reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Hej dziewczyny, u mnie też strasznie nie przyjemna pogoda;/ Na szczęście odwołali na uczelni zajęcia, do pracy też nie idę,bo chcę odpocząć. Mam sporo pracy na uczelnię muszę napisać kilka artykułów, no i zabieram się nieporadnie do pracy licencjackiej, nie mogę wymyślić ciekawego tematu;/ Na razie piję herbatkę i myślę:)
 
reklama
Hejka, a ja w piątek bede robiła ciasto toffi...mniamm My w sobotę świętowaliśmy pol roku naszego synka a za tydzien nasza pierwsza rocznica, w piatek ide do fryzjera zmienic fryzure:) .
 
witam sie
a więc tak juz wracam do żywych ;),
juz opowiadam jak było na chrzcinach :)
a wiec wstałam rano przed wyjsciem ubieram mojego synka w ciuszki no spodenkipasują bluza tez wkladam czapeczke i zonk nie zmieścila mu sie na główke :-D wiec mowie trugno pójdzie w niebieskiej :-pmyslałam, ze jak kupie rozmiar 68 to bedzie dobre wszystko :-)
Sebus płakal tylko przy wejsciu do kosciola potem uciąl komara i spał do samego konca. Oczywiscie podczas chrztu Sebus zwalił kupe :) było pięknie:)
obiadek się udał wiec jest super:)

Witam sie, dziewczynki torbieli , brak i owu brak wczoraj niby coś jakby sie zaczęło ,a dziś śluzu brak i bólu owulacyjnego też , a to już 18dzień cyklu , zwykle spóźnia sie najwyżej do 16 dnia cyklu i już zdurniałam:confused2::ninja2:

Devi , fajnie ,że z tarczycą oki :tak:kurcze nam też nawala aparat musimy pomyśleć o nowym ,a dużo daliście za te waszą lustrzanke?Mi też się taka marzy.:tak:

Wika - witaj

Witam was wszystkie ,kochane.

moze masz cykl bezowulacyjny?? moze sie przytrafic raz na jakis czas:)


dobre, ale to chyba moj mąz na moja mame bo ja mam nawet spoko teściową :)
 
Agatka- to do dzieła :) Myśli trzeba zrealizować i urzeczywistnić :))

Pajkaa- fajnie, ze chrzest udany :) i że Sebuś był grzeczny. JA też miło wspominam chrzest Igorka :)

Marysia- gratulacje dla Synka z okazji miesięcznicy :)

Ale mam senny dzień dzisiaj.. Igor kima, więc i chyba ja też udam się w objecia Orfeusza :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ooo Pajkaa, suoper, że chrzest się udał...uśmiałam się gdy napisałaś o tej kupie :D

A ja siedze w autku i czekam na P. bo właśnie robi jakieś psychotetsty do badań okresowych :/ Mam nadzieje, ze to długo nie potrwa...
 
Do góry