reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Oki Kacper śpi (ciekawe jak długo ...:-()

No i dzięki waszej pomocy chyba skończy się na krzesełku Chicco polly ale to będzie pewnie jak go kupie czyli za jakiś czas :-).

Wiecie co, nic mi sie nie chce ... bolą mnie plecki i mam jakiś taki humor do du... .
Jutro znowu parę godzin w samochodzie żeby dojechać do rodziców , pakowanie i w ogóle achhh szkoda że nie ma jakiejś maszyny która można by sie od tak pyk myk i przetransportować :-D.
Trzeba chyba iść spać

 
reklama
A co do koloru krzesełka to podoba mi się ten : (trochę jasny ale ma fajnego Ptaka :-D:-D)
chicco_polly_safari.jpg
 
Anielap-a może Zuzia jakiegoś wirusa złapała:-( U nas też tak było, że jedna choroba po drugiej

Kasiu ja juz sama nie wiem:-( Co gorsza lekarze też nie... Badanie ogólne moczu nic nie wykazało. Ja jeszcze liczę że to w końcu może ząbki...

Teraz temperatura 39stopni. Bidulka moja tak cieżko oddycha. Przenoszę sie ze spaniem do niej do pokoju, bo napewno nie zasnę a tak mi wygodniej przy niej czuwać.

Czuję sie taka bezsilna...:-(

Pusiu i znów wynalazłam wadę Polly. Ta półeczka okrągła jest bardzo przydatna ale nie da sie jej mocować dowolnie. A nie każdemu może pasować akurat z lewej strony... Na szczęście zdejmuje się bardzo szybko i tak też montuje...
Gdy mi coś jeszcze zabłyśnie w głowie to dam znać... Mam nadzieję że Ci się przydałam...​
 
Pomysł na jazdy właśnie bardzo dobry. Trzeba próbować w kazdych warunkach...

A Twoja Basieńka nie lubi spacerów? Moja Zu marudzi, ale zawsze po dwóch godzinach że chce do domu...​

Pusia krzesełko bardzo mi sie podoba. Chyba najbardziej ta kolorystyka. Lubię intensywne, żywe kolory...​


Moje dziecię znów gorączka... Wczoraj wieczorem tylko trochę, a dziś rano już 38,9. Podałam syropek i czekam... Po jakim czasie powinien zacząć działać? Teraz bidulka śpi, ale bardzo niespokojnie...
trzymam kciuki oby to nic powaznego, a może gorączka trzydniowa??
Jest udało sie :) a zastanawiałam sie jak wkleja sie zdjęcia hihi to dodam jeszcze cos
0160570594.jpg


0160569186.jpg


0160572288.jpg


zdjecia przesliczne!!!!!!

Masakra jakaś dzisiaj... Padam z nóg... Goraczka dobiła do 39,4 i ni cholery nie chciała spaść... Jeden lekarz, drugi... I nic nie zradzili... Dobijcie mnie...
Oby ta nocka była lepsza od dnia...​

kochana trzymam kciuki !!!!!:tak:



Mi chyba kosz pod krzesełkiem nie jest koniecznie potrzebny, ale cała reszta owszem.

Anielap mam w takim razie pytanko do Ciebie ... jak czyści sie krzesełko chicco polly, bo po karmieniu takiego malucha chyba plam nie brakuje ;-)??

powiem tak , tez tak myslalm ale jednak się przydaje:tak:



 
Moje drogie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wesołego zająca,
co śmieje się bez końca,
szczerbatego barana,
co beczy od rana,
pisanek w koszyku
oraz mokrego ubrania w dzień polewania


życzę wam i waszym rodzinom i oczywiscie bobaskom kochanym!!!!:-)




 
Kasiu ja juz sama nie wiem:-( Co gorsza lekarze też nie... Badanie ogólne moczu nic nie wykazało. Ja jeszcze liczę że to w końcu może ząbki...

Teraz temperatura 39stopni. Bidulka moja tak cieżko oddycha. Przenoszę sie ze spaniem do niej do pokoju, bo napewno nie zasnę a tak mi wygodniej przy niej czuwać.

Czuję sie taka bezsilna...:-(

Pusiu i znów wynalazłam wadę Polly. Ta półeczka okrągła jest bardzo przydatna ale nie da sie jej mocować dowolnie. A nie każdemu może pasować akurat z lewej strony... Na szczęście zdejmuje się bardzo szybko i tak też montuje...
Gdy mi coś jeszcze zabłyśnie w głowie to dam znać... Mam nadzieję że Ci się przydałam...​

Każda twoja rada na temat krzesełka jest przydatna :) czekam na dalsze relacje z użytkowania krzesełka ;-):tak:.

