reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

No dobra a gdzie dokładnie jest ten Royldent, masz adres? Bo ja chce iśc na taki normalny pierwszy przeglad, Maksio ma ładne ząbki, dbamy o nie, ale licho nie śpi i lepiej sprawdzic wcześniej, wyszły mu już piątki więc myślę ze czas odpowiedni juz. podaj namiary jak możesz.
 
reklama
No dobra a gdzie dokładnie jest ten Royldent, masz adres? Bo ja chce iśc na taki normalny pierwszy przeglad, Maksio ma ładne ząbki, dbamy o nie, ale licho nie śpi i lepiej sprawdzic wcześniej, wyszły mu już piątki więc myślę ze czas odpowiedni juz. podaj namiary jak możesz.
TELEFONU NIE MAM , ALE W KSIĄŻCE JEST , A JEST NA LESCZYŃSKIEGO ,
JAK MASZ KFC NA ŚWIDNICKIEJ TO JEST Z TYŁU ZA
 
Dziewczyny kiedy miałyście pierwsza wizyte u stamoatologa z maluszkami??????? i kiedy zaczynałyście stosowac jakies pasty, nakładki na paluszka???

Beti77 to moze ty wrzucisz kilka zdjęc??????????? pochwal sie no :laugh2: a ja poszukam czegos normalnego chociaz
Kadia dzielna ta wtoja dziewczynka! jeszcze troche i calkiem zapomni!
 
Beti ja też rodziłam na klinikach:-)i jestem zadowolona:tak: u mnie w przychodni tez mamy lekarza od dzieci, na pierwszej wizycie moze sobie nie dac zajrzec do buzi czasami sie tak zdarza ale nie należy sie zrażać:tak:przeglądy są darmowe i pani doktor sympatyczna:tak:nr tel. 321 73 77 Przychodnia Stomatologiczna M-dent ul. Pestalozziego 9
Miauczus zdjęcia super :-)
Witam nowe mamy i trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiazania:tak:
U nas niestety dalej w domu szpital wszyscy chorzy, ja juz wybrałam antybiotyk i czuje sie bez zmian:baffled::crazy:dobrze że przynajmniej wycieczka do Zoo się udała:tak:
 

Załączniki

  • IMG_0003.JPG
    IMG_0003.JPG
    185,8 KB · Wyświetleń: 36
  • IMG_0039.JPG
    IMG_0039.JPG
    150,9 KB · Wyświetleń: 41
  • IMG_0040.JPG
    IMG_0040.JPG
    136,1 KB · Wyświetleń: 47
  • IMG_0044.JPG
    IMG_0044.JPG
    152,4 KB · Wyświetleń: 27
  • IMG_0045.JPG
    IMG_0045.JPG
    129,7 KB · Wyświetleń: 18
Czesc skarbeczki ;-)
Kuba zgodnie z moimi przewidywaniami.....przespał ładnie cała noc. Tak jak myslalam - jak ładnie je cały dzień i porzadny obiad zje, to potem w nocy nie nadrabia.....Ale to jeszcze nic...o 5:30 wypil mleko i pospał do....9:30.....Kurcze jak fajnie, normalnie szok :-D
I jeszcze napisze Wam, ze z naszym mieszkankiem do przodu....umowe kredytu juz mam na mailu, M jutro rano jedzie podpisac, pierwsza transza spłaty pojdzie 18.06. A dzis dostaniemy klucze do naszego mieszkanka :-):-):-) i jutro jestesmy umowieni z firma remontowa, to bedziemy mogli z nimi tam pojechac i na zywo zobaczyc co i jak :tak:hehehehe ale pewnie dzis i tak pojedziemy obadać teren :-p:-D

Witam nowe mamy :-)

Dziewczyny - wszystkie zdjecia cudne :-) My mamy zepsuty aparat :baffled:

BARA - ciesze sie ze mimo chorobska wypad do zoo udany....teraz tylko syzbko do zdrowia wracajcie
MIAUCZUS - my myjemy zabki odkad sie pojawily pierwsze....ale tylko woda, pasty nie uzywamy....Czytalam na jakims portalu stomatalogicznym ze jeszcze nie trzeba, tym bardziej ze Kuba nie wypluje przeciez tej pasty....Wiekszy problem jest u nas z tym, ze kiedys byl chetny do mycia zabkow....a teraz nie bardzo :confused:
BETI - dobrze ze wszystko ok po wizycie u gina.....no i ciekawe jak maly zniesnie pierwsze starcie z dentysta :-D
KADIA - mam nadzieje ze i raczka i uszko nie bola bardzo :tak:

Wlasnie z tymi szpitalami.....ja nie mam jeszcze rozeznania bom nie tutejsza :-D Ale z tego co slysze to nie chca tu dawac znieczulenia - nawet za kase....I jestem troche przerazona....Nie wspominajac o oblozeniu na porodowkach :baffled:

 
Ostatnia edycja:
bara82 ale super zdjecia..tez chce isc do zoo:-):-):-):-):-) wracaj szybko do zdrowia!
aneta23 na kamienskiego pwoiedziano nam ze najblizsze miejsce gdzie sa znieczulenia podawane- to Wałbrzych!!! :baffled: i rzeczywiscie nie chodzi o kase.... A mi sie wydaje ze poprostu anestezjolodzy maja to w d..... i stad brak znieczulen. ( a i tak dobrze zarabiaja)
 
dziewczyny nie wiem o co chodzi ale dzis nie mogę ani wstawić usmiechów, ani powiekszyć czy pogrubic liter. pokombinuje wieczorkiem, bo zaraz Maksiowy wstanie i idziemy na dwór:)może któras z was napisze mi co zrobic z tym fantem?
 
Dziewczyny gdzie jestescie???????????????? HALO HALO

My dzis bylismy u lekarza, katarek nadal trzyma sie ale reszta czysta. Mam wprowadzic juz malemu zupke, ziemniaczka lub buraczka...hahahah. No moj malutki juz sie malym mezczyzną robi:blink::blink::blink::blink:
a to zdjecia z dzis. Pozdarwiam. Wracajcie na forum!
 
reklama
Do góry