reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Dzień dobry! Witam i ja!!!!
Jednak życie jest trochę sprawiedliwe:tak: Pospałyśmy dzisiaj do 9.33:-) Oczywiście była pobudka w nocy na mleczko i nad ranem na łobuzowanie (ok 1,5 godziny), ale później mała się zmęczyła i myk z nią do łóżka:-D
Właśnie wróciłyśmy ze spaceru-fatalna pogoda, wieje:-( Basia zasnęła w wózku, a więc wykorzystuję chwilę na BB...
Troszeczkę posprzątałam (odkurzanie i takie tam), ale jeszcze została łazienka i rozwieszenie prania (nie wspominając o ściągnięciu poprzedniego:crazy:)

Aneta-
pisałam już o szpitalu, a tutaj tylko dodam, że to Ty jesteś mamą i Ty wiesz najlepiej co jest dobre dla Twojego dziecka... Jesteś z Kubusiem na codzień i widzisz jak się rozwija i myślę, że podejmiesz dobrą decyzję:-)
Beti-na ból głowy albo kawka, albo tabletka;-)
Agnieszka-ja bym chyba zabiła mojego M, jakby mnie obudził żebym mu kawę robiła:-D Mam nadzieję, że gorączki już nie ma...
Pusia-a co u Was ciężka nocka była, ze padnięta jesteś?:sorry:
Anielap-doskonale Cię rozumiem-ja też zawsze szaleję z niepokoju jak Basia choruje:szok: Mam nadzieję, że dzisiaj już jest lepiej:tak:
Dziewczynki życzę Wam Wesołych Spokojnych Świąt:-)

Fajnie , że troszkę pospałyście.
Ja zmęczona bo Kapselek jak zawsze (ostatnio:-() budzi się minimum 3 razy w nocy - koło 1 potem koło 3 koło 5 no a potem 6:30 (ale to juz uznaje za rano ;-)). Za każdym razem jest karmionko które trochę trwa więc mojego spania w tym wszystkim jest tak naprawdę niewiele :-:)baffled:. Co najgorsze od tej 6:30 teraz dopiero usnął tylko znając życie zaraz się obudzi :wściekła/y:. A jeszcze dziś jazda około 3 godzin w samochodzie (mam nadzieję, że podróż jakoś miło minie). Już prawie nas całkiem spakowałam i tylko czekamy na Mężulka i w drogę ...:tak:
 
reklama
hej gdzie jesteście? pewnie szykujecie speecjały, ja jutro kończę bo nie lubie sałatek robić tak wcześnie.
dziś cały dzień u rodziców byłamm, super spedziłam dzień:-) lubie tam jeździc.

Maksio juz spi, wstał dzis przed 6 rano, potem zasnął po 10 rano spał do 12.20 i teraz juz smacznie spi, a ja mam czas na necik.
zaraz kończe robic pisanki:-D
 

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją
budzącej się do życia wiosny
i wiarą w sens życia.
Pogody w sercu i radości
płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego
oraz smacznego Święconego
w gronie najbliższych osób,

iptem0.jpg
 

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją
budzącej się do życia wiosny
i wiarą w sens życia.
Pogody w sercu i radości
płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego
oraz smacznego Święconego
w gronie najbliższych osób,

iptem0.jpg

Ale śliczny świąteczny Kubuś :-D:-D
Dokładam się do tych pięknych życzeń :tak::tak:

My już od wczoraj u rodziców.
Dziś Kacperek będzie pierwszy raz świecić jajeczka hihi mam nadzieje, że nie zacznie padać bo niebo zachmurzone
:-(.

Pozdrawiam i buziaki dla Was i waszych słodkich Pociech :tak::-)
 
Smacznego jajeczka, mokrego dyngusa i bardzo szczodrego zająca czyli zdrowych, rodzinnych i wesołych świat Życzy Basia Łukasz i Zuzia:tak:

ide kończyć przygotowania świąteczne, bo jeszcze troche roboty mi zostało, smarkamy dalej juz mam dosc tych chorób, wszystkim chorowitkom ZDRÓWECZKA
 
witam i ja:)

sałatka nr 1 zrobiona, ciasto prawie też, jajka poswięcone, pod wieczór zrobie sałatke nr2 i ide spać:-)

ZDROWYCH WESOŁYCH POGODNYCH SWIAT!;-)
 
Ale pustooooo:szok:ja juz świętuje, wszystko zrobione Zuzia śpi, jeszcze tylko mąż z tyrki wróci i świeta:tak::-) jutro raczej nie zajrze bo do teściów jedziemy na śniadanie i nie wiem ile nam zejdzie:tak: wolałabym zostac w domu tzn. żeby oni do nas przyjechali ale nie ma takiej opcji:tak:wiec szybko bede wiać bo wiadomo wszedzie dobrze ale w domu najlepiej:-):tak:jeszcze raz wesołego Alleluja
 
Mamuski dla Was i Waszych rodzin !!!


............@..@..@........@...@...@
........@............@....@...............@
........@.......(\(\....@...../)/)........@
..........@.....(=':')........(':'=).......@
............@...(..(")(")..(")(")..)...@
................@.....................@
....................@.............@
............... .........@.....@
.............................@

Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!
 
Witam się z Wami świątecznie:tak:
Ale ja niestety w niedobrym nastroju...:-:)no: Mieliśmy wszystko zaplanowane na święta, a tu oczywiście plany nie wypaliły. Dzisiaj w nocy Basia dostała wysokiej gorączki i musieliśmy zostać w domu... Wprawdzie przyjechali teściowie z rodzinką od strony M, ale martwię się o małą i święta w ogóle mnie nie cieszą:-:)szok: Jak się nie poprawi do jutra to trzeba będzie wezwać pediatrę...
Mam nadzieję, że u Was lepiej i bez podobnych rewelacji. Pozdrawiam:-)
 
reklama
Kasiu nie ty jedna, ja dzisiaj byłam z moja mamą na ostrym dyżurze okulistycznym, i mama została w szpitalu, najprawdopodniej w środę będzie miała operacje na oko:-(na jedno juz nic nie widzi, i teraz bedą operować to drugie:-:)-:)-(boję bardzo ale muszę byc silna:-:)-(proszę trzymajcie kciuki za mnie i moją mamę:-:)-(
 
Do góry