reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

WITAM WAS SERDECZNIE!!!!

DZISIAJ PRZEZ CAŁY DZIEŃ BYŁO OK , CHOCIAZ I TAK MI SIE WYDAJE ŻE TROCHE MAŁO SIUSIA. ALE PRZEZ CAŁY DZIEŃ NORMALNIE JADŁ PIŁ I BYŁ BARDZO WESOŁY !!!!, ALE NIESTETY I TO MOZE POWÓD WIECZORNYCH PROBLEMÓW, WCZORAJ PADŁ NAM O 18 I SPAŁ DO 7 RANO BEZ ZAJĄKNIĘCIA, A JKA DZISIAJ CHCIAŁAM GO POŁOZYC TO NIESTETY NIE DAL SIE BO BYŁA BABCIA I DZIADEK, WIĘC WYKAPAŁAM GO O 17.30, ZJADŁ KASZE I DALEJ NIE CHCIAŁ ZASNĄĆ I JAK WESZŁAM DO POKOJU ZOBACZYŁAM ŻE SIE DŁAWI, WIĘC SZYBKO GO PODNIOSŁAM DAŁAM GŁOWA W DÓL I ZWYMIOTOWAL, PO CZYM ZASNĄŁ I NAGLE SIE PRZEBUDZIŁ TYLKO TYLE ZE URZADZIŁ TAKA HISERIE ŻE NIE WIEDZIAŁAM CO ZROBIĆ , ANI SMOKA ANI PICIE , ANI NIC NAWET MAMA JAK TULIŁA BYŁO XLE , ZADZWONIŁAM DO LEKARKI KAZAŁA DAĆ PRZECIWBÓLOWE, I JAK TAK DALEJ BEDZIE TO MAM PRZYJECHAĆ , ALE PÓKI CO ZASNĄŁ I SPI JAK ANIOLEK , ZAGLADAM CO CHWILA DO NIEGO I RANOE JEDZIEMY DO PANI DOKTOR, ALE KURCZE NIE WIEM CZY TO ZE ZMECZENIA TAK KRZYCZAŁ CZY COS GO BOLAŁO:-(
 
reklama
kadia - sorki, ze się spytam - a co za operację miał synek ??
miauczuś - to dobrze, ze mimo katarku mu dopisuje humorek
bara - strasznie wasze trójce współczuję - choroba to jest okropna rzecz
 
Witam cieplutko :-)
Ja juz wizyte u endokrynolog zaliczylam......wyniczki ok, wiec bardzo sie ciesze - nic zlego sie nie dzieje.....no ale co miesiac - dwa hormony nadal musze badac.
Poza tym odebralam badania zlecone przez ginke.....morfologia ok......ale fatalne badanie moczu :baffled: Pobieralam jak zawsze, nigdy jeszcze nie mialam takich wynikow: liczne leukocyty, bakterie, nabłonki płaskie i śluz :baffled: Pewnie bedzie do powtorki....dziwne bo nie czuje zebym jakas infekcje miala :confused:
Wiecie co.....mlody przedwczoraj i dzis pospal bez zadnej pobudki do 5...potem mleczko i do 8......alez jestem szczesliwa :laugh2::-):tak:
My wczoraj dzien spedzilismy leniwie :-p - spacerek z malym na rowerku, a tak to w domku sie obijalismy....Kuba gral z tatusiem w pilke, czasem nawet udaje mu sie kopnac, kąpał sie w ogrodku w swoje wanience - ale mial radoche :-D (stwierdzilismy ze nie oplaca sie kupowac baseniku skoro sie bedziemy wyprowadzac ;-)) itd.

BARA - wspolczuje chorobska :-(
KADIA - mam nadzieje ze z Krystiankiem jednak wszystko ok :tak:
MIAUCZUS - wygoncie szybko ten katar....my zawsze uzywamy Nasivin Soft....A poza tym woda morska Nivea Baby - ale to tez na codzien.
 
