reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie z Łodzi

Kochane, ponieważ pewnie do świąt juz nie znajdę czasu, żeby tu napisać, więc

ŻYCZE WAM ZDROWYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA, MNÓSTWA BIAŁEGO PUCHU W TYM CZASIE, PIĘKNYCH PREZENTÓW POD CHOINKĄ ORAZ ABY TE ŚWIETA ByŁY CUDOWNYM CZASEM SPĘDZONYM W GRONIE RODZINNYM.TRZYMAJCIE SIĘ CIEPLUTKO.
PRZESYŁAMY WAM WIRTUALNE CAŁUSKI
PA


Odezwę się pewni po świętach
 
reklama
mamusiaagusia ja Tobie również życzę
miłych, spokojnych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze, pysznych wigilijnych potraw, bogatego Mikołaja!!!
 
Anus pisze:
Ja po prostu uważam, że porady w takim stylu jak zrobiła myszatka są po prostu zbędne.

No teraz to mnie wkurzyłaś :mad: sory....
Zbędne dla kogo? dla Ciebie chyba bo nie masz dziecka.

To forym jest dla matek i dyskusje sa o dzieciach i macierzyństwie w szerokim tego słowa znaczeniu. Ja wyraziłam swoją opinię dałam radę czy poradziłam bo mam jako matka pojęcie o rzeczy mniejsze lub większe ale mam.
I chyba własnie o to chodzi po to to forum jest.
Każdy i tak zrobi jak chce.
I przepraszam Cie bardzo Anus ale ty jeszcze niedawno byłaś dzieckiem dopiero skończyłaś 18 lat a zachowujesz się tak jak byś wszystkie rozumy zjadła.
Ja nikomu nie karze robic tak jak mówie, bo kazdy ma wolną wole i prawo podejmowania własnych decyzji ale tego typu stwierdzenia jakie tu napisałaś są zupełnie nie na miejscu.
A skoro uważasz za zbedne to co sie tu pisze to moze powinnaś poszukac sobie forum bardziej dopasowanego do swojego wieku.
Bo tu to prędzej z twoją mamą by mozna było konstruktywnie porozmawiać.

- Sory dziewczyny, ze się uniosłam....ale ta młoda przesadziła już swoją wypowiedzią więc się nie gniewajcie na mnie :)
 
A skoro składamy sobie już życzenia
To Ja ze swoją córeńką  :laugh: życzymy Wam:
b17.gif

Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia

a33.gif
 
Myszatka nie unoś się, szkoda Twoich cennych nerw, bo Święta sie zbliżają i trzeba być spokojnym...
Anus widzisz i na tym właśnie polega różnica między Tobą a mną, bo jestem od ciebie prawie 10 lat starsza spokojnie Ci wytłumaczę o co mi chodzi. Ty podchodzisz do wszystkiego bardzo emocjonalnie i traktujesz kazdą uwagę pod swoim adresem jak atak. Mnie nie chodziło o to, że wyraziłaś się niewłaściwie, kogoś obraziłaś, czy coś takiego. Chodziło o to, że jesteś porywcza i czasem nie przemyślisz swoich opinii. Pewne oceny należy zostawić tylko sobie i tyle. Ale nie martw się to przychodzi z wiekiem. ;D Na przyszłość RADZĘ Ci tylko: licz się z krytyką, ale nie atakuj krytykujących, bo to tylko przysparza wrogów.
A tak wogóle to...
WESOŁYCH ŚWIĄT WSZYSTKIE ŁODZIANECZKI I OKOLICZNE!
 
Myszatka pisze:
I przepraszam Cie bardzo Anus ale ty jeszcze niedawno byłaś dzieckiem dopiero skończyłaś 18 lat a zachowujesz się tak jak byś wszystkie rozumy zjadła.
Ja nikomu nie karze robic tak jak mówie, bo kazdy ma wolną wole i prawo podejmowania własnych decyzji ale tego typu stwierdzenia jakie tu napisałaś są zupełnie nie na miejscu.
A skoro to forum to i ja powiedziałam co myślę, I nie sądzę, żebym się zachowywała jakbym wszystkie rozumy pozjadała, bo nie przypominam sobie abym komuś dawała jakieś wyszukane rady.

A najlepiej to sądzę, że trzeba zakończyć ten temat, bo się atmosfera popsuła. A wszystko przez głupie słówka.
 
