reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Witam, nie wiem czy przyjmiecie mnie do swego grona... nawet nie wiedzialam ze taki watek istnieje.
Mam 11miesiecznego Miloszka a w lipcu 2011 chcialabym zaczac starania o rodzenstwo dla niego:)
 
reklama
Aga- ty mi wciaż przypominasz, że w innym świcie żyjesz...czytaj w UK., u nas dopiero powoli wchodza reklamy swiateczne do tv, w radiu raz słyszłam piosenke świateczna ale to było jeszcze bardziej jako przedswiateczny zart :) Jedyne co zauwazylam ze galerie handlowe zrobiły sie bardziej czerowane i jakies drzewka choinkowe powoli wyrastaja
 
Aga- ty mi wciaż przypominasz, że w innym świcie żyjesz...czytaj w UK., u nas dopiero powoli wchodza reklamy swiateczne do tv, w radiu raz słyszłam piosenke świateczna ale to było jeszcze bardziej jako przedswiateczny zart :) Jedyne co zauwazylam ze galerie handlowe zrobiły sie bardziej czerowane i jakies drzewka choinkowe powoli wyrastaja

Dobrze powiedziane :tak: UK to inny świat pod każdym względem a pod względem Świąt to szczególnie.Tu galerie są już wystrojone łańcuszkami,choinkami i mikołajami od początku października.
Świąteczne piosenki w radiu lecą już od dobrego tygodnia.
Pewnie jak tylko zacznie się grudzień to i w Pl będzie bardzooooo Świątecznie :tak:
 
Hej Lasencje :)

Piszę z pracy, bo mam okienko :) a tu pustki!!!!!!!!!!!

Lelek witaj u nas :))

No, u nas dopiero się rozkręca atmosfera świąteczna, ale może to i dobrze, bo potem w Święta już się nie czuje tego klimatu, bo miesiąc wcześniej już w sklepach i tv było świątecznie. Im później, tym lepiej :)
 
Hejka.
Agnieszka widze ze pochodzisz z Iławy:-) ja na Wiejskiej mam babcie, na Baczynskiego przyjaciolke a w okolicy kilku wujkow:-) Tato pochodzi z tamtad, a teraz mieszkamy 400 km dalej:-)

Zrobilam fasolke po bretonsku ale cos smaka nie moge ustalic:-(
 
reklama
witam sie :)
dziewczynki mam tak malo czasu, ze szkoda gadać. Sebul dzisiaj konczy 3 miesiace:) jak ten czas leci lest coraz bardziej kontaktowy i coraz mniej śpiw dzień :) przez co ja mam coraz mniej czasu na BB a z drugiej strony tak szybko się rozwija, ze nie chce czegoś przeoczyc :p

szykuję powolutku impreze urodzinkową mojego M :p wprawdzie jest w styczniu, ale bedzie jakies 20 osób w domu :p macie jakieś sprawdzone przepisy na ciepłą kolację i sałateczki??
 
Do góry