reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Ja też z grubsza ogarnęłam mieszkanie :) Teraz narazie odpoczywam, ale jadę zaraz po Igora, bo M. zawiózł go do teściów.
Wieje u mnie niesamowicie, sama siedzę w domu i aż tak nieprzyjemnie jest!!!
Mnie też pasowałoby wybrać sie do Ikei, ale kompletnie brak mi czasu.....
 
reklama
Witajcie

co do choinek to my mamy sztuczne u nas jest mała w pokoju.
Ja już dawno po pracy ,ale zrobiłam dziś pare rzeczy, bo mnie naszło na śledzie:szok:i .....kwaszoną kapustke, a to przez szefową bo ona sobie robi takie fajne śledziki zaraz wam podam przepis, a że M ma dziś urodziny i chłodzi sie co nie co mocniejszego w lodówce to pomyślałam ,że przetestujemy je i zrobiłam ,a potem poszłam za ciosem i zrobiłam surówkę z kiszoną kapustką na jutro do obiadku ,a oto przepis dla amatorek śledzikowych eksperymentów:

2 paczki filetów śledziowych lisnera
kilka ogórków konserwowych
dwie cebule
dwa jabłka
olej
ocet

filety namoczyć przez 15 minut w tym czasie posiekać cebulkę i sparzyć, następnie pokroić ogórki ze skórką oraz jabłuszka dodać około łyżki oleju i łyżki octu, dokładnie wymieszać i odstawić , następnie filety śledziowe pokroić , przygotować słoiki i układać na spodzie warzywka potem-filety (filety poropić octem i olejem), znowu warzywka itd ,tak żeby cebulka była na wiezchu słoika i na dnie, uzupełnić olejem, wstawić do lodówki aby sie przegryzły.
 
u nas tez szybki porzadeczki. wiekszosc dnia spedzilismy na lenistwie, potem umylam lazienke i podlogi a zaraz zrobie slatke grecka i zapiekanki do winka czyli lenistwa ciag dalszy :)
 
witam sie nie nadrobie Was za co sorry, ale czasu jakos brak :(

no to ja po krótce co u mnie
ogólnie fatalnie sie czuje :( bylam u lekarza internisty i skierowąła mnie na kompleksowe badania + usg wszytskiego co mozliwe:(
Potem myslalam, ze moze gumka nam pęknęla i jest ciąża, ale na szczescie nie ma :) i wsio jest dobrze, ale lekarka podejrzewa albo nadczynność tarczycy albo kręgoslup:(
Dzisiaj byli znajomi i dopiero teraz mam czas, ale oczka mi sie same zamykają a jutro wybywamy do restauracji wiec pozdrawiam Was cieplo :)
 
Pierwsza dzisiaj :)) Co Wy śpicie jeszcze??? Czy korzystacie z wiosny za oknem :))

Igor śpi a ja kończę rosołek .

Pajkaa zdrówka życzę.


Nie mam co nadrabiać, więc narazie spadam :)

Miłej niedzieli
 
ja mam strasznego kaca :/ wczoraj wypilam nie cala butelke wina a dzis glowa mi odpada i strasznnie mnie mdli :/ ide zdychac dalej....
 
reklama
pajkaa- Zdrówka:)
wika8- Ja dziś spałam baaardzo długo:)
devi- Biedactwo, a tak się pięknie zapowiadało sałatka grecka, zapiekani, winko, a teraz cierpienie;p

A ja się dziś wyspałam, a wieczorem znowu do kina:) rodzice nas zaprosili:)
 
Do góry