reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

wika moj brat to jak ja innowierca ale nawet jak mialby miec reszte lekcji to ja sie nie dowiem a on przyjmuje ze nie ma i zadowolony chodzi ze znow wymigal sie od szkoly:dry:



jesc mi sie chce........
 
reklama
lelek ja Cię mogę poczęstować Igorkowymi biszkoptami:-D A swoją drogą, co za matka ze mnie??? Wyjadam dziecku biszkopty, jedyne słodkości jakie dziecko je:szok:

Anastazja- szalone mamy, szalone dzieci:tak:
 
chrupki też wyjadam:szok::szok:

Lecę sie ogarnąć na noc;-) M. zaraz wróci, trzeba sie doprowadzić do porządku:-)
 
Ostatnia edycja:
tak... szalone, moje gizmo łazi po dzialce i wyjada wszystko co znajdzie na trawie, w piachu itd, nawet jakas kukurudze upolowal a pozniej sie dławil, ze gryzie cegle i żre piach to nie wspomne
 
aaaa , no tak - mamy to fakt - szalone , a co powiecie o tatusiach, bo oni mają 50% wkładu:-D
lelek - może mu coś brakuje ? jakiś witamin np. :-p:-p:-p
livastrid - zapiekanka ??? czekolada??? o tej porze??? ja zeżarłam całą makrelę wędzoną , a przed tym lody :laugh2:a teraz popiłam to wszystko szklanką piwa :-p
 
reklama
taaa albo świnka

spadam bo znow świruje



anastazja
wlasnie slyszalam o tym ze moze brakowac dziecku jakis witamin jak tak robi ale ja go przeciez faszeruje!
 
Ostatnia edycja:
Do góry