reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Kilolek- cyc to żadne wytłumaczenie dla Nas bo cycukjące mamusie już u nas są i tez imprezuja ;) Wirtulanie można sobie na dużo więcej pzowolic :)

i Dzień dobry pozatym :) Pełna energi rozpoczynam nowy tydzień pracy (heheh ale ściema....JA CHCE JUŻ WEEKEND ;))
Jedyny plus poniedziału, że dziś znów lece do fryzjera...jak zwykle odświezamy farbe i może coś z włoskami wymyśle....może zetne na krótko???No i 200zł ucieknie z portfela ale czego się nie robi żeby być piękna ;P

Pozdrawiam
zazdroszczę. Ja ostatnio (wstyd się przyyznać) u fryzjera bylam przed wielkanocą. Może przed kolejnymi świętami sie uda. Ale szczerze wątpię. Miałam nadzieję iść juro, bo w środe mam imprezę w pracy (Pasowanie na ucznia - wielka sprawa hehe) ale nici z tego. A jutro za dluugo pracuję. Za 2 tygodnie mam imprezke - ROCZEK i 3 lata w jednym przydaloby się, zeby matka dzieci nie zawstydzała miotłą hehe. Pewnie skończy sie na domowej farbie
 
reklama
ja tez bym chciala pasemka (3 kolory) ale o pasemka to trzeba dbać. Chodzić regularnie do fryzjera a z tym to zawsze u mnie kiepsko. Na wszystko mam czas tylko nie na siebie
 
ja tez bym chciala pasemka (3 kolory) ale o pasemka to trzeba dbać. Chodzić regularnie do fryzjera a z tym to zawsze u mnie kiepsko. Na wszystko mam czas tylko nie na siebie

Ja postanowiłam sobie ze będę chodzić 2 razy do roku.Wiem powinnam częściej aby redukować odrosty ale nie będę aż tam niszczyła sobie włosów.
Zawsze biorę jeden kolor.Kiedyś miała dwa i ciemny kolor bardzo szybko się zmył,tak szybko że nawet nie zdążyłam zauważyć że mam dwa kolory na głowie.
I nie ukrywam że wybieram się do fryzjera od bardzo dawnaaaa ale zebrać się nie mogę :-D lecz na prawdę bliżej świąt to muszę iść już na stówę.
 
o u mnie to z pasemkami tez krucho hihi
mam zbyt czarne naturalnie włosy-trzeba długo, długo trzymać, by wyszedł oczekiwany efekt,a to wiadomo nie jest za zdrowe dla włosów zwłaszcza naturalnie kręconych w pierscionki
no i kwestia odrostów-włosy mi się kręcą-codziennie inaczej, rosną nierówno, więc szybko widac nieestetyczny odrost
inaczej sztynki im chyba łatwiej pasemka zrobić, bo nie ma takiej róznicy w odrostach

moja córa jest jasną szatynką-fajnie każdy kolor jej wyjdzie w przyszłości
 
Witaj Kilolek:tak:, ja zaczynam w marcu ,ale nie licze ,że od razu sie uda więc myśle,że wypadne na 2012 ;-) (dodam ,że jak tu dotarłam to termin staranek był w czerwcu)więc uprzedzam ,że tutaj daty sie zmieniają na krótsze najczęściej;-):-D:-D:-D

Kasik - witaj po przerwie:-)

Anna - przykro mi z powodu chomika , ja kiedyś miałam i mu tylna łapka ze stawu wyskoczyła i biedny tak już do końca swoich dni tak ją ciągnął za sobą

Ja to byłam u fryzjera ze dwa lata temu:zawstydzona/y: , a to dlatego ,że tak sobie pasemkami włosy zniszczyłam ,że nikt mi nie chciał już farbować , czekam aż mi odrosną jeszcze to obetne resztki koloru ,a nie lubie mieć krótkich włosów i z tąd tak długie oczekiwanie i dopuki nie urodze dzieci zostaje przy swoim kolorze nie będe farbowała.

Kurcze imprezka mnie ominęła no :sorry2::-:)-:)-(a działo sie ja już żałuje:tak:

 
Już po fryzjerze....miałam odświeżyc kolor i podciac włosy ale jak to zwykle u p.Edytki(moja fryzjerka) bywa spedziałm u niej 3 godziny i wyszłam jako inna osoba. Ja nie boje sie eksperymetowac a odkad mam swoja feryzjerka to wogole jej ufam. A że ona młoda i ciagle jezdzi na szkolenia to co chwile mi coś wymysla. A do fryzjera chodzę max. raz na 2 miesiące i ani dnia dłużej:D Rezwrwuje sobie wizyte tydzien wczesniej i mam czas zeby spokojnie rozplaonowac tydzien tak zeby znalezc godzinke dla siebie
 
Kobietka ja ostatnio też u fryzjera byłam nie wiem kiedy:zawstydzona/y::-ppojedyńcze kolory M mi robi ale już od długiego czasu zbieram się do obcięcia i dwukolorowych pasemek-ale póki co tylko się zbieram:-D
Devi czekamy na fotki-chyba, że już są:cool2:
a chomiczka chyba ma się lepiej, zaczyna już prosić o jedzenie a to chyba dobry objaw.Ale powiem Wam,że po tym znieczuleniu ogólnym jak już się obudziła to chodziła jak po naszej piątkowej imprezie:-p:-D:-Dtzn noga do góry zamiast do przodu i gleba:-)
 
Już po fryzjerze....miałam odświeżyc kolor i podciac włosy ale jak to zwykle u p.Edytki(moja fryzjerka) bywa spedziałm u niej 3 godziny i wyszłam jako inna osoba. Ja nie boje sie eksperymetowac a odkad mam swoja feryzjerka to wogole jej ufam. A że ona młoda i ciagle jezdzi na szkolenia to co chwile mi coś wymysla. A do fryzjera chodzę max. raz na 2 miesiące i ani dnia dłużej:D Rezwrwuje sobie wizyte tydzien wczesniej i mam czas zeby spokojnie rozplaonowac tydzien tak zeby znalezc godzinke dla siebie
heh jak ja nie miałam dzieci to co 2 tygodnie chodziłam. i na pazurki i do kosmetyczki... a teraz łapy to najlepiej w kieszeni trzymać by nikt nie widział.

Anna25 dobrze, ze chomiczkowi lepiej
 
reklama
Cześć Babeczki :))

Ja już po wizytcie u kumpeli :) Fajnie było :)) Nasze dzieci sie "pobawiły" razem. Igor chasał na podłodze a Mateuszek (syn koleżanki - 4 miesiace) patrzył tylko ze zdziwnienia co się dzieje :)) Jak tak patrzyłam na Mateuszka, to zatęskniłam za czasami jak mój synek tylko leżał :))

Co do fryzjera, to ja też mam swoją fryzjerkę i staram sie co 2 miesiące iść na odświeżenie farby i ścięcie końcówek :) Ale tak jak piesze Kilolek, ciężko jest przy dziecku wygospodarować chwilkę dla siebie. Moje paznokcie też się już wołają o zajęcie sie nimi!!!!!!!!!!

Kobietka żałuj piątkowej imprezki, żałuj :)) Zabawa była przednia :))

Anna - :))))) chomikowi też sie coś od życia należy i może co dziabnął na naszej imprezce :)))

Lecę pod prysznic i lulać, bo zmęczona coś jestem......

Miłej nocki :)
 
Do góry