reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witam!
A ja ostatnio mam mało czasu, bo z zapałem szukam pracy:tak: Jeżdżę po szkołach, pytam o wolne etaty i zostawiam swoje oferty... W dwóch szkołach powiedziano mi, że być może będzie etat albo część od września, ale zobaczymy:blink:
Poza tym u nas wszystko ok. Basia łobuzuje jak codziennie, zaczęła powtarzać za nami słowa-umie mówić cześć (brzmi to jak teść) i "to". Także mamy nowy repertuar:-D

Miauczus-śliczne zdjęcia:tak: A jaka z Ciebie piękna panna młoda była:-p Synuś słodziutki:happy2:
Anetko-no niestety we Wrocławiu nie dają znieczulenia-ja zaczekam z następnym porodem do czasu jak coś się zmieni (mam nadzieję;-))
Bara-zdjęcia superowe:tak: Zdrówka dla Was kochana:-)
Kadia, Beti-witajcie!:happy2:
Anielap-a gdzie Ty się podziewasz?:confused:
 
reklama
HEJ KOCHANE !!!!

NO U NAS CORAZ LEPIEJ :tak:KRYSTIAN ZACZYNA ZNÓW MIEC APETYT I SZALEJE , A POZA TYM WCZORAJ WSZEDŁ W DRUGI ROK SWOJEGO ZYCIA A PO WYDARZENIACH SPRZED ROKU JETSESMY BARDZO SZCZĘLIWI ŻE JEST Z NAMI:tak::-),
A KLAUDIA TAK SIE OSWOIŁA Z GIPSEM ZE CZASAMI TAK SIE ZACHOWUJE ŻE CHYBA ZAPOMINA ZE GO MA, ALE JUTRO DO CHIRURGA NA KONTROLĘ I ZOBACZYMY CO POWIE

POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMY I DZIECI
 
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA KRYSTIANKA!!!!!!
DUZO ZDROWIA,SPELNIENIA MARZEN!!!!!!
SZCZESCIA I RADOSCI
tort_urodzinowy.jpg
 
No więc cos nadal mi szwankuje to podforum na innych nie mam problemu.Witam wieczorowa pora, moje kochane dziecko juz smacznie śpi od godziny a ja mam czas dla siebie.U nas spoko, Maksiowy nie choruje, jest oki, pampera używamy już tylko do snu i na dłuższe spacerki z tatusiem. Teraz uczymy się jazdy na rowerku. A ja się odchudzam postanowiłam zrzucic swoją ogromną nadwagę i zaczęłam stosowac meridie czy któras z Was to brała , albo znajomi wasi, chodzi mi o opinie bo tyle się naczytałam w necie i na innych forach, każdy mi odradza. chce je brać max 3 miesiace, potem ograniczyc i odstawić. No ale poczytałam o tych skutkach ubocznych i mam mieszane uczucia. Ja zauwazyłam tylko suchośc w ustach i ograniczenie apetytu. Dużo piję i mało jem.No i nie wiem co robić dalej, brać czy nie? Moze wy doradzicie.Wszystkiego najlepszego dla Krystianka:)niestety nie moge ani powiekszyć liter, ani pokolorować, wstawić usmieszka nic i nie wiem dlaczego? Moze mi podpowiecie? Pomożecie?Miałczusia jak wgram fotki ze ślubu na kompa to wstawie.
 
witam Serdecznie!!!!

dziekujemy Bardzo Za Zyczenia!!!!

bylismy Dzisiaj I Chirurga I Miala Zdjęcie ,okazuje Się że Zrasata Sie Dobrze Ale Za Miast Za Tydz Scigac Gips Bedziemy Za 2 Tyg, No Cóz Trudno, Lepiej Dłuzej Niż Jak Coś Nie Tak Ma Byc , A Krystian Lepiej Z Uszkami Juz Weoły I Apetyt Ma

betti- Nic Nie Słyszałaś O Tym Preparacie Ale Sama Jestm Na Etapie Szukania Dobrej Diety, A Czy To Co Bierzesz Jest Na Recepte??/
 
tak jest na recepte, mi ginka przepisała. Czytam i czytam o tej Meridii imam mieszane uczucia, no cóz wezme to opakowanie do końca, zważę się, zrobię badania i zdecyduje co dalej. Ja kupiłam za 60 zł na miesiąc, ale ceny są rózne. Pozdrawiam
 
beti ja wiem że Meridia jest bardzo skuteczna mozna schudnąć nawet kilkadziesiąt kilogramów ale ma dużo tych działań ubocznych bo działa na ośrodek głodu w mózgu czyli na układ nerwowy:tak: ja dostałam skierowanie do poradni leczenia otyłosci bo lekarze zaczęli podejrzewać że moja nadwaga może wynikać z jakiegoś schorezenia:tak: mam zrobic wyniki i tam pójść ale przez ciągłe choroby Zuzi i mamy6 pobyty w szpitalu nie mam kiedy pójść ze sobą a przydałoby się:tak::tak::tak:
 
reklama
witam i gdzie się podziewacie? Bara moja nadwaga to z obrzarstwa, za bardzo kocham słodycze. No i się zapusciłam. Jestem pod kontrola lekarza. zobacze przez 1 miesiąc jak bedzie to xle na mnie wpływac to odstawie. ja nawet w nocy potrafie wstac i zjeśc kanapke. To nie jest normane. czy ktos mi może pomóc bo ciągle mam problem z pisaniem wiadomości. nie moge zmienić czcionki, powiekszyc liter czy pogrubic. o co chodzi?
 
Do góry