reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Dobre wieści po usg :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Jest dzidziolek z pięknie bijącym serduszkiem - HURRRRRRA HURRRRRRA :-D:-D:-D

Fasolinka ma nieduzo ponad pol centymetra co wskazuje na 6 tydzien 3 dzien.
Pecherzyk zoltkowy prawidlowy, jajniki i szyjka tez.
Krwiak niestety nadal jest - ale zmniejszyl sie o polowe, Wiec wszystko idzie w dobra strone :biggrin2: Dziekujemy calym serduszkiem za trzymanie kciukow i pozytywne nastawienie - jak widac pomogło :tak:

A to lokator mojego brzuszka - zwinął sie jak krewetka ;-) (sorki za zla jakosc, ale to zdjecie ze zdjecia :sorry2:)
binpsh.jpg
 
Dobre wieści po usg :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Jest dzidziolek z pięknie bijącym serduszkiem - HURRRRRRA HURRRRRRA :-D:-D:-D

Fasolinka ma nieduzo ponad pol centymetra co wskazuje na 6 tydzien 3 dzien.
Pecherzyk zoltkowy prawidlowy, jajniki i szyjka tez.
Krwiak niestety nadal jest - ale zmniejszyl sie o polowe, Wiec wszystko idzie w dobra strone :biggrin2: Dziekujemy calym serduszkiem za trzymanie kciukow i pozytywne nastawienie - jak widac pomogło :tak:

A to lokator mojego brzuszka - zwinął sie jak krewetka ;-) (sorki za zla jakosc, ale to zdjecie ze zdjecia :sorry2:)
binpsh.jpg

SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRR:tak::tak::-):-):-):rofl2::rofl2::rofl2:
 
Cześć dziewczyny!!!
A my byłyśmy na spacerku, a co...
Jak wychodziłyśmy to tylko trochę kropiło i dało sie pospacerować godzinkę. A potem to już ulewa i szybki powrót do domu. Dzięki krótszemu spacerkowi mogłam posprzątać trochę mieszkanko. A było już co sprzątać;-)

Nocki nasze bez zmian. Ale już sie chyba przyzwyczaiłam. A tak teraz zasypia mój nocny wstawacz:​


przeważnie w nocy wstaję 1 - 2 razy by go położyć (a bo to wstanie na śpiocha i stoi, i nie wie co zrobić albo usiądzie i też nie wie co zrobić :-D). Każdego dnia idzie spać po kolacji (tak ok. 19:30), wstaje o 5:45 - 6:00 ;-) śniadania mamy o 7 ;-) a w nocy zero dokarmień ;-)

Właśnie tak mam z moją Zuzanką. Wstanie to w nocy i nie wie jak się na powrót położyć... Kiedy jej to minie?
Gingeros a gdyby nie te wstawanka to nocki mielibyście suuuper:tak:

Anetko same dobre wieści podajesz. Oby tak dalej:tak: Wzruszyłam sie jak czytam o maleńkim serduszku i milimetrach... Ach...

Pusiu Kacperek to zuch chłopak. A badania napewno będą oki.

Agnieszko a feeee... Co Ty nam tu piszesz jakieś... nie wiem co:-D:-D:-D A Madziulka może faktycznie reaguje na pogodę. Albo na brak spacerku..:tak:

Kasiu dla mężulka najlepszego. Po co mu ciacho... Ty jesteś pewnie dla niego ciasteczkiem;-) Fajny wieczorek i nocka;-) Wam się szykują.​
 
Dobre wieści po usg :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Jest dzidziolek z pięknie bijącym serduszkiem - HURRRRRRA HURRRRRRA :-D:-D:-D
Fasolinka ma nieduzo ponad pol centymetra co wskazuje na 6 tydzien 3 dzien.
Pecherzyk zoltkowy prawidlowy, jajniki i szyjka tez.
Krwiak niestety nadal jest - ale zmniejszyl sie o polowe, Wiec wszystko idzie w dobra strone :biggrin2: Dziekujemy calym serduszkiem za trzymanie kciukow i pozytywne nastawienie - jak widac pomogło :tak:

A to lokator mojego brzuszka - zwinął sie jak krewetka ;-) (sorki za zla jakosc, ale to zdjecie ze zdjecia :sorry2:)
binpsh.jpg


GRATULUJE KOCHANA!!!!!

Cześć dziewczyny!!!

A my byłyśmy na spacerku, a co...
Jak wychodziłyśmy to tylko trochę kropiło i dało sie pospacerować godzinkę. A potem to już ulewa i szybki powrót do domu. Dzięki krótszemu spacerkowi mogłam posprzątać trochę mieszkanko. A było już co sprzątać;-)​

Nocki nasze bez zmian. Ale już sie chyba przyzwyczaiłam. A tak teraz zasypia mój nocny wstawacz:​




Właśnie tak mam z moją Zuzanką. Wstanie to w nocy i nie wie jak się na powrót położyć... Kiedy jej to minie?
Gingeros a gdyby nie te wstawanka to nocki mielibyście suuuper:tak:

Anetko same dobre wieści podajesz. Oby tak dalej:tak: Wzruszyłam sie jak czytam o maleńkim serduszku i milimetrach... Ach...​

Pusiu Kacperek to zuch chłopak. A badania napewno będą oki.​

Agnieszko a feeee... Co Ty nam tu piszesz jakieś... nie wiem co:-D:-D:-D A Madziulka może faktycznie reaguje na pogodę. Albo na brak spacerku..:tak:


Kasiu dla mężulka najlepszego. Po co mu ciacho... Ty jesteś pewnie dla niego ciasteczkiem;-) Fajny wieczorek i nocka;-) Wam się szykują.​

KOCHANA TA POZYCJE ZNAM:tak:
 
Witam

co do spaceru do zoo to my sie piszemy- jesli godzina bedzie taka 11-12 to najchetniej. ja mam spacerkiem 5 minut do zoo wiec zero problemu a rehabilitacja mi sie wczoraj skonczyla wiec mam czas do 15 ;)


Anetko ciesze sie ze z fasolinka wszystko ok :)


pogoda okropna ;/ ja chce wiosne a najchetniej lato ;]
 
hej
:-:)-(
No i lipa nocka była beznadziejna !!!!
Kacper obudził sie 3 razy a najgorsze jest to że obudził się o 4 i od tamtej pory do teraz wisiał na jednym cycku albo na drugim i jadł :angry: a ja padam na pysk i bolą mnie plecy od wyginania sie do karmienia !!!. teraz oczywiście nie śpi póki co sobie gada . Hlip hlip a już myślałam, że dobre nocki wracają.

Co do zoo to też chętnie tylko że ja wolała bym tak po 14:00 jakoś . Piotrek wraca z pracy i miał bym mnie jak podrzucić. Ale póki co widzę że pogoda raczej nie sprzyja spacerom ;-) . Jak przyjdzie pogoda to będziemy sie dogadywać :tak::tak:, co by wszystkim pasowało
 
reklama
Była już któraś z was na dworze dziś?? przez okno widzę, że świeci słońce ale chyba jest zimno ... co ?? Jeśli któraś była na dworze to napiszcie czy zimno, ciepło czy jak :tak:
 
Do góry