reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witajcie dziewczyny!!!
Nareszcie po świętach!!!
Zuzia ma się dobrze, gorączka sobie poszła:tak: Wyjazd do pradziadków bardzo udany:-) I jestem nadal w szoku jak moje dziecko się szybko zaklimatyzowało. A myślałam że przez całe dwa dni będzie buczeć. A ona odważna, wcale nie płakała i nawet ładnie spała... Uffff...

Kasiu a jak u Was z tą wstrętną gorączką? Co sie ona tak czepiła tych naszych dzieciaczków...:wściekła/y: Mam nadzieję że tak jak u nas szybko Basi przeszło... I obyło się bez lekarza:tak:

Bara to bardzo przykre i smutne co piszesz...:-( Bądź dobrej myśli...:tak: Napewno będziemy trzymać kciuki:tak: I będzie wszystko dobrze...:tak:

 
reklama
Witajcie prawie po swiętach, moje dziecko juz śpi a święta minęły szybko.
Bara bedzie dobrze, musi być, mama jest już pod dobra opieką i napewno zrobia wszystko by operacja przebiegła pomyslnie. Trzymam kciuki.

U nas Maksik ma znowu katar podejrzewam, ze to alergiczne.:no:
 
Witam się z Wami świątecznie:tak:
Ale ja niestety w niedobrym nastroju...:-:)no: Mieliśmy wszystko zaplanowane na święta, a tu oczywiście plany nie wypaliły. Dzisiaj w nocy Basia dostała wysokiej gorączki i musieliśmy zostać w domu... Wprawdzie przyjechali teściowie z rodzinką od strony M, ale martwię się o małą i święta w ogóle mnie nie cieszą:-:)szok: Jak się nie poprawi do jutra to trzeba będzie wezwać pediatrę...
Mam nadzieję, że u Was lepiej i bez podobnych rewelacji. Pozdrawiam:-)


MAM NADZIEJĘ ŻE WSZYSTKO OK , U NAS TEŻ WYSOKA TEMPERATURA I CZEKAM DO JUTRA RANA !! A POTEM DO LEKARZA
Kasiu nie ty jedna, ja dzisiaj byłam z moja mamą na ostrym dyżurze okulistycznym, i mama została w szpitalu, najprawdopodniej w środę będzie miała operacje na oko:-(na jedno juz nic nie widzi, i teraz bedą operować to drugie:-:)-:)-(boję bardzo ale muszę byc silna:-:)-(proszę trzymajcie kciuki za mnie i moją mamę:-:)-(
TRZYMAM KCIUKI I MUSISZ BYĆ DOBREJ MYŚLI , BĘDZIE DOBRZE
 
Witajcie kochane po swietach :-)
My swietowaliśmy kameralnie, sami w domku. Bez szalenstw.....Pogoda fatalna, nawet na spacerku nie bylismy :-(A poza tym oki, wszyscy zdrowi itd
W sobote ja gotowałam a chlopaki poszli z koszyczkiem do kosciola - jestem w szoku ze udalo mi sie M do tego przekonac :sorry2::laugh2:
Wczoraj tez spokojnie..... nie lubie tego lania sie woda, na szczescie M to szanuje i nie ma u nas zadnych wyglupow..... ;-)

Poza tym u nas maly sukces.......tzn postanowilismy z M wyniesc sie z sypialni zeby sprawdzic czy to wplynie na lepszy sen mlodego (on zawsze sie przebudza jak tylko tam ktos wejdzie mimo ze cicho sie zachowuje)......wiec my spimy w salonie..............a on tam sam....................
I...... Jejku.....jaka jestem szczesliwa :-):-):-)..... Kuba spal od 20 do 4 - wtedy mleko i potem do 7 ostatecznie......bez zadnych dodatkowych pobudek – juz 2 dni tak :-)
Jestem w szoku. I do tego tak super wcinal kaszke manne na mleku teraz na sniadanie - normlanie szok. Fantastycznie by bylo gdyby juz tak zostalo ;-):tak:
Aaaaa....i zrobilam jeszcze tescik jeden w sobote, zeby zobaczyc czy sie mocniej zabarwia, tzn czy beta hcg rosnie...................i zrobiony wieczorkiem pokazał mocne 2 krechy :-):-):-) No!


BARA - przykro mi z powodu Twojej mamy...oczywiscie kciuki mocno trzymam - musi byc dobrze :tak:
ANIELAP - fajnie ze wyjazd tak Wam sie udal - mala spisala sie na medal :-) No i dobrze ze juz goraczki nie ma.
PUSIA - a jak Wam minal pobyt u rodzicow?

Wszystki chorym, goraczkujacym, zakatarzonym itd - duzo zdrowka zyczymy :tak:
 
Co się dzieje? Ciągle jakieś choróbska...

Kadia zdrówka życzymy małemu.

Kasiu a jak Basia?

I niech Maksiu tez walczy z katarem.​
 
w jakim wieku dzieci zaczynaja zabkowac ?
Madzia sie tak masakrycznie slini ze musze ja 2 razy dziennie przebierac a wczoraj wieczorem znowu miala stan podgoraczkowy:-(
 
witam Maksio nadal katarzy, ale nocka była oki.

zaliczyłam już z rana carefur bo farbe musiałam do włosów kupic. zrobiłam włosy w sobote i wygladam jak kurczak wielkanocny, takie mam żółte, masakra. ale już kupiłam farbe i jak Maksio zaśnie to bede farbować.

wszystkim chorowitkom życze zdrówka.

poprosimy także staandartowo o głosik na Maksia:)
 
Cześć dziewczyny!
My już po wizycie u lekarza. Z Basią wszystko ok-jakiś wirus:szok:
Mimo, że dwa tygodnie wcześniej też był jakiś inny i że mała jest bardzo podatna, ale szybko sobie z nimi radzi, bo po gorączce ani śladu i nie trzeba podawać antybiotyku, ani żadnych innych leków. A takich infekcji dziecko może złapać nawet 12 w ciągu roku i to jest norma (za nami już 4):baffled:

Pytałam jeszcze o brak apetytu Basi i jej wagę, no i dał skierowanie na badanie moczu, krwi i TSH (zdaje się tarczyca). Zobaczymy co wyjdzie.
Jestem zadowolona z wizyty:-)
Przez dwa dni mamy jeszcze nie wychodzić na dwór, żeby czegoś nowego nie złapała.
A poza tym nocka do du.....:no: Mała obudziła się przed 1 i nie spała do 3:angry::wściekła/y: A później pobudka o 6... Chyba od dzisiaj też zastosujemy Anetkową metodę i pójdziemy spać do salonu:happy:

MamaOlivkiINelci-Witaj! Zapraszamy do odwiedzania nas i pisania:-)
Beti-widzę, że większość dzieci chora-życzę zdrówka dla synka:tak:
Agnieszka-Basi wyszły pierwsze ząbki jak miała 4,5 miesiąca, ale słyszałam, że już 3 miesięczne niemowlę może ząbkować:szok:
Aneta-jeszcze raz gratulacje dla Was i Kubusia:happy:
Kadia-jak u Was z gorączką? Mam nadzieję, że lepiej...:-p
Anielap-fajnie, że Zuzia już zdrowa-u Was chyba też był jeden wirus po drugim jak u nas:baffled:
Bara-trzymam kciuki za mamę i operację:happy:

 
reklama
Do góry