:-).

Tak Wam zazdroszczę wyjazdów na wakacje, my w tym roku z racji narodzin synka nie jedziemy nigdzie, za mały bąbelek. Ale za to za rok sobie odbijemy. Zresztą Mikołaj jest owocem zeszłorocznych wakacji w Bułgarii, to nasza pamiątka stamtąd, ha ha.:tak:
 
reklama
Witajcie!!!
Ja przez kilka wieczorów siedziałam przy pracach biurowych. Dzięki temu spędziliśmy wspólnie cudny weekend. Szkoda że juz dobiega końca:-(

Smutam się trochę bo wszystkie tu piszecie o urlopach a my nigdzie w tym roku nie jedziemy. Lato w mieście i dzień po dniu. I strasznie Wam zazdroszczę tego morza:tak: Ale zołza nie jestem i życzę wszystkim odpoczywającym cudnej pogody i miłego wypoczynku:-)

 
Do góry