reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Dzień dobry!!
Dziewczyny ale u mnie zimno brrrr...na szczęście nie pada :rofl2:

Wczoraj wracałam z pracy i wyobraźcie sobie że w dwóch oknach widziałam już ibrane choinki :szok:
Ładnie ludzi pogięło :-D:-D
Ja rok temu ubrała na 6go grudnia a w święta uznałam ze to zdecydowanie za wcześnie ale 7 tygodni przed świętami choinki bym nie ubrała no chyba że miałaby kuku na muniu :-D:-D:-D
 
reklama
witam sie z Wami

Devi- o kurka jakie dziwaczne pytania faktycznie, mój M nic nie mówił takiego , pytali od kiedy ma prawko B, czy miał jakiś mandat , jaki ,za co , jaki zawód będzie wykonywał , i potem stempelek i już .
A ja to przed kursem na prawko B , poszłam sie zbadać i miałam tylko wzrok badany :sorry: .

No z tymi choinkami to jakaś przeginka jest , w sklepach już oczywiście zabawki, bombki , jakieś ozdoby , a tu nawet połowy listopada nie ma jeszcze ,, my ubierami krótko przed Wigilją, bo my na wigilję wyjeżdżamy zawsze i poprostu nie ma czasu w ten dzień na ubieranie .

U mnie zimno , buro ,szaro i ponuro ehh.

 
Dzień doberek :)

Tylko wpadłam na sekundkę przywitać się, bo dopiero co wróciłam z pracy i trochę musze w domu porobić. Zajrzę potem :)
 
Hello laski tzn Dobry wieczór Ja jeszcze nie spie czekam na meża;-)
Przepraszam ,ze sie mało udzielam ale czasu mi brakuje :no: wogole to powinna juz zacząc sie powoli pakowac ale nie mam czasu i siły :eek: moze w nastepnym tyg bede bardziej zmotywowana bo bedzie juz nóz na gardle ;-)wiec bedzie mus . Wogole to tak jak pisała Agnieszka jest u nas strasznie zimno nie dosyc ze leje i wieje tojeszcze i ziąb a ogrzewanie w domu działa do połowy tzn tylko na gorze wiec sie dogrzewamy tak zwana farelką a fachowiec bedzie dopiero za tydzien wogole to czekamy na niego chyba z miesiac :wściekła/y:
Trzymajcie sie laseczki i dobrej nocy pa




 
Dzień dobry:))
Zapraszam na kawkę
kawa_w_pracy1.jpg
:-):-):-)
 
reklama
Do góry