reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Zostawiłyście jakieś ciasteczka dla mnie???;-);-)

My całą niedzielę spędziliśmy u M. siostry :) fajnie było, pogadaliśmy sobie, pośmialiśmy się, a że jest w 4 miesiący ciąży to mnie się też już zachciało :tak::tak:
 
wika8- dzięki kochana, niestety nie jest łatwo i stresu mam co nie miara;/
To miło spędziłaś czas:) Bratowa mojego D. też jest w 4 miesiącu ciąży właśnie:) jest taka szczuplutka, że nic nie widać.

Piszecie tu o ciasteczkach a ja mam ambitny plan schudnąć do swiąt więc muszę zapomnieć o słodyczach;p Na pożegnanie zrobiłam ostatnio szyszki, wspomnienie dzieciństwa:)

Jak cudnie mieć wolne dwa dni i nic nie robić:0 zleciał ten weekend strasznie szybko....
 
Szyszki!!! Ale smaka narobiłaś !!!!!!!!!! Chyba sobie zrobię w tym tygodniu. Może w czwartek, bo wolny jest :))

Po siostrze M. też nie widać ze w ciąży jest :)

A i wcinam zamiast ciasteczek serniczek, którego kawalątek porwałam od siosrty M. PRZEPYSZNY :)))

E: Lecę pod prysznic i lulu :)) Miłej nocki :)
 
Ostatnia edycja:
wika8- pyszne są szyszki:) i bardzo łatwo i szybko się je robi, także zrób:)
W sumie w 4 miesiącu to albo nic nie widać albo minimalnie.
Teraz to Ty mi narobiłaś smaka i mam ochotę na serniczek:)
Ja też lecę spać jutro na 8 na uczelnię;/
 
a Dzień dobry Agnieszko.....tak, tak oby dzień był szcęsliwy i może troche bardziej słoneczny bo u nas deszczowo i ponuro :(
 
reklama
Dzeiń doberek :))

U mnie też ponuro i buro :((( Nie chce mi się tyłka wystawiać za drzwi, więc chyba dzisiaj siedzimy z Igusiem w domu!

A ja mam wolne dzisiaj i sie lenię, bo M. pojechał do Warszawy więc i obiadu nie gotuje. Moja mama zrobiła w sobotę bigos i to chyba będzie mój dzisiejszy obiad :)

Narazie mykam :)
 
Do góry