reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
agnieszka.kk- Dzięki:) Wczoraj byłam w kinie z moim D. i dziś rodzice jak słuchali jak opowiadam to też im się zachciało iść no i zaprosili mnie z moim D. i mojego brata:)
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie :D

Wściekła jestem na siebie a raczej na mój organizm....w zyciu bym nie przypuszczała że dziś moge sie tak żle czuć!!! A mił być spcer bo dzis pięknie we wro, mielismy isc do kina bo bilety tansze....yghhhh

Agatkaa-a na co dziś idziecie do kina??
 
No to Devi zaszalałaś!!!!!!!!!!!!
Agatka- ale CI dobrze:))
Agnieszka rosołek jak na moje zdolności kulinarne całkiem niezły mi wyszedł :)

My za jakąś godzinkę jak już Igor pójdzie spać też sobie zrobimy z M. jakiś seans filmowy. Jak się staraliśmy o Igora, to zawsze po takich seansach śmialiśmy się, ze może jakieś dzieci po nich będą :))

No nic uciekam, bo słyszę "mamamamama".

Do jutra, bo dzisiaj już chyba nie zajrzę
Miłego wieczorka :))
 
Hej laski

my opijaliśmy wczoraj urodziny M , Devi współczuję kaca ,ja zawsze po winku mam mdłośći i ból głowy ,ale wczoraj otworzyliśmy dębową wódeczke , którą kupiłam M rok temu i ona sobie stała w takim ozdobnym pojemniku, bardzo zdrowa wódka ( o ile wódka może być zdrowa) , mam na myśli ,że zero bólu głowy ,zero zmulenia jedynie dobry humorek wszyscy mieliśmy dlatego polecam na prezenty dla mężów.
Ja dziś byłam w pracy ,a jak wróciłam to czekał na mnie M z pysznym podwieczorkiem (w postaci obiadku) ,ale za to ze świecami:tak:;-)
 
No nic uciekam, bo słyszę "mamamamama".

Wika, ale masz szczęście, bo Bartuś powtarza tylko "tatatatata", "papapapa", "bababababa", czasem powiem "pupa":-p ale śmieją się wszyscy ze mnie, bo czasem robi taki dzióbek i mówi "huhu" i wszyscy mówią, że wtedy mnie woła, bo w końcu Sowa jestem:-p
_____________________

Bartuś od wczoraj w nocy ma gorączkę 39-39,5 stopnia:szok: masakra byliśmy wczoraj w szpitalu, w którym moja mama pracuje, lekarz zbadał, przepisał lekarstwa i zobaczymy:-( w nocy nic nie pomagało Nurofen, czopki -> dopiero jak mama zrobiła zimny okład na brzuszek i główkę to pomogło, bo główkę to miał tak rozpaloną, że nie dało się dotknąć:-( jak wychodziłam do pracy to Bartuś miał już 37 stopni, więc może przejdzie:tak: lekarz powiedział, że to albo trzydniówka albo od ząbków:-(

A Wacek już siedzi we Francji, bo pojechał na 2 tygodnie na delegację:-(

Miłego dzionka buziaczki:-)
 
Mama Sówka - to zdrówka życzę Bartusiowi , aby szybko przeszło.Teraz dużo dzieci choruje , moja siostra urodziła we wrześniu maluszka ,a w październiku była z nim w szpitalu bo miał zmiany na płuckach , a u szwagra średnia córka już drugi raz w ciągu miesiąca ma gorączkę 39,6 miała badania i nadal nie wiadomo co to przechodzi ,a po 2 tygodniach wraca.

Agatka- fajny ten film, "zanim odejdą wody"? ciekawe czy można już wyporzyczyć na dvd, dawno nie byłam w wyporzyczalni.

Dobrze ,że dziś już poniedziałek mija bo nie lubie poniedziałkowych poranków:tak:
 
reklama
Witam sie wieczornie :))

"jaki tu spokój, nanananna. Nic się nie dzieje, nananannana, ....." Co tu taki zastój dzisiaj???

Mama Sówka- słodkie to, jak takie maluszki gadają. Mój nie mówi jeszcze tata, ale M. z nim ostro ćiwczy :)) Zazdrosny jest bo Igor woła już mamamma, bababababa a tatatta nie!!! I zdrówka dla Bartusia :) Może to rzeczywiście trzydniówka. Ale Bartuś ma już dużo ząbków. Mój ma dopiero dwa- dolne jedynki.

Ja miałam wolne, ale musiałam dużo spraw pozałatwiać i tak zleciał dzień....
 
Do góry