Dajcie już spokój dziewczynki ;DŚwięta za pasem a tu taka atmosfera buuuu
Dziękuję za trzymanie kciuków mam nadzieję że wkrótce się uda :)
i też dołączam się do świątecznych życzeń

STO CHOINEK W LESIE
PREZENTÓW ILE MIKOŁAJ UNIESIE
BAŁWANA ZE ŚNIEGU
I MNIEJ ŻYCIA W BIEGU
ORAZ TYLE RADOŚCI
ILE KARP MA OŚCI
 
Irlandia pisze:
Myszatka nie unoś się, szkoda Twoich cennych nerw, bo Święta sie zbliżają i trzeba być spokojnym...

Oj szkoda, mam chore dziecko w domu - nie pisałam Wam ale  z niedzieli na poniedziałek było pogotowie w nocy u Natalki, płakała przez 4 gpdziny a ja nie wiedziałam co się dzieje :(
Okazała się, ze ma ostry stan zapalny gardła :( teraz jest na lekach bierze eurespal, rutinoscorbin, gardło psikam Tantum Verde, syrop malie, waspno i 2 rodzaje kropli do nosa bo ma karat do tego.... dzisiaj w nocy spałam moze z 3 godziny bo tak marudziła....to chyba przesilenie choroby bo ostatnie 2 noce spała juz ładnie....
W dzień jest moje dziecko nie do zniesienia, sama nie wie czego chce a ja mam nerwy już na skraju wytrzymałości więc proszę mnie nie denetwować bo mogę powiedziec coś niemiłego ;)

Anus widzisz i na tym właśnie polega różnica między Tobą a mną, bo jestem od ciebie prawie 10 lat starsza spokojnie Ci wytłumaczę o co mi chodzi.

No proszę Irlandio to chyba jesteśmy ten sam rocznik :D
 
Witam
nie rozumiem Was

czepiacie się anus bo jeszcze nie urodziła, bo niby nie piwinna zabierać głosu ponieważ nie ma jeszcze żadnego doświadczenia (tak to zrozumiałam z Waszych wypowiedzi), no i jest młoda - i co z tego - odniosłam wrażenie, że jak nie macie się czego doczepić to przyczepiłyście się do wieku, a gdyby Wam napisała że ma 44 lata to byście pisały, że jej teorie są przestarzałe?. Sorry, ale gdy ja byłam w ciąży to dzięki prasie i bb i innych stronach o dzieciach (dzięki ci Boże za internet) wiedziałam na temat pielęgnacji i wychowania dużo dużo więcej niz koleżanka, która miała już dziecko. Chciała być dla mnie autorytetem (najmądrzejsza na świecie, wszyscy inni nie mają racju i "zobaczysz, wszystko się zmieni jak urodzisz"), a niestety w niczym nie miała racji (chociaż może to i dobrze). viola240 też tylko podzieliła się z nami swoimi planami, może i będzie jej ciężko, ale sama powiedziała, że ma cudownego męża, który jej będzie pomagał. Ja sama też planuję drugiego dzidziusia - ale jeszcze trochę, chciałabym by różnica wieku była około 2 lat, nie wiem czy mi się to uda bo ciężko jest mi zdecydować się na to, że to już ten czas ponieważ tak kocham moją córę, że nie wiem czy mam dość miłości dla dwojga dzieci. Myszatka też ma prawo wyrażać swoją opinię, zresztą tak jak każda z nas, tylko na końcu nie potrzebnie się uniosła, no i przesadziła z tym że anus powinna poszukać sobie innego forum.

Forum jest po to by wyrazić swoje zdanie i każdy ma prawo je tutaj zamieścić, a jeśli komus się ono nie podoba to jego sprawa a nie od razu "poszukaj sobie innego forum".

Myszatko, przykro mi że Ci mała choruje, mam nadzieję że szybko wróci do zdrowia i będziesz miała spokojne święta.

no i śnieg topnieje :( a miałam nadzieję, że będziemy mieć w tym roku śliczne białe święta.

spadam - muszę dokończyć sprzątanie.
miłego dzionka

 
reklama
mnie tez sie niestety wydaje, ze to myszatka jest tu agresorem. a anus jest tylko 5 lat mlodsza ode mnie, co to jest 5 lat???
 
Do góry