reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Widzicie dziewczyny jak Isana nas w konia robila? Caly czas sie ukrywala a ona tak pieczolowicie dziecko robila:-D
Ale to super!

Sezon na wysyp ciezarowek otwarty!:-D

Isana w/g obietnicy ze jako pierwsza robisz impreze:-p
 
reklama
Isana - GRATULUJĘ!!!!! no to teraz już tylko z górki będzie, po kolei jedna za drugą będziemy testy robić, chyba na święta Ci wypadnie termin co ? Jak przechodzisz to mamusią 2012 jednak będziesz :-D

livastrid - reklama, reklama i jeszcze raz reklama!!! no chyba że lelek do mnie przyjedzie i będzie klientów przekonywać że to jest oferta specjalnie dla nich, pamiętam że kiedyś pisała że dobrze się sprawuje w tej tematyce :blink::blink:

a Ja już czuje zapach morza , szkoda tylko że nie tego prawdziwego :-( taka piekna pogoda że tylko nad wodę , na plaże :-)
 
zapach morza? moze scieki, co?
mi w niektorych miejscach nad baltykiem zawsze sciekami zajezdzalo:-D

Lelek
sie ubierze w stroj kapielowy i nawet nie bedzie musiala sie odzywac, sprzedacie wszystkie miejsca

mysle, ze Isana ma termin na zupelna koncowke grudnia miedzy swietami a sylwestrem
 
anastazja z checia, ale nic za darmo, poprosze o wczasy w Chorwacji za to:-D

morze... no wspolczuje, ja juz wrocilam i nie zamierzam tam wracac


:-p

ta livastrid... ubiore stroj ale zostawie kepe wlosow pod pachami i w kroczu:-D
 
Ostatnia edycja:
nu ju
ciezka noc, bejbe niesforne bylo

u mnie od jutra sklepy pozamykane, mam nadzieje, ze maz kupi co trzeba, bo mi sie nie chce specjalnie do sklepu jechac


e
Lelek, blondynka jestes i wlosow nie widac:-D
 
Ostatnia edycja:
uuu to malenstwo dokazuje

ja wlasnie czekam az krasnal sie obudzi i jedziemy na zakupy, tzn jeszcze dziadki jada ze mna, daj mi Panie Boze cierpliwosci.
A kiedy i czy beda sklepy zamkniete to nie wiem, bo wszystko mam a jade po pomidory, truskawki i inne rzeczy do sadzenia;-) i po pieluszki dla Miloszka
 
reklama
ta wlasnie, kapnelam sie ze juz w pudle nie mam pieluch i mleko sie konczy,

u mnie zamkniete sa sklepy od jutra do poniedzialku wlacznie tylko w sobote do 1 beda czynne

ja w sumie wszystko mam, majonez mi sie skonczyl no i dla malej no i jakas woda do picia na wycieczki

czyli sadzenie w ogrodku sie szykuje? Ty slomiana w swieta bedziesz czy facet Ci zjezdza na swieta?
 
Do góry