reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witam,jestem mamą 5 letniego Dawidka i mieszkam we Wrocławiu. Za trzy tygodnie spodziewam sie drugiego maluszka, Mały sie cieszy że będei miał rodzeństwo ale zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce
Pozdrawiam:-)
 
reklama
Czesc Marta :-) to fajnie bedzie dwójka, ja urodzilam 3,5 miesiaca temu:-) a w jakim szpitalu rodzisz??

kadia ja pamietam z opowiadan mamy ze zapalenie ucha jest bardzo bardzo bolesne ...jak maly to znosi??
zgadzam sie -jest zdecydowanie za goraco!
anielap pisz koniecznie co sie dzieje! i wracaj szybko!
beti zdjecia okazaly sie fatalneeeeeeeeeeeeeeee, kolega "fotograf" zrobil nam ze slubu tragikomedie! oto jedno juz pod wieczor.....ja bylam oczywiscie trzezwa a moj ...jak widac
 

Załączniki

  • IMG_1133.jpg
    IMG_1133.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 29
  • IMG_0898.jpg
    IMG_0898.jpg
    37,5 KB · Wyświetleń: 33
  • IMG_0875.jpg
    IMG_0875.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 25
Witam serdecznie wszystkie mamusie:-).Mam pytanko,za 2 tyg mam termin i chciala bym wiedzieć czy któraś z Was rodziła na Kamieńskiego? Chciała bym sie dowiedzieć czy podczas porodu naturalnego nacinaja krocze,ilu osobowe są sale na które trafia się później z maluszkiem i co trzeba mieć ze sob\ą dla dzidziusia. Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam gorąco.;-)
 
Martynka2238
Ja 3,5 miesiaca temu rodziłam na kaminskiego! Sytuacja wyglada tak ze- porodówka super, polozne przy porodzie tez. To byl moj pierwszy porod naturalny i w sumie nie wiedzialam co robic a panie cierpliwie mi pomagaly. Dzieki masazom poloznej nie bylam nacinana i nie pekłam. O lewatywe poprosilam na izbie przyjec, tam tez dostaje sie zastepcza koszule do porodu. (w depozyt, niestety z nerwow zgubilam karteczke) U mnie porod trwał dosc krotko, bo od przebicia pecherza 1,5 h. Sala porodowa jest z jednym łozkiem do porodu, jest tez toaleta, piłki, kanapa, a i mi towarzyszyl maz.( porod rodzinny jest darmowy) Gorsza sprawa po porodzie. Sale sa 2 i 4- osobowe. Opieka bardzo słaba- do wszytskiego trzeba wołac- maluszka odebralam rano po porodzie i na szczescie maz ma juz doswdczenie, wiec mi wszystko pokazal- jak przewijac, ubierac ( zielona bylam :zawstydzona/y:) Najwiekszy problem okazal sie z piersiami- nikt, zarowno mi jak i kolezance z sali nie pokazal jak przystawic malenstwo. Z tego tez powodu nabawilam sie zapalenia piersi, bol jak cholera, piersi kamienie i goraczka 39. Dzis juz wiem o nawale pokarmu, tam nikt nie raczyl tego wyjasnic.
Wiec radze przygotowac sie w własnym zakresie jak najwiecej zeby nie miec smutnych wpadek ( jak ja:-() A ja zabralam ze soba standardowo- szlafrok, koszule dobre do karmienia( polecam 2), kapcie, klapki, cos do kapieli- (sa prysznice), tantum rosa do przemywania krocza( i dozownik do kwiatow zeby go jakos zrobic) duze podpaski!!!!!! najlepiej pieluchy z belli, majtki- fajne okazaly sie te poporodowe z siatki( po porodzie te wielkie podpaski musza sie na czyms utrzymac), wkładki laktacyjne, stanik taki do karmienia, artykuły do higieny (szczotka do zebow itp), termometr (ja natrafilam na zepsuty)
a dla malego- waciki zwykłe, pieluchy tetry, pampersy, chusteczki, puder, ciuszki, jakis kocyk lub becik.

Wiecej rzeczy nie przychodzi mi do głowy. Troche sie rozpisalam:-p:-p Mam nadzieje ze przydadza ci sie te informacje, wszytskie te rzeczy ktore napisalam okazaly sie mi niezbedne.

Pozdrawiam
 
MOJE DROGIE WITAM WAS!!!!

