reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
cześć laseczki

Agatko- a myślisz tylko czy robisz dzidzi:-D?Trzymam kciuki za pracę.

Devi - za Ciebie też trzymam kciuki

Wika- mój też robił te testy też jest kierowcą.

Pajka- no niewiem ,jak ostatnio miałam cykl bezowulacyjny to sie mocno zdziwiłam jak sie okazało ,że w ciąży jestem ,a ogólnie to od 10 lat zawsze mam ból i śluz, teraz mam 21 dzień cyklu i mam śluz owulacyjny razem z takim jaki miałam w ciąży i już zdurniałam ,pewnie przyjdzie mi poczekać na @ bo sie chyba owu przesunęła ,albo zaskoczyłam , napewno bym nie płakała:tak:.

ja sama siedze rano M zaprowadził auto żeby założyć częśći przed zimą nowe i dzwonił niedawno mechanik ,że można odebrać , no i 1000zł nie nasze:szok:, i pomyśleć ,że ciułałam na kurs na przewóz rzeczy dla M ,a poszło na auto , no ,ale mam nadzieję ,że pojeździ , to i tak tanio bo mamy znajomego mechanika i na jego firme braliśmy części mieliśmy 45 % upustu.
 
Kobietka- mój zawodowym kierowcą nie jest, ale potrzebne mu były do prowadzenia ciężarówki

A ja teraz odpoczywam z Igorem :) Tzn. ja leżę, a Igor po mnie łazi :))
 
No dokładnie :) Parę kilko przy takim dzieciaczku można zrzucic :) Zajęcia jest co nie miara :)
 
P. skonczyly sie badania okresowe w pracy a teraz ponoć sa takie przepisy że jeżli ma sie samochód słuzbowy to trzeba zrobic oprocz zwyklych badn (okulista,cisnienie itp.)dodatkowo psychytesty. Nie jest żadnym zawodowym kierowca, nie przewozi ludzi poprostu jezdzi od klienta do klienta- jest regionalnym kierownikiem.

a te testy to ponoc maskra- jakies bzdury. Mial odwpoeidz na pytania typu: czy ma zone, jaka zona skonczyla szkole- na te pytaie powedzial ze nie odpowie bo to nie ma nic wspolnego z prowadzeniem samochodu, albo czy denerwuje sie jak widzie ze ktos maltretuje zwierzeta :/ Potem mial jakies zadania z refleksu, spostrzegawczosci, widzenia głebi itd. Z ta glebia mial problem i pani psycholog (bo ona robi takie badania) mu laske zrobila ze mu podbila badania a za 2 lata powtórka z rozrywki :/ Zero pytani zwiazanych z prowadzeniem auta.
Ja myslam ze takie testy maja sprawadzic czy od strony psychologicznej kierowca jest swiadomy ze np. duza predkos moze spowodwac zagorezenie, ze moze kogos na drodze potracic itp.
aaa wazne ze juz ma to za soba :)
 
devi- haha niezły ten test rozwaliły mnie pytania o Ciebie.... ehh...z resztą ja jak miałam badania na prawo jazdy to były tak samo bzdurne ćwiczenia i pytania...
 
reklama
Do góry