reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Dziewczyny ja byłam zachwycona! Napisze wiecej jak Olo polozy sie spac. A aparat wzielam tylko maz mial w kieszeni i sobie z nim poszedl na zwiedzanie manufaktury. :mad: Czekam na fotki!
Pozdrawiamy i buziaki!
 
reklama
hej, my dopiero w domu byłismy ok 22, zaraz po imprezie w MF, była u moich Rodziców---zjechałą dawno niewidziana Rodzinkia, a Jasiek był dziś przekochany----grzeczniuchny i zadowolony:), a spotkanie z Wami----S.U.P.E.R.----ZNALAZŁYŚMY EXTRA M-SCE W MF, a Ulik---głupoty gadasz, że niesympatyczna jesteś, wszystko było na prawde super---jesteście przemiłymi mamuskami a dzidziusie cudowne,


aha jasiek cąłuje dwie piękne damy--------:)

KONIECZNIE MUSIMY SIĘ NA SPOKOJNIE SPOTKAĆ!!!!!!!!!!I TO WKRÓTCE NAJLEPIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Relacja z pierwszego oficjalnego spotkania w realu forumowiczek z BB. ;D
dsc00787gf5.jpg
 
Znak rozpoznawczy - czerwony balonik :laugh:
dsc00797kx4.jpg


Wojtuś wybiera się na zwiedzanie MF
dsc00803su5.jpg


Burzliwe obrady siedmiomiesięczniaków
dsc00824wm6.jpg


A najmłodszy przedstawiciel dzibdziusiów -Olo wietrzy swoja pupkę
dsc00816rg8.jpg
 
Skład obradujących :od lewej -Zuzanka( Padiq) , Kalinka( Magialenna), Jasiek(Nausea) i Szymonek(Abi)
dsc00813fr2.jpg


Wojtuś( Ulik)
dsc00838ah2.jpg


Efekt domina
dsc00834ql7.jpg


Jasiek
dsc00798ku3.jpg


Zuzka
dsc00794is7.jpg


Zuza i Kalinka
dsc00837eh4.jpg





 
Ulik z Wojtusiem
dsc00805fn4.jpg


Paparazzi ;D
dsc00830vn0.jpg


Tu się udało uwiecznić prawie cały skład :laugh: Prawdziwe zdjęcie "rodzinne" zrobił nam przed wejściem do MF mąż Abi, ja go nie mam niestety.
dsc00807uo9.jpg


pogaduchy , karmienie, przewijanie tak nam mijało spotkanie :laugh:
dsc00809gd2.jpg

 
ale super, kurcze, szkoda ze mnie nie bylo :( niestety naprawialismy samochod na dzialce :/ na nastepnym spotkaniu napewno bede
 
reklama

sesja zdjęciowa najbardziej boskich małolat jakie znam!!!!!!

[imghttp://img512.imageshack.us/img512/6464/dzieciakibr1.jpg[/img]http://img487.imageshack.us/img487/6803/dziewczetaow0.jpg[/img]
dziewcznyai0.jpg
 
Do góry