reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Peterborough

lulu84,

niestety nie byłam tam na basenie, więc nie pomogę..

mała81,

witamy, może napiszesz coś więcej o sobie, córeczce, gdzie mieszkacie itp. ? :-)
 
reklama
Witam Mała81!Zajęcia są na Hamptonie co środę (przeważnie, chyba że komuś coś wypadnie wtedy przekładamy na czwartek lub piątek bo jest nas tylko 3).Jeżeli chodzi o koszta to zajęcia są darmowe bo prowadzone w prywatnym mieszkaniu (przynajmniej narazie).Serdecznie zapraszamy Ciebie i Twoja pociechę.
Lulu84 ja też niestety nie pomogę bo z basenu tu jeszcze nie korzystałam.
 
Witam Saszka84 ! Dzieki za informacje,ale niestety chyba raczej nie bede mogła uczęszczać z corcia bo Hampton to troche daleko:-( ale jesli to nie kłopot podaj mi jeszcze godzine na ktora sie spotykacie.Dzieki Pozdrawiam
 
Witam wszystkie mamy:-)widzę, że niektóre chodzicie ze swoimi dzieciaczkami na basen:-)Jak jest na basenie tutaj z takimi maluszkami?ja mam synka 5 miesiecy i drugi 6 lat ,też bym chętnie przeszła się na basen :tak:Ja mieszkam na stanground i wiem ze gdzieś tu jest basen.A może jakaś mama chodzi na stanground na basen?;-)Pozdrawiam wszystkie mamy:-)
 
no jak na Hampton to u nas:) a gdzie dokladniej sie spotykacie - moze gdzies obok nas...:tak: tylko ze moja mala nie ma jeszcze 2 lat.... zreszta Saszka14 pewnie ja pamietasz z tego jednego spotkania latem co byly nas az! cztery baby ;)
a na basen to ja sie juz wybieram od dluzszego czasu, tylko jeszcze nie wiem gdzie i kiedy..:-D
 
Mała81 skąd dokładnie jesteś?My mieszkamy na Waltonie więc tez mamy kawałek-najpierw do centrum autobusem a potem drugim na Hampton ale uważam że warto poświęcić raz w tygodniu trochę czasu na spędzenie w autobusie bo moja Zuza żyje od rytmiki do rytmiki i wychodząc z jednej już nie może doczekać się następnej.Jeżeli chodzi o godzinę to zazwyczaj jest to 12 więc całkiem logiczna godzina bo i z łóżka nie trzeba się zrywać z samego rana :).
Lulu84 rytmika jest na Harn Road niedaleko collegu.Jeżeli chodzi o to że Twoja córa jeszcze nie ma 2 lat...zawsze możesz przyjść parę razy i zobaczyć co z tego będzie :)Czy ją pamiętam?No trudno byłoby zapomnieć.Fajna dziewczynka :)A tak wogóle to chodzisz tam dalej na Gladstone?Ja do tej pory mam świetny kontakt z Leną (właśnie ona wtedy też tam była ze swoim synkiem)i widujemy się praktycznie w każdej wolnej chwili.A właśnie jak dzidziuś?Pozdrawiam!
 
saszka14,

czy Ty bywasz/bywałaś może z córeczką na tych piątkowych spotkaniach w Verandzie ? Jeśli tak, to być może się znamy ;-)
 
Hej! Ja mieszkam blisko centrum. Wsumie masz racje ze jesli dziecko jest zadowolone z takich zajec to warto poświecic sie i jechac autobusem. Pytałam o godzine bo w środy i piatki mam angielski i w srode koncze o 12:30 wiec wogole mi nie pasuje.
 
Maureen byłyśmy tylko 2 razy na tych spotkaniach i to w lato.Raz byłyśmy tylko 4 (ja, Lulu84 i jeszcze 2 dziewczyny)bo nie wiedziałyśmy że spotkanie nie było w Verandzie tylko w parku.Możliwe że się tam spotkałyśmy.
Mała84 spotkania są zazwyczaj w środy ale zdarza się że są przekładane na czwartek albo piątek.Jeżeli w środę i piątek nie możesz to możemy przełożyć to na czwartek.Podejrzewam ze dziewczyny nie będą miały nic przeciwko temu.W przyszłym tygodniu jeżeli rytmika wogóle dojdzie do skutku to najprawdopodobniej będzie wyjątkowo w piątek.Ja w środę i czwartek nie mogę a jedna z dziewczyn już pojechała do Polski na święta.Wogóle w tym tygodniu co będzie to chyba będzie ostatnia rytmika w tym roku bo z tego co wiem to druga dziewczyna też wyjeżdża do Polski na święta koło 15-tego.Jak by co dam Ci znać co i jak.
 
reklama
hej,
witam mamusie w peterborough
w zwiazku ze spotkaniami to wlasnie ja spotkalam mamy tego razu kiedy byly w parku, to bylo w maju, od tamtej pory co tydzien jestem w piatki wlasnie tam w verandzie
pozdrawiam
 
Do góry