reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
witam witam
ja zabiegana :) duzo robienia :)jutro weekend wiec moze mnie nie byc bo tu wycieczkę sobie serwujemy to urodziny tescia :) wiec czasu na BB pewnie będzie mało :(
 
Pajkaa to powodzonka w imprezowaniu;-)
a swoja droga znam pewnego chlopca z Dabrowy Gorniczej, nawet pod namiot do mnie przyjezdzal, tzn nie moj ale swoj:-D
 
Lelek nie mam balkonu :-D Co najwyzej w lazience na prysznicu :-D A tescie pierwsza klasa, jak w wiekszosci zreszta ;-)
Pajkaa przyjemnej imprezki ;-)
dana moj Elvis to czasem ma takie napady, ze jakbys go zobaczyla to bys oczy o tak wystawila :szok: :tak:
 
w moim kalendarzu i na onecie wyswietla sie ze imieniny:-)
osobiscie nie obchodze ale chcialam zeby anastazji bylo milo:-p

na a moj tesc wpadl na pomysl ze kupi yorka Miloszowi! Cale szczescie ze tesciowa go powstrzymala bo by szybciej odjechal z tym psem niz przyjechal. Raz ze na razie nie mozemy miec psa to Lukasz by chyba go zjadl na obiad:-D zartuje, ale nie gustujemy w takich pieskach:no:




ide spac, bo szogun przyjedzie kolo 2 w nocy i pewnie mnie obudzi i bedzie gadal wiec teraz musze troche pospac:-D

dobranoc!
 
Ostatnia edycja:
Ja też tylko na chwilę, dobrze, że już weekend:-) chociaż jutro czeka mnie mycie okien i sprawdzanie testów (chyba z 100):tak:. Poza tym podbrzusze cały czas mnie lekko pobolewa, to nawet nie ból, tylko takie jakby ciągnięcie i mini-skurcze. No i znowu opycham się ciastem i chrupkami orzechowymi na zmianę- mam nadzieję, że pójdzie mi w biodra!:tak::-):-p Od kilku dni mam meeega apetyt. I jestem rozdrażniona- pewnie to na @, am przyjść lada moment (niedz- pon).- szkoda...:-( Sorki, ale nie mam dziś weny na pisanie. Lelek- ubawiłam się twoim opisem wakacji:-D:-D:-D. Lazurowe- ładne pazurki, ja sobie robię tipsy od ślubu, ale takie żelowe, mi się trzymają dość długo, jakieś 5-6 tyg. Robi mi koleżanka. Aga- zdrowiej szybciutko! Nieźle cię wzięło, skoro aż antybiotyk:no:.
 
Lelek moj Borys tez nie chcial na poczatku yorka. Mowil, ze jak przyjdzie chociaz z raz do naszego lozka to wyrzuci go przez okno :-D A teraz przytula go, bierze na spacery, doglada i przeglada z kazdej strony :tak: Narazie nie ma dzidzi, wiec jest ok, ale potem zobaczymy. To idz teraz sie wyspac kochana. Kolorowych ;-)
livastrid dla Ciebie tez slodkich snow ;-)
Isana Ty tez planujesz wakacje nad Morzem Czerwonym??? Hmm... :baffled: Co do opychania sie, to ja raz mam tak, ze jem nawet jak glodu nie czuje, chlone jak odkurzacz, a potem z tydzien prawie nic nie tykam :tak: No moze jogurty i jakies lekkie zupki. Teraz jestem wlasnie na tym etapie i ciesze sie, bo przed urlopem to fajnie jak brzusio troche sie schowa ;-) W koncu trzeba jakos przyzwoicie wygladac w tym nowym kostiumie kapielowym :-) Wspolczuje sprawdzania testow, ok. 100 mowisz? :szok: Ale dasz rade, &&&& trzymam ;-)

Laski ja lece przytulic sie do meza i ziuziu ;-) Dobranoc :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Livastrid- bitte :)) Mówisz, ze Myszka CIę wykonczyła wieczorem??

Lelek- opis wakacji normalnie jak z katalogu:tak: Anastazja, Ty weź Lelcię za wspólniczkę i będzie Ci nagabywać klientów na wczasy:-D

Isana- a może jednak II ???:tak::tak: Trzymam &&&&.:-) I łączę sie w bólu z Tobą co do klasówek, też mam trochę sprawdzania w weekend:-(

Lazurowe- jakii brzuszek???:no: Gdzie Ty chcesz go chować???:szok: Chudzinka z CIebie niezła a marudzi na swoj wklęsły brzuszek:wściekła/y:

posprzatałam trochę w domku, jutro pomyję jeszzcze okna z zewnątrz i to by było na tyle jeżeli chodzi o sprzątanie!!!


Kobitki, co robicie na Święta do jedzenia??? podrzućcie jakieś pomysły!!! plisssss

Idę w kimono :)

Miłych senków :*
 
Do góry