reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Ja już po szkole....padam na pyszczek :/ Jedne przedmiot mam starsznie ciezki, w zeszlym semstrze w pierwszym terminie zaliczylo go 14 osób na cały wydział :/ Nawet ćwieczniowcy mówia ze nie wiedza jak nam dopomoc bo nawet oni mnieli poprawki u tej babki :/ A jak ten przedmiot bedzie do tylu to obrona o rok sie automatycznie przesuwa :( ale jestem dobrej mysli bede kuc ile wlezie i zalicze :)

a na obiado-kolacji bylismy u rodziców-brat pizze robił, chciał sie popisac przed nowa dziewczyna :)

ooo już po 22...ide do wyrka bo jutro znow do szkoly
 
reklama
Cześć dziewczyny, niestety w ostatnim czasie miałam strasznie dużo obowiązków, dlatego was zaniedbałam za co przepraszam.

devi- trzymam kciuki za ten ciężki przedmiot, będzie dobrze:)
 
Witam :)

Devi- pewnie, że dasz rade:) Będziemy trzymać &&&&&

Agatka- trzymaj się dzielnie w tym ciężkim dla Ciebie okresie :)

Ja też w tym tygodniu miałam dużo rzeczy do nadrobienia i cieszę się, że dzisiaj mogę nic nie robić :))

Miłej niedzieli :)
 
Ostatnia edycja:
Już po zajeciach, nawet dzis ciekawie było :) Lubie gdy zajęcia prowadza praktycy anie teoretycy, takich ludzi aż chce sie słuchać.

W domku czekła juz na mnie obiadek - mąż zrobił :) A teraz zajdamy sie morelowymi delicjami i popijamy kawke.

heheh P. sie smieje ze znowu na bb siedze :)
 
reklama
Do góry