reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Mnie nie było cały dzień, bo byłyśmy z Zu na urodzinach. Teraz tylko czytam co się tu działo i zmykam spac, bo zmęczona jestem bardzo. Pozdrawiam i dobrej nocki życzę.​
 
reklama
oczywiscie nie podałam wam e-maila :) jestem olcia1001@wp.pl :)

pozdrawiam wszystkie mamuski :) moja mala juz spioszka sobie, bylysmy na urodzinach u rocznego sasiada bylo super, a mala sie wymeczyla :)

a wczoraj ja sie wymeczylam i strasznie pozno wrocilam... balowalam do po 4 :) ale bylo super!!!
 
Olcia, ja zazdroszczę imprezowania... Nie byłam na żednej imprezie od 1,5roku. Nie wiem czy odnalazłabym się ponownie w tłumie ludzi;-)

Kadia2 dzięki za wiadomośc. Tak myślałam właśnie że będę musiała ją szybko w buciki sztywne ubierać. Ale czekam znieceierpliwiona na wizytę u ortopedy.​
 
oczywiscie nie podałam wam e-maila :) jestem olcia1001@wp.pl :)

pozdrawiam wszystkie mamuski :) moja mala juz spioszka sobie, bylysmy na urodzinach u rocznego sasiada bylo super, a mala sie wymeczyla :)

a wczoraj ja sie wymeczylam i strasznie pozno wrocilam... balowalam do po 4 :) ale bylo super!!!

Oj tez bym sobie poimprezowała :rofl2::rofl2: Fajnie że Zabawa była udana :-)

Olcia, ja zazdroszczę imprezowania... Nie byłam na żednej imprezie od 1,5roku. Nie wiem czy odnalazłabym się ponownie w tłumie ludzi;-)

Kadia2 dzięki za wiadomośc. Tak myślałam właśnie że będę musiała ją szybko w buciki sztywne ubierać. Ale czekam znieceierpliwiona na wizytę u ortopedy.​
Ja tez gdzieś tyle co Ty nie byłam na imprezie ...:-( Ostatnia taneczna impreza to moje wesele hihi

Wczoraj mało siedziałam na necie bo robiliśmy porządek z moim komputerem ufff ciężko było :tak:. Dzis przyjedzie do nas moja kuzynka z narzeczonym więc pewnie też mało będę

Pozdrawiam i życzę miłej niedzielki BUZIAKI
 
Witajcie dziewczyny!!
A ja na początek się pochwalę-Basia zaczęła chodzić:tak::-) Jeszcze w piątek to było kilkanaście kroczków pod rząd, a w sobotę to już całe przechadzki:happy2: Potrafi się nawet obrócić i zmienić kierunek chodzenia. To już nic, tylko muszę za nią biegać...

Wczoraj byliśmy z M na spotkaniu ze znajomymi i wróciliśmy do domu o 3 nad ranem. Ale było fajnie:-) Dawno nigdzie nie wychodziliśmy, a we wrocławskich knajpkach nie byliśmy od urodzenia Basi:sorry2: A w przyszłą sobotę jedziemy na narty (a przerwa była długa-dwa lata)

Mam nadzieję, że weekend minął spokojnie. Pozdrawiam gorąco:happy2::-p
 
nie wiem jak uwas ale u mnie coś szwankuje od 2-3 dni bb:confused:i strasznie mnie to wkurxza:wściekła/y:goście pojechali a ja psychicznie przygotowuje sie do całego tygodnia pracy, nie wiem jak ja to wytrzymam:baffled:no i jak Zuzia:tak:mam nadzieje że wszytsko jakos sie ułozy bo i tak od wiosny wracam do pracy:tak:trzymajcie z nas kciuki bede próbowała sie odezwać:tak::-)pozdrawiam
 
reklama
Do góry