reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
aga- Już świąteczne piosenki? Nie mogę się już doczekać jak w sklepach będą dekoracje, świąteczne piosenki, śniegi i ta cudna atmosfera:)
 
Pajka- ja preferuje śledziki, makarony , sałatki (sałatki robie z czego popadnie , sałata, pomidory ,oliwki, ogórki, cebulka ,ser feta etc.), a makaron spaghetti jednak na kolacje dla 20 osób to może być problem , może jakieś mięsko na ciepło , jakąś sałatkę, szaszłyki , jak kto lubi może być bigosik, no i zawsze jest pycha taka zwykła sałatka z warzywek gotowanych , no i moje ulubione danie kaurczak z sałatką ,ala gyros,

kapusta pekińska potrzebna,
filety z piersi kurczaka,
ogórki konserwowe
papryka
kukurydza
fasola

do tego majonez i ketchup ,sól i pieprz jeśli ktoś lubi do smaku i co najważniejsze przyprawa gyros

filety kroić na kawałeczki i doprawić gyrosem , odstawić,
potem jak już przejdą przyprawą , podsmarzyć na patelni, zdjąć z patelni i układać w wysokim szklanym naczyniu , najpierw na dnie filety(wszystkie filety podsmarzone zostają na dnie) , potem ogórki ,papryka, kukurydza,fasola - to przesmarować ketchupem i majonezem, zasypać kapustą pekińską, i znowu warzywka - ogórek,papryka,kukurydza,fasola znowu przesmarować i zasypać kapustą , ozdobić ketchupem i udekorować kukurydzą.
Pycha , tylko przyprawy gyros nie żałuj,pięknie kolorowo wygląda, a jak wolisz to można jeszcze pieprzem i solą troszke doprawić.

Lele- witaj , jesteś mile widziana:tak:im nas więcej tym lepiej:tak:

 
Oj, jakie pyszności pojawiły się na forum :) Mniam, mniam... a u mnie w lodówce ostatnio samo światło...........

A mnie dopadło jakieś przeziębienie... głowa boli na maksa, katar leci ciurkiem... pasowałoby się położyć do łóżka, a tu streta papierków na jutro do zrobienia czeka.......
 
jeśli pozwolicie, dołączę do waszego grona :) mój synek niedługo kończy 10 miesięcy, a na wiosnę/lato przyszłego roku chcielibyśmy postarać się o drugiego maluszka:)
 
hej

Witam nowe staraczki:))

Lelek ooo super że ktoś z tego samego miasta:)
Mój mąż jest z Baczyńskiego :tak:

Wika Ja także z dnia na dzień jestem bardziej przekonana do drugiego dziecka i z dnia na dzień pragnę drugiego bobasa bardziej :tak:

Ostatnio troszkę mniej piszę bo mniej czasu mam ale czytam was na bieżąco,także jak znajdę więcej wolnego czasu to wpadnę do was na dłużej.
 
cześć mam nadzieje,że mnie jeszcze pamiętacie. Nie udzielam się tu ostatnio, bo czasu mi brak. witam wszystkie nowe staraczki.

Jeju Wy juz piszecie o świętach, ja jeszcze nie czuje tej magii-niestety
Czas tak szybko leci-nie wiem kiedy ten rok prawie zleciał-niedawno były przecież wakacje hihi

Ja tez z dnia na dzień coraz bardziej chce 2 dziecka, ale jakos obsesyjnie o tym nie mysle
 
reklama
Widze kobietki ze dzieciaczki mamy w podobnym wieku:-) i widocznie wiekszosc z nas ma taka sama wizje i pragnienie jesli chodzi o nastepne:-) Taka nasza natura:-)

Ja po porodzie zarzekalam sie ze przez najblizsze 5 lat nie chce slyszec o dziecku, tzn o dziecku jak odziecku ale mialam straszne komplikacje po porodzie ktore ciagnely sie 8 miesiecy wiec to mnie zniechecalo a wrecz powodowalo strach i panike.Jednak teraz juz jest o wiele lepiej no i jakos te mysli o nastepnym wciaz mnie nachodza:-)

Witaj ivi

Ale super zabawki powystawiali w Tesco:-)
 
Do góry