Kadia i co powiedzial lekarz?
aneta23 mi w czasie ciezy kazali robic badania moczu z tamponem:baffled::baffled::baffled: czytalam ..aby badania wyszly dobre to mocz musi byc pobrany w sterylnych warunkach. Takze to moze kwastia tego??

Moj maly jeszcze troche katarku ma, a dzis nam zalozyli HD z multimediow:-):-)
 
witam i ja w ten ciepły wieczór:-) Bosko jest za oknem prawda:-)

u nas nic nowego Maksio juz ma pampera tylko do spania a i tak zwykle suchy, ale jeszcze mu zakładam bo nigdy nie wiadomo.

Kadia jak tam mały?
Anetko super ze z Wami wszystko oki, mój mały tez już przesypia nocki od niedawna dopiero ale się wysypiam:happy2:
Bara jak tam u Was?
Anielkop jak mała Zu i zabale?
Miałczuś na fotki czekam?

acha zapisałam Maksiowego do żłobka trzymajcie kciuki by go przyjęli, cholewka zależy mi bardzo. 12 czerwca lista przyjetych.
 
Witam!!!
Przepraszam za tak długą nieobecnośc:zawstydzona/y:
Musiałam kilka spraw i słów przemyślec i jakoś nie mogę sie z powrotem wdrożyc.
Ale obiecuję wszystko wyjaśnic i wrócic do was bo strasznie mi się stęskniło...
Gorąco Was pozdrawiam!!!​
 
WITAM WAS KOCHANE!!!!

ALE POGODA LEDWIE DYCHAM!!! WOLE TAKIE 21-22 STOPNIE
GOSIEK - KRYSTIAN MIAŁ BARDZO ZAAWANSOWANA WADE SERCA I BEZ OPERACJI NIE PRZEZYŁBY BEZ OPERACJI , CHOCIAZ TA WADA MA RÓZNE STOPNIE ZAAWANSOWANIA ALE NASZ TRAFIŁ AKURAT NA NAJGORSZA , ALE OBECNIE JEST OK WIĘC STARAM SIE O TYM ZAPOMNIEC ALE NIE JEST TO ŁATWE , TYMBARDZIEJ ZE NIEDŁUGO BEDA JEGO URODZINY I WSPONIENIA WRACAJA

ANETKO - KOCHANIE JA W CIĄZY TEZ MIALAM PROBLEMY Z MOCZEM I MUSIALM BRAC AŻ 4 RAZY ANTYBIOTYK, CZEGO TOBIE NIE ZYCZĘ , NIE MARTW SIE BEDZIE OK I CZESTO SIE TO ZDRARZA W CIĄZY

BETI- ALE TEN TWÓJ SYNEK DZIELNY , SUPER ŻE JUZ NIE OSI W DZIEŃ PIELUSZKI

POZDROWIENIA DLA RESZTY MAM I DZIECI!!!
 
A DZISIAJ MOJE DROGIE BYLISMY U NASZEJ PANI DOKTOR I SIE OKZAŁO ŻE O DZIWO TEMPERATURY NIE MA , ZACHOWUJE SIE JAK SUPER ZDROWY , A KRYSTIANEK MA OBUSTRONNE ZAPALENIE UCHA!!!!
 

Załączniki

  • Obraz 016.jpg
    Obraz 016.jpg
    93,5 KB · Wyświetleń: 31
  • Obraz 017.jpg
    Obraz 017.jpg
    102,1 KB · Wyświetleń: 46
  • Obraz 018 (2).jpg
    Obraz 018 (2).jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 31
  • Obraz 019.jpg
    Obraz 019.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 48
reklama
kadia - no to biedulek, ale super, ze już wszystko OK
a jak rączka córki ???? - dalej boli - czy już OK?



u nas powoli lepiej - już jestem znowu w pracy - mały jest z moją mamą
kaszle lekko, bierze antybiotyk ( czt. wciskamy mu siła szczykawką - brrr) ale powoli mu przechodzi, paluszek się goi

a tak to wesoły i uśmiechnięty - tylko średnio mu się podoba jak wychodzę do pracy
 
Do góry