reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Ja Igora też karmię tylko na noc i w nocy jak się przebudzi..
Ginka mówi, ze karmienie i ciąża to zbyt duże obciążenie dla organizmu... i dlatego powinnam przed starankami odstawić Małego od cyca :((

Hej, zgadzam się z Twoim lekarzem:)
ja tez niedawno odstawiłam dziecko od piersi i dopiero teraz zaczynammy sie starać o następne szczęscie:)
 
reklama
Ja Igora też karmię tylko na noc i w nocy jak się przebudzi..
Ginka mówi, ze karmienie i ciąża to zbyt duże obciążenie dla organizmu... i dlatego powinnam przed starankami odstawić Małego od cyca :((
No jak najbardziej lekarka ma rację :-) [ja mam zamiar Stasia odstawić jakoś do marca - a jak po drodze bym zaszła w ciążę to ... pewnie i tak odstawiłabym go podobnie ;-) cóż, jest trochę prawdy w tym, ze lakarze są jednymi z najgorszych pacjentów ;-)]
 
Dzien dobry kobietki!

Fajnie, ze po malu wszystkim ze zdrowiem zaczyna sie ukladac. Ja wczoraj bylam sprawdzic moje szlachetne jelita, bo przy pierwszej ciazy w ogole nie myslalam by o zdrowie zadbac.

Dwa miesiace temu na kontroli po porodzie gin powiedzial mi ze jestem pieknie wygojona (mialam cudowne pekniecie 3b, masakra zupelna) i jak chce to moge kolejne "tworzyc". Ale dalam sobie czas min pol roku po, no chyba ze przytrafi mi sie szybciej kolejne szczescie.

Tak sobie Was czytam i smutno mi, ze ja niestety nie karmie cycem. W szpitalu siedzialy nade mna i mala pielegniarki, a mala tylko wrzask i nie chciala cyca, w domu mialam to samo, walczylam dwa miesiace i sie w koncu poddalam. I nie zeby malo bylo czy cos, bo co 3 godziny sciagalam ponad pol litra w pelni wartosciowego mleka:-(

Co do kwasu foliowego - mi tu na miejscu polecono brac 2x 0,4 mg, choc sama bralam tylko 0,4 mg, bo mi po nim okropnie niedobrze. Rok temu jak w Pl u lekarza bylam to mi 5 mg zapisal, wariat jeden. Oczywiscie plus Prenatal, ktory tez ma kwas foliowy:baffled:

Milego, slonecznego dnia dziewczyny
 
Witajcie!

Dzis podczas porannego przytulania uzgodnilismy z mezem ze przyspieszamy staranka! tak marzec, poczatek kwietnia, maz mowil ze on moglby nawet za miesiac ale nie chce zeby kolejne dziecko znow bylo z grudnia:-) i powiem Wam ze jak wczesniej sie obawialam, tak teraz po rozmowie jestem jakas taka podekscytowana:-D
 
Witajcie !!
To i ja może cos skrobnę.. cały czas sie waham.. ale mąż jest zdecydowany zeby miedzy dziećmi była różnica 3-3,5 roku ..
Mam już 2 letnią córcię i myślimy o staraniach na 2012 r. ale dopiero po wakacjach czyli czerwcu 2011, już teraz odstawiłam tabletki ale mam niski progesteron i pcos więc walka będzie.. Wcześniej miałam to samo i zaszłam w ciążę po clo, po 8 miesiącach. Dlatego mąż uważa żeby zacząć wcześniej -czerwiec 2011.
Teraz mam córcię styczniową, a następna dzidzia marzy mi się wiosenno-letnia.. płeć obojętna, mam już upragnioną córcię:)
Imiona dla chłopca Aleksander dla dziewczynki Blanka albo Alicja
 
Witajcie,
Ja skończyłąm karmić Antka jak wybiło mu 8 mscy :) wiec ten problem mi odpada :)
Pamietam ten smutny listpad , gdy mlody sie urodził . Na wiosne inaczej , słońce , ciepło , można całe dnie spędzac na zewnatrz:)
Miłego dnia laseczki!!!
my juz po porannych zajeciach na basenie z Antkiem i śpia moi anowie jak zabici :)
 
U mnie tez jednym z powodów, żeby zachodzić w ciąże koło kwietnia-maja jest to, że Maluszek urodziłby sie poczatkiem roku, a nie końcem - wiadomo - wtedy "dzieciństwo" troszke dłuższe ;-) Więc tak celujemy, ale tak na prawdę (w związku z tym że - uff - dostałam @) od tej chwili mamy tak na prawde zielone światło! :-D Jak bym zaszła w ciążę w najbliższym cyklu to termin porodu wypadłby mi na 15 października, wiec już macierzyński by mi przysługiwał :-D No az sama nadziwić się nie moge jak ten czas strasznie szybko leci..
 
reklama
Do góry