reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
to życze powodzeniaw szukaniu praktyk...

Ale dzisiaj mialam zwariowany sen:-D
Snilo mi sie ze mialam urodzic i pojechalam do szpitala a tam juz dziecko czekalo na mnie:-D ale polozyli mnie i kluli w reke, ja zdziwiona ze niunia jest a krocze mnie nie boli i mowie do poloznej zeby pozwolila mi zadzwonic chociaz do meza, i pytam ja- a co wogole mam i jakie wymiary- ona ze syna awymiarow nie zna. To dzwonie do meza i mowie- kochanie juz urodzilam, mamy syna. A on- syna??? łe...... i sie rozłączył:-D co za sen ha ha
 
Martolinka - no jestem :-)
Lelek - sen full wypas :-D w snach własnie lubie to, że są strasznie abstrakcyjne, a póki się spi to wydaje sie to wszystko takie normalne :-D Mi sie kiedys śniło, że rosjanie zaatakowali miejscowośc w której trzymałam konia, jedynym sposobem, zeby przezyć było trzymanie przy ustach pieluch tetrowych nasączonej herbatą - a przy okazji w powietrzu latały takie duże bańki mydlane w których byli uwiezieni ludzie - no i jeszcze takie gumowe latające kamery przyczepiały sie wszystkim do głów, a konno jeździło się w basenie :laugh2: Dziś z kolei miałam jakiś kretyński sen (już nie pamietam o czym), ale obudziłam się strasznie zła na Męża ;-) Chyba musiał zbroić :-D

Superowego dnia życzę!
 
syna??? łe...... i sie rozłączył
:-D:-D:-D

Lelek, zupelnie paskudnie wyszlo to u Ciebie. Ja mialam straszny sajgon, ktory na szczescie szybko i bez problemow minal, poza niekontrolowana checia robienia szpagatow;-). W zasadzie jak mnie skladali to uslyszalam, ze to powinna byc cesarka, no ale coz. Prawde mowiac jak potem na patologii lezalam i widzialam laski po efektach ubocznych cesarki to mi sie odechcialo. Nastepne tez bede probowac sn.

poopowiadaj co zrobisz z ta wyplata
nic ambitnego, wplace raty za kredyty, zaplace kosmiczny rachunek za prad, splace inne rachunki i bede myslec o kolejnej wyplacie:dry:

Ja jakis szczegolnych problemow z dostaniem praktyk nie mialam, czasem troche krzywo ktos patrzyl, no ale w sumie nie ma co sie dziwic jak baba szuka praktyk w zakladach karnych/aresztach sledczych. W policealnej, technicznej zreszta, tez jakos udalo mi sie znalezc choc fakt tu mialam wiekszy problem.
Maron, trzymam lapcie za udane poszukiwania, na pewno gdzies sie znajdzie!

Piszcie prace, po co odkladac, szybciej bedziecie mialy z tym spokoj:tak:i bedziecie mogly o innych fajnych rzeczach myslec

Dzis mam plus za oknem, leje deszcz a jutro ma byc minus i bede miec piekne lodowisko:angry:. Musze w koncu rozebrac choinke, zrobic pranie, poprasowac itd. Nie chce mi sie.
 
czesc dziewczyny, pozwolcie ze do Was dolacze :) W zeszlym roku urodzilam mojego synka ktory jest bardzo grzecznym niemowlaczkiem, strasznie go kocham:) nie myslalam ze tak bedzie, ale mam wielkie pragnienie aby znow byc w ciazy :) Odczekam jeszcze troche aby maly byl wiekszy, ale naprawde marzy mi sie kolejny dzidzius :))))) Wiec mam nadzieje ze w 2012 moje marzenia sie spelnia. Dodam, ze nasz synek byl 'wpadka' - bardzo szczesliwa:), nie planowalismy go, wiec ciekawe jak to bedzie ze staraniem sie o drugiego maluszka, ile czasu nam to zajmie.
Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do Waszego grona:)
 
livastrid
o, widze ze mamy dzieciaczki w podobnym wieku:) masz ju jakies konkretne plany na staranka?;) a moze juz zaczelas?:)

lelek
dzieki :)
 
z cyklu "jak wpadne to wpadne", ale faktycznie staram sie by kolejne bylo w 2012.

Musze troche odpoczac, podreperowac sie itd, i w ogole wolalabym urodzic wiosna niz pozna jesienia czy zima, zreszta chyba wiekszosc ma ochote na wiosenne dzieciaczki;-)
 
reklama
Do góry