reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie w 2012

W sumie zgadzaloby sie z terminem jaki wyszedl Maron z OM. Pamietam, ze wspominala mniej wiecej 4.02. Na pewno chciala rodzic przed tym weekendem. Fajnie, fajnie, tylko niech sie odezwie niebawem :-)))

Syneczki, rabarbar rzeczywiscie ciezki do zdobycia o tej porze roku. Z kolei w domowych warunkach zajmie Ci dlugo, dlugo zanim wyrosnie. Chyba musisz poszukac w mrozonkach albo jakis wypiekow z rabarbarem. Hmm... Dotarlo do mnie teraz, ze ja nie miala zadnych zachcianek co tej pory. Dzisiaj jestem strasznie glodna, tylko tyle. Nawpychalam sie ciasta dzisiaj, świnia :crazy:.

A jak sie czuje? Hmm, ciezko stwierdzic. Tzn fizycznie, oprocz plamien, nic mi w sumie nie doskwiera. Raz na jakis czas wydaje mi sie tylko, ze mi mokro, ale to moja paranoja po tych wszystkich zajsciach z weekendu.

Rozczochrana, a trenujesz cos konkretnego? Ja przed ciaza biegalam 30km+ tygodniowo i potwornie mi tego brakuje :baffled: Chcialam biegac w czasie ciazy, oczywiscie troche mniej, ale mi nie wolno...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny bardzo was prosze o pomoc. Nie mogłam znalezć wątku o pomiarach temp itd. Mam pytanie, jak zachowuje sie temp podczas cyklów bezowulacyjnych? W pierwszej fazie cyklu miałam temp ok 36,40, od kilku dni spadła do 36,2 i nie wzrasta (dzis 18dc). Czy to ze taka niska temp jest od kilku dni to znaczy ze to cykl bezowulacyjny? Od 13 do 16 dc miałam płodny śluz ale niestety temp spadła i nie ma wzrostu;( kłuło mnie w jajnikach i nadal pokuwa czy jest jeszcze szansa na owulacje? dzieki dziewczyny za pomoc i sory ze wam sie w wątek wcinam:)
 
Witam się z mielonymi, ogórkiem, chlebem, kawusią, cukrem i mlekiem przed twarzą i mówię dzieńńń dooo bryyy
biggrin.gif


Dzieci zawiezione do przedszkola, łóżka okiełznane, śniadanie w książki i notatki porozkładane na stole czekające na studentkę i to w zasadzie na tyle
p.gif
.
Od 2 tygodni trzaskających 20 stopniowych mrozów pojawił się śnieg choć dziś tylko 4 stopnie co dziwne straszna ślizgawica. Pogoda zwariowała.
Od razu uprzedzam że dziś raczej już nie zajrzę, mam taki zapierdzielantus na dziś że już od samego myślenia o tym co mnie czeka boli głowa. Na dodatek jutro wizyta u mojego guru Pana ginekologa więc nerwiska już zaczynają dopadać. Jak by to powiedział mój starszy syn "kiłam się na boki z nerów" czytaj kiwam
p.gif


trina ale jest w tym wszystkim plus. Jak się rozkichniesz, jak się zaweźmiesz, zobaczysz od razu mała wyskoczy :-D

Rozczochrana, Qcz no kurde nie ma, w całej Wrześni nie ma :wściekła/y: wszystkie supermarkety oblatane, wszystkie małe i duże spożywki, no nie ma.

Maron no mamuśka my już teorie mamy :-D wracajcie do nas szybciutko :-)
Udanego dnia robaczki moje
wink2.gif


P.s.
polinkaa jeżeli spadek jest cały czas od kilku dni na poziomie 36,2 to kiepsko ale jeżeli waha się nieznacznie w górę lub w dół to czekaj cierpliwie. Być może zwyczajnie pierwsza faza się wydłużyła co znaczy że owulacja postanowiła zrobić psikusa i wpaść z wizytą później.
 
