reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

hej laski ja dalej bez humoru, echhh jakos ciężko mi się pozbierać... Z tą rodzinką -moja matka sobie wymyśliła, że jak moj M będzie miał długie weekendy to pomaluje jej 2 pokoje, bo jej 23 letni syn -nie umie, no qrwa myślałam, ze mnie krew zaleje i o to rozpętała sie awantura, bo mój M bardzo chętnie się zgodził-no powalony czlowiek, wiecie jak mi przykro, że on wolał malowac pokój niż być z nami, tym bardziej, że bardzo rzadko się widujemy, bo on praca na mksa, szkoła
jakos nie umiem mu tego wybaczyć, chyba jakaś czara goryczy się u mnie przelała

Devi laseczka jesteś, jak ja bym miała proste włosy i jaśniejsze też bym cos kombinowala na głowie, a tak szkoda słow
 
reklama
Agnieszka dziś odpukać lepiej choć kichać i smarkać zaczęłam-ale na szczęście gorączki nie ma więc jakoś walczę, bo o siedzeniu w domu na tenczas mogę zapomnieć;-)
siedzę i zagryzam paznokcie bo M właśnie gra i przegrywa buuuu...
 
oj wiecie ze nie zapominam o was tylko o tym watku:D
zreszta wyjasnie wam :ninja2:

Devi poprostu rewelacyjnie! jejku jak mi sie podoba to pojecia nie masz! fryzurka pasuje do Ciebie idealnie ale ten kolor jest bosssski!!!!!
 
Witam Was Kochane
Oj dawno mnie tu u Was nie było, ale dopiero od paru dni czuję się coraz lepiej. Codziennie boli mnie głowa i dlatego mało siedzę przy laptopie a że dzisiaj jest naprawdę dobrze to postanowiłam zajrzeć:happy2:

Z dzidziusiem wszystko dobrze:-) Na ostatni usg wiercił się tak, że nie można było złapać serduszka chociaż ja od razu zauważyłam:-) Kolejne mam 3 listopada akurat w Moje imieniny i już nie mogę się doczekać:happy2:
Ogólnie powiem Wam, że początki ciąży dają mi się mocno we znaki... Mama śmieje się,że będzie chłopak bo tak mi daje popalić:-D Ale już jest coraz lepiej:happy2:
Cieszę się już brzusiem, w sklepie wszędzie mnie puszczają:happy2:

Poza tym biorę urlop dziekański z powodów finansowych ale odpocznę sobie dobrze mi to zrobi i przygotuję się do roli Mamy:happy2:

A jak u Was?? Czy może któraś przyspieszyła swoje starania??
Pozdrawiam Was Bardzo Ciepło:-)







 
no moze ja czekam na @ z jakimss objawami, ale nie wiem czy to objawy ciazy czy tez cos innego noinie wiem jak sie maja pewne objawydo karmienia i do tego jak było przed pierwsza ciążą, czy tak samo jest przed drugą?

Ale pocwale sie wam , wczoraj babcia wyczuła pierwszy ząbek u naszego szkraba i teraz mnie ta igiełką skrobie:)
 
cześć
Misia u Ciebie juz prawie 12 tydzień!! - jak ten czas leci:tak:
Na pewno wolne dobrze Ci zrobi, chociaż ja zaszłam w ciąże na pocz 3 roku i kontynuowałam studia cały czas, robiłam dzienne 5 letnie magisterskie, szkoda bylo mi przerywać, chociaz przyznam, ze czasem to meksyk był

U nas choróbsko-Milenka przeziębiona na maksa:rofl2: dobrze, że nie ma gorączki, bo nie dostałysmy się do przychodni:crazy: mam jeszce eurespalu troche i syropki, więc do jutra damy radę

dzisiaj 26 urodziny-ale star jestem:crazy: chociaż i tak mniejsza depresja niż w tamtym roku
 
devi boska fryzura, boski kolorek :) w ogóle cała piękna jesteś :)

Misia cieszę się, ze zajrzałaś, ponoć z dziewczynką są większe przeboje w ciąży, a nie chłopcem :) ale okaże się za parę miesięcy :) A na którym roku studiów jesteś?

marysia trzymam kciukaski :)

mikusia ty stara :) Wszystkiego najlepszego!!

mnie jakoś tu mniej bo mam sporo roboty i jeszcze jakaś depresja dzieciowa mnie złapała
 
Dzień dobryyyyyyyyyyy dziewczynyyyy!!!!

Witam się z poranną kawusią :happy:
images


Ja już od 6.20 na nogach :-D
Kurczak w piekarniku się piecze,pranie wstawione i ooooooo właśnie obudził się mój szkrab :tak:
Wzięło mnie dziś od samego rana :-D
Co u was kochane?


Widzę ze Misia się odezwała...Cieszę się że wszystko u Ciebie jest ok i że dzidzia z brzusiem szybko rosną :tak:

Ilonka kochana a precz z depresją :tak:nie smutaj się laska ;-)

Agatka zapracowana więc życzę udanego dnia:))

marysia witaj:))
Gratuluję ząbka :tak:

Anna jak tam mecz męża?jest wygrana?a Twoje paznokcie całe? :-D;-)

Daffi za chwilę zerknę na:ninja2: coś Ty tam naskrobała :-D;-)

mikusia co się dzieje z Twoją rodzinką?
23 letni chłopak nie umie pomóc mamie boże...

Wika jak tam u Ciebie?
 
reklama
Hej dziewczyny fajnie was poczytać ;)

U mnie duużo pracy. Teraz czekam na @ albo na testowanie ;) oj chciałabym już wiedzieć Trzymajcie kciuki
 
Do góry