Mam nadzieję, że Zuzia juz sie lepiej czuje . Trzymajcie sie cieplutko
Oki zzmykam do tego mojego Jęczydełka ... znowu padnięta jestem :-(
 
A nie mieliście ostatnio jakiegoś szczepienia?​


szczepienie bylo 2 tyg temu wiec to nie to

ale po szczepionce mala mi faktycznie goraczkuje, za pierwszym razem od rana ( szczepienie bylo o 8) do wieczora, za drugim razem goraczki dostala ok 15-16 i tz ja do wieczora trzymalo

a wogole to sie nie wyspalam bo moj przemo ma dzis wolne i zamiast pospac sobie do 8 jak zwykle to o 6:30 mnie obudzil cobym mu kawe zrobila :p
 
witajcie głowa mi peka od wczoraj, normalnie mam dość! zaraz jade do moich rodziców i wróce wieczorkiem.
Co do temperatury to Maksiowi zawsze pomaga nurofen ine nie działaja. współczujemy wszystkim choruszkom, zdrówka zyczymy.
 
Czesc kochane
biggrin.gif

U nas oki......maly pare razy sie budzil......od 6:30 myslalam juz ze bedzie koniec snu.....ale olalam malego o przysnal jeszcze do 8:30
biggrin.gif
yes2.gif

Wiecie co.............odnosnie tego szpitala to ja coraz bardziej jestem nieprzekonana.....M w ogole jest przeciwny........A jak poczytalam wczoraj artykul w gazecie dla mam to chyba tez...............Jednak wydaje mi sie ze nie jest tak tragicznie.....Kuba w koncu nie mial jakiegos drastycznego spadku wagi.....na poczatku byl krotko w 25 centylu.........a teraz caly czas w 10......czyli jest rownomierny choc maly przyrost.........Mam obawy....nie chce mu takiego stresu fundowac.....pewnie beda mu chcieli jakies gastroskopie robic czy inne okropne badania - ja sie nie zgadzam
no.gif

Pojde jeszcze za miesiac do pediatry, zwazymy i pogadam z nia........
Tym bardziej ze wprowadzilam zmiany....w ciagu dnia nie daje mleka, tylko obiadek wczesniej......i mam zamiar odzwyczaic od nocnych karmien :tak: Zobaczymy co z tego wyjdzie.

PUSIA - przepiekne zdjecia :-)
AGNIESZKO - mam nadzieje ze goraczka szybko minie
ANIELAP - Zuzi tez zdrowka duzo zycze
BETI - glosik oddany :tak:
 
reklama
Dzień dobry! Witam i ja!!!!
Jednak życie jest trochę sprawiedliwe:tak: Pospałyśmy dzisiaj do 9.33:-) Oczywiście była pobudka w nocy na mleczko i nad ranem na łobuzowanie (ok 1,5 godziny), ale później mała się zmęczyła i myk z nią do łóżka:-D
Właśnie wróciłyśmy ze spaceru-fatalna pogoda, wieje:-( Basia zasnęła w wózku, a więc wykorzystuję chwilę na BB...
Troszeczkę posprzątałam (odkurzanie i takie tam), ale jeszcze została łazienka i rozwieszenie prania (nie wspominając o ściągnięciu poprzedniego:crazy:)

Aneta-
pisałam już o szpitalu, a tutaj tylko dodam, że to Ty jesteś mamą i Ty wiesz najlepiej co jest dobre dla Twojego dziecka... Jesteś z Kubusiem na codzień i widzisz jak się rozwija i myślę, że podejmiesz dobrą decyzję:-)
Beti-na ból głowy albo kawka, albo tabletka;-)
Agnieszka-ja bym chyba zabiła mojego M, jakby mnie obudził żebym mu kawę robiła:-D Mam nadzieję, że gorączki już nie ma...
Pusia-a co u Was ciężka nocka była, ze padnięta jesteś?:sorry:
Anielap-doskonale Cię rozumiem-ja też zawsze szaleję z niepokoju jak Basia choruje:szok: Mam nadzieję, że dzisiaj już jest lepiej:tak:
Dziewczynki życzę Wam Wesołych Spokojnych Świąt:-)
 
Do góry