Ostatnia edycja:
Syneczki powodzenia nad ksiazkami i kciuki na wizytę. Nic się nie stresuj (jak to łatwo powiedzieć). Dobrze, ze masz sie na czym skupić dzisiaj :-)

Polinkaa w fazie przed owulacja temperatury sa niższe niż w fazie lutealnej. W momencie owulacji temperatura nagle spada i dopiero po zaczyna powoli pnać się w górę aż do końca cyklu. Nie wiem, w którym dniu cyklu jesteś, ale nie skreślaj go. Może Ci się wydawać, że temperatury nie rosna, podczad gdy zobaczysz że może wykres rósł stopniowo w ciagu całej fazy lutealnej. U mnie przed owulacja wykres skakał między 36.2 a 36.5, w dniu owulacji spadał do 35.9 i potem od tego momentu szedł w górę stopniowo. Ale zaznaczę, że podczas tego wzrostu zdażały się też nagle okazjonalne spadki. Także głowa do góry. Który cykl badasz temperaturę? Pamiętaj, że nie ma wzoru na te wykresy, bo każda kobieta jest inna. Wszystko jest bardzo relatywne. W środku cyklu nie zobaczysz czy była owulacja czy nie, jeśli nie znasz swojego rytmu zmian. Dlatego warto pomierzyć na spokojnie ze 3 cykle, poznać swoje tempratury, wtedy łatwiej jest ocenić czy dzieje się coś nienormalnego. Powodzenia.

Edit: wlasnie zauwazylam, ze pisalas, ze jestes w 18 dniu cyklu. Tym bardziej sie nie denerwuj. To, ze od kilku dni nie wzrasta teraz, nie znaczy, ze w coagu calej fazy lutealnej nie wzrosnie, a to jest najwazniejsze.

100 dni zostało!!! Aaaaaa!!! :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
mam dziś zabiegany dzień:tak:wpada moja przyjaciółka i będę musiał ogarnąć plotki i zajmowanie się moim dwulatkiem;-)
 
Qcz - imprezka z okazji studniówki się szykuje? ;-) u mnie podobnie tylko jedno zero odpada, 10 dni mi teoretycznie zostało :-)
Dana - powodzenia na wizycie
 
Czesc Wszystkim Syneczki gratuluje 2 kreseczek ,ja przez jakis czas nie bede mogla pisac gdyz mam przeprowadzke na wieksze mieszkanie teraz jestem w internet kaffe bo brak mi neta :-D.
3.02 bylam na wizycie niby wszystko ok ale mina lekarza tego nie potwierdzala juz mam dosc tych lekarzy czekaja mnie 2 badania ,nie daje rady ostatnio wszystko na mojej glowie .:-(
 
heja
to sobie popisze
zmienialam operatora i netu nie mialam, znaczy nawet zapomnialam o tym, ze mam ochote zmienic no i zonk jak zobaczylam brak sieci :-D

sakar Ty sie zbytnio nie przemeczaj w czasie przeprowadzki. No i badania...nie mysl o tym, na pewno jest wszystko dobrze. Martwic a wlasciwie dzialac mozna wtedy gdy na pewno jest cos nie tak &&&

martolinka Ty wiesz...zabiegany dzien dopiero sie zrobi za pare miesiecy:-D spoko, luz zycze by mala duzo spala:tak:

Syneczki milej nauki. Bym Ci dzem z rabarbaru wyslala, dostepny caly rok w sklepie:happy: naprawde nie ma nic w polsce z rabarbaru:dry:moze w sklepach internetowych poszukaj

a no i ten tekst jak trina kichnie:-D trina spoko kochana, chyba wszystkim co w styczniu rodzily po raz drugi poszlo jak za jednym kichnieciem, naprawde, bedzie gicio:tak:&&&

Qcz
udanej studniowki:-D wypoczywaj

dana milego wizytowania jutro

no i zostawcie biedna maron, pewnie urodzila mala. Maron wlasnie stara odnalezc sie w nowej roli mamy. Nie naciskajcie, bo jeszcze deprechy dostanie:-p


Syneczki
http://allegro.pl/batoniki-musli-sunny-owoce-lesne-rabarbar-200g-i2065094405.html

http://www.sloneczniksklep.pl/pl/p/Sok-rabarbar-z-jablkiem-BIO/690

dzem z rabarbaru czysty lub z dodatkami tez do dostania na sieci
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry