reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

lelek i wika dzięki wielkie :)
My wylatujemy w środę :)
Jeszcze poniedziałek i wtorek mam pracujący:-/

...aaa i dostałam dziś @ :) cieszę się bo na urlopie prawie mi się skończy także super ale i od tej @ niech się dzieje wola boska,mam na myśli fasolę,jak się uda to super,będziemy próbować i nie ważne czy to będzie maj,czerwiec czy listopad,grudzień itd.ważne aby wszystko było ok :)
 
reklama
witam sie

moje dziecko mnie wczoraj obsikało :D a teraz sobie spiewa :d ide moze go ululam:d
no a dzisiaj siedze przy kompie buszuje po BB a on purtaki puszcza na moich kolanach :p przynajmniej tak myślałam ... a tu walną taką kupę, ze był obkidany po pas a ja cąle nogi :p jednym słowem MASAKRA :p

zaraz ponadrabiam zaległosci jak młodego ululam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczynki,
Ale ześcia napisały :szok: no i oczywiscie juz nie pamiętam co miałam komu pisać.
Lazurowe - owocnego wypoczynku :-)

Ja w weekend nie miałam czasu na kompa, teraz siedze w pracy i na chwilke wpadłam, zeby sie choc przywitac. Mam nadzieję, że trochę wolniejsza bedę jutro wieczorkiem to sie wiecej odezwę.
 
witam Was

lazurowe, agnieszka udanych, slonecznych i goracych wczasow:tak:czekam na zdjecia wszelakich widokow:-D

wszystkim nad Morzem Czerwonym rowniez zycze milego wypoczynku

wika, nie pomoge, bo podobnie jak Lelek nie obchodze swiat. Poniewaz mam zachcianke, bedzie ryba w occie i wielki gar salatki. W zamrazarce bateria frytek i gotowej pizzy, bo nie bede miala czasu na gotowanie zadne - im wiecej wolnego w kalendarzu tym dluzej w lesie bytuje

Pajkaa
, dobrze, ze poprawa jest, maly sie mnie meczy:tak:moje dziecko na szczescie wiele razy mnie nie obsikalo w swojej karierze, no ale jak juz to zrobila to z moca podwojna albo potrojna;-)

Aga, tez bym chciala by mi maz gotowal:tak:

u mnie ladnie, weekend iscie lesny byl i jestem dzis w bardzo dobrym humorze poki co.
 
Hellou,

ale u nas super pogoda, nareszcie nadeszla prawdziwa wiosna:-)
agnieszka, lazurowe, udanego wypoczynku:-)
wika, zapodaj sobie na ten bol glowy, nie bedziesz sie meczyc:tak:
 
Cześć babole! Ale dziś pięknie na dworze:-) w końcu wiosna!
Lazurowe, agnieszka- udanych urlopów dziewczyny! Wypocznijcie, poopalajcie, naróbcie ładnych fotek i w ogóle czego tam dusza zapragnie!;-)
Aga- w takim razie zdrówka i jeszcze raz zdrówka! Bo szkoda takiej pieknej pogody...:tak:
Lelek- co tam u ciebie babolcu? Jakoś ucichłaś od weekendu.:-p:-)
iza, wika, kama, livastrid, anastazja, danao- witajcie!:-)
Danao- widzę, że ty dotarłaś w terminie nad morze czerwone, hehe...;-) Ja póki co (oby nie zapeszyć) nie. I mam nadzieję, że już nie dostanę @ w ogóle. Dziś mój 30 dc. Od tygodnia po owulce tak m.w. pobolewało mnie podbrzusze jak pisałam, wczoraj lub dziś powinnam dostać (przynajmniej wg ostatnich cylki), dzisiaj czuję się tak jakbym @ miała, ale dużo lżej, takie lekkie kłucia, ciągnięcia i napęcie w dole brzuszka, ale @ nie ma:-). Do tego dzisiaj czuję się jakoś dziwnie, jestem rozkojarzona, mam lekkie zawroty głowy, chyba podwyższoną tempkę (nie mierzę, ale tak czuję) i jakby lekkie mdłości/ dziwny posmak i coś w gardle, blee... W ogóle czuję się jakoś "inaczej", jakby znużenie wiosenne razem z podekscytowaniem. Ale by było, gdyby się okazało, że to fasola!:szok::eek::-)
 
witaski!


wika tescie pojechali wczoraj rano;-)
a od czego to głowa Cie boli? mnie juz caly tydzien rypie ale to od zatok:wściekła/y:


livastrid ja wlasnie tez spedzam dzien przy lesie bo tak akurat mamy polozona dzialke gdzie budujemy, a dzis nawet wpadlam na szalony pomysl zeby zrobic folie na pomidory i kawal grzadek:-D Tak wiec moj maz zamiast sie cieszyc wolnym dniem natyral sie przy folii, ja przy malym i grzadkach a teraz M pojechal w trase. Szkoda mi go bo zmeczony:-(
Dzis posialam takie tam podstawowe rzeczy a w tygodniu pojade po pomoidory.
Dostalam kurzego gnoju od soltysa i wiecie co?? Miloszek go sobie po prostu sprobowal:szok: a teraz sra:-p
Jestem zmeczona ale dzien zaliczam do pieknych.
Szkoda tylko ze pompa nam sie zepsula i nie mamy wody ale nie oplaca nam sie kupowac nowej tylko pojechalam do gminy zlozyc wniosek o sieciowke


aga ja tez sie ciesze ze w koncu ciepelko. Milosz tak sie wybawil w piachu na dzialce ze nawet pod pampersem mial:-D


Isanka kochanie witaj!
A moze juz fasolina jest?? To kiedy robisz test?

W weekend mialam tesciow, meza i jakos tak czasu brak tymbardziej ze sliczna pogoda:-)
 
Agnieszka przypomniało mi się, że pisałaś kiedyś na grudniówkach, ja się też tam kręciłam, ale ogólnie to zostałam tylko podczytywaczką. Fajnie, że "znajoma twarz" jest tutaj :D

Udanego wypoczynku Ci życzę.:-)

My chcemy w tym roku wyskoczyć do Rabki Zdrój, jest tam park rozrywki dla dzieciaków Rabkoland. Myślę, że dla dzieciarni to będzie świetna zabawa.

Tak mnie naszło, jak byliśmy w Lubinie u mojej mamy, jak zobaczyły w centrum handlowym te wszystkie pojazdy i bujaki to był normalnie szał. Tak, że w prawdziwym wesołym miasteczku spodoba im się na bank:tak:

a zapraszam, zapraszam :-) mieszkam w Rabce :-)
ale u nas to nie takie prawdziwe wesole miasteczko jest, raczej takie srednie ;-)
wika, szalu nie bylo z zakupami, tydzien temu bylo gorzej :-)
ahhhh jutro wolne :-) ide sie farbnac rano do fryzjera ;-)
 
reklama
Lelek- witaj!:-) Jak jutro nie dostanę @ (tfu tfu) to kupuję teściora i zatestuję może w środę rano, bo do pracy mam na popołudnie- trochę się obawiam za wcześnie testować, bo może jeszcze nic nie wyjść albo co gorsza @ się po prostu spóźnia. Ale w sumie nadzieja jest, bo już coraz mniej się czuję jak na @, za to coraz bardziej "inaczej". :confused::errr::rolleyes::rofl2:;-)
 
Do góry