reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Lelek okaleczona? matko to brzmi strasznie!!!:baffled: mam nadzieje , ze bedzie po Twojej mysli!!!
Agatkaa studiujesz? ja w tym roku kończe . Nie mam juz zadnych egzaminó tylko praca mgr... ktora jest w polu:happy2:
livastrid to poopowiadaj co zrobisz z ta wyplata ;-):-)
 
reklama
martolinka zostalam nacieta przy porodzie jak wiekszosc kobiet ale tak mnie facet zszyl ze przez 7 miesiecy ja nie moglam stac, chodzic bo mialam taki bol krocza ze szok, przez 2 tygodnie goraczkowalam ponad 40st, 2 razy mnie łyzeczkowali, rana po 3 miesiacach nie byla jeszcze zagojona! Pozniej na tym nacieciu zrobila sie ziarnina i kolejny zabieg. Po 6 miesiacach miałam operacje plastyczna i ona jako tako przywrocila mnie do zycia. W miedzyczasie mialam zakazenie itd. Leczylam sie w koncu w innym wojewodztwie niz rodzilam i tam lekarze byli w szoku ze ktos mogl tak urzadzic
 
Lelek- o matko, to Cie urządzili!Kurcze aż się nie chce wierzyć...jak można tak sp**** w sumie prostą rzecz....Masz rację, może lepiej będzie CC teraz.
martolinka-Tak studiuję dziennikarstwo na 3 roku, mam egzaminy i też pracę tyle, że licencjacką i też jest w polu:) A Ty co studiujesz?
 
Hej :) Ja sie tylko witam, bo czasu brak... wolniejsza będę za jakiś tydzień, bo teraz w szkole mam gorący okres... Rady Ped., wywiadówki, zabawy choinkowe...

Miłego wieczorku :)
 
Ja dzis mialam bardzo zabiegany dzien, wraz z kolezanka szukalam praktyk :-( ale niestety nigdzie nas nie chca :wściekła/y: masakra. To tylko 50 godz, poza tym za darmoche :angry: no coz do soboty musimy juz cos znalezc ehhh mam nadzieje, ze sytuacja sie wyklaruje. Ja w tym roku na szczescie nie mam sesji jak martolinka:-p w polowie kwietnia koncze studia :-) i mam tylko 4 zaliczenia do indeksu ( w tym dwa wyklady). U mnie tez mgr w polu, ale mam zamiar sie sprezyc od przyszlego tygodnia :-p
 
No ja na szczęście nie musiałam pisać pracy magisterskiej (szczęsliwie po 2 latach studiów technicznych przeniosłam sie na medycynę - szczęśliwie, bo typem "pisarza" nie jestem i miałabym z tym chyba problem) - tym bardziej podziwiam wszystkich, którzy piszą :-) Za to z czasu studiów z praktykami mam miłe wspomnienia, bo tak na prawdę nikt nigdy nie robił problemów (po każdym roku był w wakacje :wściekła/y: miesiąc praktyk) - po prostu szło sie do wybranego przez siebie szpitala, mówiło, że chce się w nim robic praktyki i chyba nigdy nikomy nie odmówiono ;-) A teraz trzymam za Ciebie kciuki maron, żeby jakies fajne miejsce do odbycia praktyk się znalazło :-)
Lelek - strasznie Ci współczuję tych komplikacji po porodzie :-( Mnie bolało po szyciu przez prawie 4 tygodnie i byłam tym niesamowicie wymeczona (ni to usiąść, ni to się położyć - koszmar) - więc az nie wyobrażam sobie przez co Ty musiałaś przejść :-(
 
Lelek to brzmi okropnie jak Cie zalatwili!!! rzeźnicy!!!
Agatkaak jestem na V roku polonistyki. W skrócie studia dla bezrobotnych ;)
Wika dużo siły i ceirpliwości w tym gorącym okresie
Maron a gdzei szukasz praktyk? moja mgr jest tak w polu ,. ze niestety obawiam sie , ze do czerwca z obrona sie nie wyrobie. ale powoli biore sie do roboty. Grunt to przypomniec sie u promotora :)
Phoenix jesteś lekarzem?
 
reklama
martolinka szukam praktyk w wydawnictwien lub redakcji. Ja tez raczej do czerwca sie nie wyrobie i przeniose sobie obrone na wrzesien ;-)
 
Do góry