reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

anielap a powiedz mi czym zbijasz?? i jak dlugo trwa juz i czy sa inne objawy??

Mila 2 razy juz miala trzydniowke... trzy dni wysokiej goraczki do 40 stopni i brak innych objawow, a zbijalismy tak nurofen 3 razy dziennie + paracetamol 4 razy dziennie.. bo jednak goraczke powyzej 38,5 trzeba zbijac, jak miala 40 to chlodne oklady i kapiele o 2 stopnie nizsza temp niz dziecko...

ZDROWKA

Pusia boskie zdjecia!!
 
reklama
anielap a powiedz mi czym zbijasz?? i jak dlugo trwa juz i czy sa inne objawy??

Mila 2 razy juz miala trzydniowke... trzy dni wysokiej goraczki do 40 stopni i brak innych objawow, a zbijalismy tak nurofen 3 razy dziennie + paracetamol 4 razy dziennie.. bo jednak goraczke powyzej 38,5 trzeba zbijac, jak miala 40 to chlodne oklady i kapiele o 2 stopnie nizsza temp niz dziecko...

ZDROWKA

Pusia boskie zdjecia!!

Ciesze się, że sie podobają :);-)
 
Kacperek przesłodki:)

My dzis znwu na zakupach w Magnolii bylismy, jestem wykończona, znowu kupe kasy poleciało. Umyłam dziś tez okna, prawie skończyłam witrażyki, prawie bo postanowiłam cos dorobic.

Dziewczynki możecie zagłosować na mojego Maksia najlepiej codziennie:-) z góry dziękuje. mam nadzieje zelink dobrze działa.ide usypiac terroryste.
 
to na co patrzyłaś kupując krzesełko - czym sie sugerowałaś ??

Zwracałam uwagę na to, żeby krzesełko miało:
- pochylane do tyłu siedzisko - ważne przy maluchu, który zaczyna uczyć się jeść stałych pokarmów
- siedzisko pokryte ceratką i gąbką, a nie materiałem i gabką
- pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
- podwójną tackę z otworami na napoje
- bolec na stałe wystający z tacki, który jest między nóżkami dziecka i dodatkowo zabezpiecza przed wysunięciem dołem
- podnóżek
- duży koszyk pod siedziskiem
- kółka zabezpieczane hamulcami
- regulowaną wysokość siedziska
- maksymalną pozycję siedziska poniżej punktu łączenia się nóg, co ma wpływ na stabilność konstrukcji
- konstrukcję z solidnych grubych rur, a nie cienkich patyczków - w końcu jakiś czas ma ono nam służyć

Tak, jak już pisałam obejrzałam sporo różnych krzesełek i tylko baby ono spełniało to wszystko o czym napisałam.

 
moja Madzia wczoraj ok 17 dostala goraczki - 38 st ale dalam jej czopka i wieczorem bylo Ok, noc przespana cala jak zwykle - i tak sie zastanawiam od czego to moglo byc ? :eek:
 
Zwracałam uwagę na to, żeby krzesełko miało:
- pochylane do tyłu siedzisko - ważne przy maluchu, który zaczyna uczyć się jeść stałych pokarmów
- siedzisko pokryte ceratką i gąbką, a nie materiałem i gabką
- pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa
- podwójną tackę z otworami na napoje
- bolec na stałe wystający z tacki, który jest między nóżkami dziecka i dodatkowo zabezpiecza przed wysunięciem dołem
- podnóżek
- duży koszyk pod siedziskiem
- kółka zabezpieczane hamulcami
- regulowaną wysokość siedziska
- maksymalną pozycję siedziska poniżej punktu łączenia się nóg, co ma wpływ na stabilność konstrukcji
- konstrukcję z solidnych grubych rur, a nie cienkich patyczków - w końcu jakiś czas ma ono nam służyć

Tak, jak już pisałam obejrzałam sporo różnych krzesełek i tylko baby ono spełniało to wszystko o czym napisałam.

Mi chyba kosz pod krzesełkiem nie jest koniecznie potrzebny, ale cała reszta owszem.

Anielap mam w takim razie pytanko do Ciebie ... jak czyści sie krzesełko chicco polly, bo po karmieniu takiego malucha chyba plam nie brakuje ;-)??

 
anielap a powiedz mi czym zbijasz?? i jak dlugo trwa juz i czy sa inne objawy??
Zaczęło się wczoraj po południu...
Paracetamol w czopkach i nurofen w syropie. co 4 godziny. Gorączka spada do ok. 38,2 po czym nagle gwałtownie rośnie ponownie do 39,4. Teraz udało się zbić na dłuzej. Już 4godz jest 38. Ok. 22godziny kolejny pomiar.
A trzydniówka to chyba tylko raz może załapać? Zuzka miała w ubiegłym tygodniu. Przebiegała książkowo. A teraz to nie ma żadnych innych objawów, tylko goraczka...​

Tak, jak już pisałam obejrzałam sporo różnych krzesełek i tylko baby ono spełniało to wszystko o czym napisałam.

Ja tez obejrzałam mnóstwo krzesełek:tak: I wiekszość spełniała wszystkie te wymagania. Mówię o przedziale cenowym powyżej 250zł;-) Moje niestety ma siateczkę zamiast koszyczka pod siedziskiem. Ale i tak jest super...​

moja Madzia wczoraj ok 17 dostala goraczki - 38 st ale dalam jej czopka i wieczorem bylo Ok, noc przespana cala jak zwykle - i tak sie zastanawiam od czego to moglo byc ? :eek:

A nie mieliście ostatnio jakiegoś szczepienia?​



Mi chyba kosz pod krzesełkiem nie jest koniecznie potrzebny, ale cała reszta owszem.



Anielap mam w takim razie pytanko do Ciebie ... jak czyści sie krzesełko chicco polly, bo po karmieniu takiego malucha chyba plam nie brakuje ;-)??

Bardzo łatwo się zmywają. Tylko trzeba to zrobić na świezo a nie jak zaschną na strupa. A najlepiej to wybrać ciemniejszy kolor:-D
 
reklama
dziękujemy za głosiki, umieściłam linka w moim podpisie prosimy klikac codziennie:) dziękujęmy.:-)

ide spac, głowa mi peka:) ta pogoda mnie dobija:szok::crazy:
 
Do góry