reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
A Jak tam Twoja córcia?????

Dziś miała super dzionek. Niestety zamiast na spacerek musiałam z nią pojechać do supermarketu. Jutro jedziemy na urodzinki do mojej 8letniej kuzynki i musiałam kupić prezent. Niestety wymarzonego żółwia nie kupiłam:-(

Ząbków jeszcze nie mamy i nie raczkujemy... Ach... i nocek też nie przesypiamy:no:
A oto mój ośmiomiesięczniak:-) :
 
Dziś miała super dzionek. Niestety zamiast na spacerek musiałam z nią pojechać do supermarketu. Jutro jedziemy na urodzinki do mojej 8letniej kuzynki i musiałam kupić prezent. Niestety wymarzonego żółwia nie kupiłam:-(

Ząbków jeszcze nie mamy i nie raczkujemy... Ach... i nocek też nie przesypiamy:no:
A oto mój ośmiomiesięczniak:-) :

Z zabkami sie nie przejmuje przyjdzie czas to będą:-),

ja dopiero od niedawna przesypiam nocki więc tym się nie martw , jak bedzie w podstawówce to bedzie przesypiać i nie bedzie chciała wstac rano:-D, a że nie raczkuje tez ma czas Klaudia jak miala prawie 10 m zaczeła raczkowac a chodzic jak 14 m, natomiast akurat mam taki zawód a nie inny i troszke sie znam na tych sparawach i jak zawczesnie dziecko tupta wstaje to nic dobrego a moj ma 8.5 m i staje gdzie sie da i tupta przy meblach , a mógłby jeszce poczekać :tak:, więc nie przemuj sie jest sliczna dziewczynka i ma jeszcze czas na wszystko:-)
 
Właściwie to ja się cieszę że ona taka niemobilna jeszcze:-D Dzięki temu obejrzałam prawie cały film w kinie:-D

A zdradzisz czym się zajmujesz?​
 
hej
Ja mam jakiś dziś kiepski dzień ...wszystko mnie złości i jeszcze mam zimno na ustach :-(. Ach jakiś kryzys mam nadzieję że szybko minie ...
 
reklama
Niech kryzysy od nas spadaj, a jak juz sa to niech szybko mijaja:tak::-) ja mam dobry dzien ale mam gosci na wekend i nie mam jak pisac:-)i nastepny tydzien tez bedzie ciezki, bo w pracy zamieszanie i musze przyjsc cały tydzien od pon. do pt co prawda tylko po 6 godzin ale nie wiem jak to z mała wytrzymamy:sorry::tak:no i z moim bywaniem na bb moze byc kiepsko:tak::-(ale póki co jestem, a w koncu to tylko jeden tydzien i kiedys sie skonczy:tak::-)
 
Do góry