reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

A ja jestem bez mojego małego gada ;-)
wysłany na ferie ... ale dzisiaj już powrót ...

kurcze ja już nie pamiętam jak to jest wstawać w nocy
karmić w nocy ... hehe .. "stare" dobre czasy ;-)

gingeros bardzo chętnie ... i jestem zdecydowanie za :-D
ale nadal nie odpowiedziałaś mi na pytanie :rofl2:

kasia mogłyśmy sie w parku mijać :-D ale że różnica wieku spora to ja w piaskownicy a Ty z wóziem ;-)

pusia kto wie kto wie ... ja bywam w okolicach ulicy hm słonecznej ??
 
reklama
Witam wszystkie nowe mamy:-) ja wczoraj nie dałam rady wejść bo wróciłam z pracy to wziełam się za pichcenie z ZUzolina czyli wszystko to co normalnie trwało by 5 min trwało 15:tak:ale niech sie dziewczyna uczy, poza tym ona tez dostała prezent od tatusie wiec udział w kolacji walentynkowej musiała brac:-D mój m pracował do 22 wiec walentynki były domowe, więc ja zrobiłam kolacje z deserem a dostałam piękny bukiet kwiatów a jakies wyjscie bedzie w innym terminie;-):-)Anielap wiem co to znaczy problem z kompem i dzieki bogu mam to juz za soba:tak: a z tym wiekiem to sie chyba umówiłyście;-):-D zaraz jade do pracki wiec moze wpadne wieczorkiem pozdrawiam
 
Ależ SPARTUSIU przecięż ci mówię, żeś mi mignęła na forum ;-) chyba ten noworodek czyjakoś tak ;-) tak przypadkiem tam wpadłam i od razu ciebie wypatrzyłam :-D znając twojego maila nie miałam problemów z rozpoznaniem :laugh2:

nocnego karmienia i ja już nie pamiętam :-) ale wstawanie nocne i nam sie przytrafia, bo mój paniczyk w nocy raczkuje i muszę go wyciągać z przeróżnych części łóżeczka :laugh2: bo stęka jak wyjść nie może :laugh2: i pomyśleć, że raczkuje przez sen :-D:-D:-D
 
Witam wszystkie nowe mamy:-) ja wczoraj nie dałam rady wejść bo wróciłam z pracy to wziełam się za pichcenie z ZUzolina czyli wszystko to co normalnie trwało by 5 min trwało 15:tak:ale niech sie dziewczyna uczy, poza tym ona tez dostała prezent od tatusie wiec udział w kolacji walentynkowej musiała brac:-D mój m pracował do 22 wiec walentynki były domowe, więc ja zrobiłam kolacje z deserem a dostałam piękny bukiet kwiatów a jakies wyjscie bedzie w innym terminie;-):-)Anielap wiem co to znaczy problem z kompem i dzieki bogu mam to juz za soba:tak: a z tym wiekiem to sie chyba umówiłyście;-):-D zaraz jade do pracki wiec moze wpadne wieczorkiem pozdrawiam

Witaj :)):-):tak:
A tak w ogóle to gdzie pracujesz, że o w południe idziesz do pracy??
 
Witajcie...
Pusia7 no tylko pozazdrościć takiej nocki i życzyć aby tak już zostało:tak: Więc mocno ściskamy kciuki i życzymy:-)
U nas niestety nocki są okropne. Zuzka budzi się tak często, że nie jestem w stanie policzyć ile razy do niej wstaję:-( Kasiu, więc dzielę się z Tobą resztkami mojej energi;-)
A z tym rocznikiem to naprawdę wyszło:-D, dużo nas tu tych dwudziestoósemek:-D
 
hej mamuski :) pozdrawiam wszystkie mamusi i witam te ktore dopiero do nas zawitaly!!! :)

podaje moj e-mail i zapraszam do wysylania zaproszen na NK :) po mailu chyba mozna nie? i mamuski ktore robily zdjecia i maja moja Miluske na nich prosze o wyslanie :) dziekuje za wszystkie komplementy :) wasze dzieciaczki tez sa boskie!!!

mi stuknie 26 w tym roku :)


Mieeszkam w srodmiesciu :) i chetnie na spacerek sie umowie!!
 
reklama
Do góry