reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
a to z takich objawów/zachcianek - to wszędzie czułam gotowane ziemniaki:laugh2::laugh2: i na nie miałam właśnie ochotę :baffled:
no w internecie piszę bloga :-p ale na razie tam nic nie ma , jutro jak będę się nudziła w pracy to zacznę pomału pisać "przewodnik" a później może coś o swoich przygodach napiszę:-)
Idę spać, bo jutro do US trzeba iść ,chyba karę dostanę , bo zapomniałam tam zgłosić że nazwisko zmieniłam :growl:
 
anastazja Ty sie nudzisz blog Ci potrzebny jak puder na d
a w ogole na nas czasu nie bedziesz miec jak bedziesz sobie tam wypisywac filozofie:-p

ja zaraz w kimono spadam,
znaczy najpierw cos milego mnie czeka a potem spac

milej, kosmatych i kudlatych
 
Hejka!
Wpadam sie przypomniec ze plany na 2012 nadal sa tak na kwiecien wiec dzialania juz niedlugo :-)

Co do zachcianek w ciazy to jak bylam z Ania to wlasciwie na sniadanie, obiad i kolacje jadlam kanapki z pasztetem i kiszonym ogorkiem nic innego mi nie wchodzilo. Moj maz jak widzial co jem to sie smial ze jemu sie juz niedobrze robi :-D

pozdrawiam
 
Pierwsza???:szok::szok::szok:
Isana - myślałam że już tutaj od 7 siedzisz z testem z II :-D:-D
livastrid - no nudzić się to się nie nudzę, bo mam Was :tak::tak: ale ten blog to w 50% pod reklamę jest robiony, bo sprzedaje oprócz typowych wczasów w Egipcie, Grecji itd to jeszcze kierunek wschodni;-) bilety na kolej transsyberyjską, wycieczki na syberię :tak::tak:
dana - wyobrażam sobie jakby na mnie patrzyła moja kociczka gdybym jej podjadała chrupki :angry:

Ja już po US , trafiliśmy na fajną panią, kary nie dostałam , opieprz nie dostałam ,za to dostała inna kobitka która tam pracuje , bo zamiast ołówkiem to zielonym długopisem nabazgrała na moim zeznaniu podatkowym :-)
 
Dziewczyny, witam się z wami i oznajmiam, że w to piękne środowe przedpołudnie zrobiłam test i .........................................................................................................................................
................. zobaczyłam II piękne różowe kreseczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-):-):-):-):-)
Jestem jeszcze lekko oszołomiona, chociaż od kilku dni miałam coraz większe przeczucie:szok::tak::-):happy2:
Nawet nie musiałam czekać 5 minut, już po kilku sekundach zaczęła się pojawiać kreska ciążowa- i jest tylko odrobinę słabsza od tej kontrolnej!!!:szok:

Później jeszcze do was wpadnę, muszę zjeść śniadanko a na popołudnie do pracy. Miłego dnia dziewczynki!:-)
 
masakra, ale jestem zwazona dzis:-p

a, to anastazja pisz, ze reklame wszedzie wduszasz:-p :-D ja prowadze bloga z lesnych wypraw, podczepionego pod zawody na orientacje

no dobra ja nie chcialabym widziec min moich szczurow jak im ziarno wyzeram

zuz, wlasnie to juz kwiecien:tak: owocnego starania oczywiscie dla Ciebie:tak:

o w morde, GRATULACJE ISANA, to spokojnej ciazy,:-D:-D:-D





heeeeee nowy rok na porodowce, co?:-p:-p:-p:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Isana - GRATULACJE!!:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Ty babo jedna, ale nas przetrzymałas :-) Pisz kiedy termin!!! pewnie jeszcze na 2011?
i widze, że chyba za 2 podejsciem sie udało?
 
Do góry