reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
No to tylko pozazdrościć M:tak: Mój zawsze mówi, że we wszystkim mi ładnie i już wychodzimy ze sklepu... I jak tu można z takim gdzieś wyjść:sorry:
HIHI ach ci faceci z nimi źle bez nich jeszcze gorzej ;-):-D

Witam i ja ciepło i serdecznie.
Tez jest z pięknego Wrocławia
Mieszkam w okolicach dworca głównego :-)

Mam na imie Ania 28 wiosen stuknie w tym roku.
Mam 2 letniego cudo synka Majtysia

i na razie tyle o mnie ... idę się rozejrzeć

Witam serdecznie Ciebie i Syneczka :)) (najstarszy w gronie naszych dzieci:) )

Witajcie dziewczyny!!!Niestety mam awarię kompa, a dokładnie programu javascript i niewiele mogę bez niego zrobić. A mam tyleeee do napisania... Puszcam tu małża, niech mnie to szybko usprawni bo bez bb żyć już nie umiem.Spartusia witaj w naszym gronie.

Powodzenia z komputerem
 
Witajcie:-) Już jestem:-)
Mam nadzieję, że już mi wszystko sprawnie hula.
W zasadzie też nie na długo, bo mamy z mężem pewne plany na dziś wieczór:tak::zawstydzona/y::-p

Więc cóż to ja chciałam napisać...
Po kolei:​

Gingeros zdjęcia posłane na Tojego maila:tak: Tylko na dwóch fotkach Antonek "rozmawia" z Zuzką:laugh2:

Wesołych walentynek (mijających już powoli) Wam wszystkim życzę. Nawet tym co nie obchodzą:tak: My nie obchodzimy. U nas dzień jak co dzień. Ale jak sobie pomyślę o takim wypadzie do spa. Hmmm.... Zastanawiam się czy nie zacząć obchodzić:tak: Aneta23 super prezencik, fajowy pomysł miał ten Twój małżonek:-)​

Zakupy, zakupy.... Jak już pisałam mój facet to taki statystyczny pod tym względem. Ale czasem się mobilizuje i nawet bardzo pomoże.​

Aneta23 oby się udało. Trzymamy kciuki mocno zaciśnięte.​

Spartusia jesteśmy rówieśniczkami:tak: Ja też 28 w tym roku:-)​

Jessssuu, ale się napisałam... Nie wywalcie mnie tylko za to...;-)​
 
Anielap i Spartusia-mnie też w tym roku czekają 28 urodziny:) A Spartusia widzę, że mieszkasz gdzieś w moich okolicach
 
ANIELA dostałam :yes: dziękuję :tak: i chciałam dodać, że Antonek Zuzi wcinał bucika, bo on ma coś nie teges i buty wcina :zawstydzona/y: najbardziej lubi wychodne :-D

ANIU widzisz, i mnie tutaj przywiało z innego forum ;-)
 
O ja ... Miśka ... hihi
no to już prawie jak w domu :-D

kasia a Ty skądeś ?? Może mijamy się gdzieś na ulicy :-D

gingeros a skąd wiesz że mnie przywiało skądś ;-)a może prosto z domu :-D
 
reklama
Do góry