reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
To ja napiszę:)
Z samego rana byłam z moim D. po jakieś rzeczy do głośników, potem przez cały dzień je montował z moim bratem, a ja miałam się uczyć ale nie mogłam się zebrać w sobie...zrobiłam obiad,posprzątałam i potem pojechaliśmy na koncert WOŚP i na światełko do nieba:) teraz wróciliśmy oglądam Dr Housa i lecę spać:) Jutro rano na uczelnię lecę:) Jeśli chodzi o starania do dzidzi to ja jeszcze troszkę poczekam, podobnie jak wy chcialabym żeby dzidzia pojawiła się na wiosnę:)
Dobranoc:*
 
Witajcie!!!
Zachustowałam synka i poszliśmy sobie na spacer po lesie, teraz dotleniony maksymalnie śpi urwis kochany. Ja ostatnio coraz bardziej intensywnie myślę jak to bedzie z drugim porodem. Pierwszy miałam niespodziewanie przez CC . Moze teraz uda się SN.

Co dziś porabiacie?
 
Uspilam swojego chrabaszcza i wlasnie probuje odpoczac.

Sama poszlabym z mila checia do lasu, ale jest tyle sniegu, ze ledwo wykopalam kreci tunel do ulicy:baffled:. W zasadzie nie moge doczekac sie wiosny...Z utesknieniem ogladam mapy na orientacje i planuje wyprawy. Mysle co tylko zrobic z kleszczowym problemem, dziecko male a u mnie pelno kleszczy.

Odparlam wczoraj atak meza i powiedzialam, ze nie zamierzam rodzic w pazdzierniku:tak:

No i wzielam sie po malu za myslenie jakie papiery musze zlozyc w ambasadzie, bo mala paszport potrzebuje. Mam nadzieje, ze uda nam sie go wyrobic bezproblemowo z koncem tego miesiaca.

No i przytrafila nam sie mila niespodzianka, bo okazalo sie, ze mniejszy podatek w tym roku bedziemy placic. Zawsze to troche wiecej pieniazkow.:happy: Juz nie wspomne o tym, ze cieszy mnie fakt, ze w piatek wyplata:-D

pozdrowienia
 
livastrid fajnie ze zaoszczedzicie troche grosza:-)

U nas cieplutko i slonecznie dzisiaj wiec 2 razy na dworze bylismy.

Ja popralam i powiesilam wszystkie firany oraz pomylam okna;-) tak mnie cos napadlo dzisiaj.

Miloszek wlasnie usnal wiec mam czas dla siebie:-)
 
agnieszka.kk- Oj tak wczoraj miałam długi i ciekawy dzień:)
A ja wróciłam z uczelni i zamiast się uczyć usnęłam... Już nie mogę doczekać się wiosny podobnie jak livastrid:) U mnie śniegu już prawie nie ma i jest 3stopnie na plusie,ale jest nieprzyjemnie i szaro... już nie mogę się doczekać jak będzie cieplutko, wiosna, wtedy będę chodzi na spacerki:) A tym czasem sesja...:/
Lelek- to się napracowałaś dzisiaj:)
 
Ehh spacer po lesie.. też mi się marzy... ale dopiero pojedziemy w góry na majówkę jak co roku:)
U nas - Śląsk .. to mam jedynie parki, a żeby pospacerować po lesie to już musimy gdzieś jechać.
Lelek niezłe sprzątanko. Muszę sie też zabrać, bo w sobotę wyprawiamy córci urodzinki i będzie rodzinka:)
martolinka ja miałam zaplanowane cc ale nie wiem jak będzie kolejnym razem... ?!
 
reklama
No wlasnie.... ja urodzila SN ale w lutym pojde do lekarza i pogadamy co ze mna zrobic, bo normalnie zostalam okaleczona i 7 miesiecy dochodzilam do siebie a i tak nadal rewelacji nie ma wiec nie wiem czy nie lepsza dla mnie cesarka
 
Do góry