GOSIEK - CIESZE SIE ZE ŻE U WAS JEST LEPIEJ , JA NASZCZĘŚCIE MAM TAKIE DZIECI ZE ŁYKAJA ANTYBIOTYKI JAK SOK:tak:, A RACZKA KLAUDI W SUMIE LEPIEJ ALE OD CZASU DO CZASU COS JA TROSZKĘ POBOLEWA:-(

MARTA - WITAMY SERDECZNIE:-)

MIAUCZUŚ - BOLI GO JESZCZE TROSZKE USZKO , BO CIAGLE JE TRZE ALE W SUMIE CALKIEM DOBRZE TO ZNOSI, ALE Z CIEBIE PIEKNA PANI MŁODA !!!!

MARTYNA - TRZYMAMY KCIUKI ZA POMYSLNE ROZWIAZANIE
W SUMIE 7 LAT TEMU JAK RODZIŁAM KLAUDIE , TO TO CO OPISAŁA MIAUCZUS NIC SIE NIE ZMIENIŁO, JA AKURAT TERAZ RODZIŁAM W TRZEBNICY

POZDRAWIAM WSZYSTKIE WROCŁAWIANKI!!!
 
Witam dziewczynki, mam jeszcze chwilke czasu bo męzus zaraz wraca.

Miałczus super fotki dawaj więcej, nie wstydź się. Ja też nie miałam profesjonalnego fotografa, ale fotki mam super, zadowolona jestem.
Może kiedys wstawie:szok:

Kadia dobrze ze u Was już lepiej. Zapalenie ucha jest okropne, Maksio mi pierwszy raz dorwał jak mial 3 miesiące, masakra. Potem czesto mu wracało, ale teraz na szczęscie juz mamy z głowy. Z uchem jest tak ze jak juz dziecko dostanie antybiotyk to szybko wraca do zdrowia.
A córke rączka jeszcze bedzie bolała, bo kośc się zrasta, ale dobrze bedzie.

Martynko witaj, ja rodziłam na Klinikach i jestem bardzo zadowolona, może nie z poczatkowej fazy porodu ale potem było naprawde oki. Opieka super, po porodzie przychodziły położne, panie z laktacyjnej poradni, lekarze. spoko.

Witam tez Marte cieplutko.

a ja dzis byłam u ginekologa, na kontroli takiej corocznej, wszystko oki, w ciązy nie jestem, nadżerka jak po porodzie znikła, tak się nie pojawia. Znowu zaczynam brac pigułki, bo kolejnej ciązy nie planuje.

acha i chce iśc z Maksiowym do stomatologa, wyszły mu juz wszystkie zeby i stwierdziłam ze czas na przeglad pierwszy, znacie jakiegś dentyste superaśnego dla dzieci? może byc prywatny.

Mialczus synus superowy:-)
 
reklama
Witam dziewczynki, mam jeszcze chwilke czasu bo męzus zaraz wraca.

Miałczus super fotki dawaj więcej, nie wstydź się. Ja też nie miałam profesjonalnego fotografa, ale fotki mam super, zadowolona jestem.
Może kiedys wstawie:szok:

Kadia dobrze ze u Was już lepiej. Zapalenie ucha jest okropne, Maksio mi pierwszy raz dorwał jak mial 3 miesiące, masakra. Potem czesto mu wracało, ale teraz na szczęscie juz mamy z głowy. Z uchem jest tak ze jak juz dziecko dostanie antybiotyk to szybko wraca do zdrowia.
A córke rączka jeszcze bedzie bolała, bo kośc się zrasta, ale dobrze bedzie.

Martynko witaj, ja rodziłam na Klinikach i jestem bardzo zadowolona, może nie z poczatkowej fazy porodu ale potem było naprawde oki. Opieka super, po porodzie przychodziły położne, panie z laktacyjnej poradni, lekarze. spoko.

Witam tez Marte cieplutko.

a ja dzis byłam u ginekologa, na kontroli takiej corocznej, wszystko oki, w ciązy nie jestem, nadżerka jak po porodzie znikła, tak się nie pojawia. Znowu zaczynam brac pigułki, bo kolejnej ciązy nie planuje.

acha i chce iśc z Maksiowym do stomatologa, wyszły mu juz wszystkie zeby i stwierdziłam ze czas na przeglad pierwszy, znacie jakiegś dentyste superaśnego dla dzieci? może byc prywatny.

Mialczus synus superowy:-)


KOCHANA JEST SUPER PANI STOMALOG W ROYALDENCIE , NIE PAMIETAM NAZWISKA ALE JEST TAM TYLKO JEDNA OD DZIECI ALE JAET SUPER, DZIEKI NIEJ MOJA KLAUDIA PO 5 LATACH PRZESTAŁA BRAC PALEC DO BUZI A MY CUDA ROBILISMY
 
Do góry