reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

ja polecam wode morska i krople Euphorbium sa homeopatyczne, ale rewelacyjne i można od urodzenia dziecku podawać.

my dziś na majówke idziemy, potem napisze wiecej.
 
reklama
a mój Mirek ma dość pechowy ten maj. Teraz przypętało mu się zapalenie krtani. W czwartek niestety mi się dusił.
Teraz już ciut lepiej.
 
gosiek rzeczywiscie ten maj jakis pechowy, ciagle cos sie dzieje!!! ale od jutra czerwiec i bedzie lepiej!!!!!
beti wode morska mamy, wlasciwie stosujemy od urodzenia, o kroplach nie slyszalam- ale dobrze ze piszesz, bede musiala kupic. Tak mysle ze powinnam zaczac zbierac rzeczy do apteczki dla malego....
 
Bede pierwsza!!!!

WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA WASZYCH POCIECH MALYCH I DUZYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CAŁUSKI,BUZIAKI,ZDRÓWKA BARDZO DUZOOOOO, POGODY DUCHA, SPELNIENIA MARZEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-)
 

Załączniki

  • postacie2.jpg
    postacie2.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 41
rzeczywscie tlumy tu od rana ;-);-);-) u nas pojawil sie pierwszy katarek:angry: kupilismy malemu fride ale zastanawiam sie co mozna kupic w aptece bez recepty. Czy cos polecacie???????? a taka ładna pogoda i grilla planowalismy:sorry2:


KOCHANA WODA OK ALE JA OSTATNIO WYBRÓBOWAŁA INNA WODE OTRIVIN EXTRA CARE KTÓRA MI POLECIL KOLEGA ZAWIERA WIT B5 WODE MORSKA I SÓL FIZJOLOGICZNA I TEZ MOZNA STOSOWAC OD URODZENIA I MUSZE PRZYZNAC ZE JEST SUPER , A NIE MOGŁAM SOBIE PORADZIĆ Z KATAEREM KRYSTIANA BO JEST ALERGIKIEM I WŁASCIWIE MIAŁ GO NON STOP , A TERAZ DOSTAJENIESTETY CLARITINE I JEST SPOKÓJ
 
Życzę rzeki i piasku przy rzece
na wspaniałe, piaskowe fortece.
I poziomek w leśnych kotlinach,
drzew, na które dobrze się wspinać.


Z OKAZJI DNIA DZIECKA WSZYSTKIM POCIECHOM
CIOCIA GOSIA Z KLAUDIA I KRYSTIANKIEM


 
Widze że Dalej Nikogo Nie Ma !!!

Ale Musze Wam Powiedzieć Ze Jestem Dzisiaj Roztrzęsiona, Bo Od Momentu Kiedy Nasz Synek Mial Operacje Mamy Monitor Oddechu, I Dzisaj W Nocy Nam Sie Właczył , Ale Jak Wpadlismy Do Pkoju To Maly Wygladał Jak Zaspany I W Szoku Co Sie Dzieje, Więc Sami Nie Wiemy Co Sie Stało, Ale Martwi Mnie Też To że Mało Siusia I Nie Wiem Czy Przez Ten Upał I Więcj Sie Poci I Dlatego ??? Ale Mam Taka Nadzieję!!! Tymbardziej Ze Dzwonialm Do Lekarki I Powiedziala że Tak Moze Być Ale Mam Obserwowac Do Rana Jak Z Tym Siusianiem Będzie:-(
 
Kadia napewno wszystko bedzie dobrze trzymamy kciuki:tak:
My również najserdeczniejsze życzenia z okazji DNIA DZIECKA wszystkim pociechom:-)
a ja jestem wściekłaaaaaa:wściekła/y::angry::wściekła/y::angry::wściekła/y::angry:w zeszła sobote Zuzia zachorowała znowu antybiotyk i planowana wycieczka do Zoo sie nie odbyła, dobrze że padał deszcz nie było przykro, Zuzia po dwóch dniach sprzedała wirusa mnie 4 dzien juz biore antybiotyk i nie pomaga, a wczoraj ja zaraziłam męża który jest 1 dzień na antybiotyku:wściekła/y::angry::wściekła/y::angry::wściekła/y::angry: planowaliśmy jutro super rodzinny wypad do Zoo super pogoda atrakcje i du.... ja nie mam siły się ruszac co dopiero łazić po Zoo, mój M umiera jak to facet a całej sprawczyni pozostał tylko kaszel:baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:czuje sie jakby mnie walec drogowy rozjechał MASAKRA
 
Kadia napewno wszystko bedzie dobrze trzymamy kciuki:tak:
My również najserdeczniejsze życzenia z okazji DNIA DZIECKA wszystkim pociechom:-)
a ja jestem wściekłaaaaaa:wściekła/y::angry::wściekła/y::angry::wściekła/y::angry:w zeszła sobote Zuzia zachorowała znowu antybiotyk i planowana wycieczka do Zoo sie nie odbyła, dobrze że padał deszcz nie było przykro, Zuzia po dwóch dniach sprzedała wirusa mnie 4 dzien juz biore antybiotyk i nie pomaga, a wczoraj ja zaraziłam męża który jest 1 dzień na antybiotyku:wściekła/y::angry::wściekła/y::angry::wściekła/y::angry: planowaliśmy jutro super rodzinny wypad do Zoo super pogoda atrakcje i du.... ja nie mam siły się ruszac co dopiero łazić po Zoo, mój M umiera jak to facet a całej sprawczyni pozostał tylko kaszel:baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:czuje sie jakby mnie walec drogowy rozjechał MASAKRA

DZIEKUJEMY BARDZO!!!
ALE WY TEZ NIE MA CIE WESOŁO TAKA POGODA A WY CHORZY, ALE MAM NADZIEJĘ ŻE SZYBKO DO ZDROWIA WRÓCICIE, UCALOWANIA OD NAS !!! :tak::-)
 
reklama
Czesc wszystkim z ranka

Maly jakos przespal noc, oczywiscie przez ten katarek budzil sie 2razy wiecej na cycusia:blink: Jest wesolutki pomimo katarku, jedyna rzecz pocieszajaca.

Kadia to mialas stresa!!!!!!!!!!!!! i jak z siusianiem?? musze isc dzis do apteki i kupic te kropelki, my mamy disne mar ale czy sa dobre, trudno powiedziec bo nie mam porownania.
bara szybkiego powrotu do zdrowia, nie daj sie wirusowi!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry