reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

O ja ... Miśka ... hihi
no to już prawie jak w domu :-D

kasia a Ty skądeś ?? Może mijamy się gdzieś na ulicy :-D

gingeros a skąd wiesz że mnie przywiało skądś ;-)a może prosto z domu :-D

No do mnie też aż tak strasznie daleko nie masz bo ja z Klaciny czyli można uznać za podobne rejony :tak::baffled:

A tak z ciekawości to na jakim forum się spotkałyście już??
 
reklama
z misią w ZOO i na noworodku ...

a z gingeros znamy się w realu ... wspólne studia przez jakis czas ;-)

pusia a na klecinie bywam ... jak jest cieplej .. u koleżanki ... tez forumowa znajomość :-D

gingeros do raportu ... gdzieś mnie widziała i sie nie przyznałaś co ??
 
Witajcie!!!!


Kadia2 to super że już jest lepiej. Zdjęcia są fajowe. To ostatnie również, ale mnie się najbardziej spodobało jak Krystian obejmuje Klaudię.:-)​

Gingeros to napewno będziemy miały o czym rozmawiać:-)​


Bardzo się cieszę z naszego spotkania:-) Do zobaczenia dziewczyny...​
Dzieki ja tez te lubie , a sa bardzo za soba!!!:tak:
 
Hej widze że spotaknie sie udało skoda że nie mogłam by c z Wami!!!!:-(

Od wczorajn Krystian ma temp 38 ale dzisiaj juz wiem dlaczego widze dwie jedynki górne i dwie dwójki górne (ząbki:-)), a Klaudia kaszle strasznie i mam nadzieje że będzie lepiej.

Serdecznie Was pozdrawiam i Wasze maluchy
Logowanie do nasza-klasa.pl
tez bedzie mi miło jak dołączy któras do mojego grona nie wszystkie jestem wstanie rozpoznać w ns:-). Zapraszam
 
SPARTUSIU spokojnie, spokojnie :-p przegladałam różne fora kilka lat temu i wpadła mi w oko Spartusia z rocznym (wtedy) Majtysiem ;-)
 
Hej Witam kobitki :-):-)
Ale Kacperek miał dziś super nockę poszedł spać o 20:30 a obudził sie na cycka dopiero o 5:15 :) i o 5:30 już spał i obudził się o 7:00 :)))

z misią w ZOO i na noworodku ...

a z gingeros znamy się w realu ... wspólne studia przez jakis czas ;-)

pusia a na klecinie bywam ... jak jest cieplej .. u koleżanki ... tez forumowa znajomość :-D

gingeros do raportu ... gdzieś mnie widziała i sie nie przyznałaś co ??

ooo to może kiedyś i my będziemy miały okazje się spotkac ;-):tak::rofl2:
 
PUSIA tylko pozazdrościć ;-) mój mały cudaczek wstał razem z tatusiem o 6 :wściekła/y: wstałam o 6:50 :zawstydzona/y::zawstydzona/y: Antonek jeszcze pozwolił mi pokimać i bawił sie grzecznie w łóżeczku ;-)

i wylatuje mi znowu w delegację mąż :-( w niedzielę :-( pocieszenie, że w poniedziałek już wraca :-D takie delegacje to ja rozumiem ;-) dłużej niż jeden dzień nie potrafię wytrzymać bez mojej Maciejki :tak:

SPARTUSIU to może na jakiś sparing przed sezonowy sie zgadamy? :laugh2:
 
kasia a Ty skądeś ?? Może mijamy się gdzieś na ulicy :-D


Spartusia-ja mieszkam naprzeciwko Akademii Ekonomicznej, a więc pewnie możemy się gdzieś mijać:-p

Pusia-ja też zazdroszczę przespanej nocy (a Kacperek przecież jeszcze taki malutki:tak:). A moja mała "potworzyca":happy: obudziła się dzisiaj o 4.40 i dopiero 15 minut temu poszła spać. A ja jestem zombi:baffled: Właśnie piję kawkę, bo chyba nie dam rady. Nawet nie mogę położyć się spać, bo gotuję dla Basi obiad... Poproszę jakąś dawkę energii;-)
 
reklama
no Kacperek sie juz obudził poczytałam mu bajeczke a teraz cos tam gaworzy do siebie :)):-)

Kasiu przesyłam mnóstwo energiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:rofl2::rofl2::rofl2::-D:-D:-D:tak::tak::tak:
 
Do góry