reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Witam sie jestem uprana i ugotowana i mam free time :-)

Anna- to udanych zakupów życzę.
Dafii- ja swojego chrześniaka to bym zjadła ,ale diabołek z niego niezły mimo to może mi po głowie skakać ,a ja i tak go uwielbiam ,a musze sie nacieszyć bo ma już 4 lata i za kilka lat będzie obciach z ciotką sie ściskać ,ale tarmoszenie go po głowie to mi chyba na zawsze zostanie taki nawyk, a Twój w jakim jest wieku?
Agnieszka.k no to koniecznie zajrzyj jutro na dłużej:tak:,ja mam na jutro tylko prasowanie w planach to pewnie też zajrzę.
 
reklama
hej u mnie samopoczucie z wiekiem jakoś się poprawiło, chociaz zauwazyłam, że im starsza jestem tym szybciej czas leci, niestety
teraz tylko muszę się starać, by mlodo wyglądać ehhh

Dziewczyny jest tu jakiś wątek zamknięty??? i kto nad nim sprawuje pieczę?? i jakie wymagania są?? glupio mi na otwartym poruszac pewne intymne bądź rodzinne sprawy
 
Witam z nad drugiej butelki winka :D Mąż dziś na obiadek przygotował przepyszny obiadek- makaron tagiatelle z krewetkami....pychotka do tego białe winko i tak już druga butelek spozywamy :D Potrzebny był nam taki relaks, szczególnie dziś gdy chodziłam wściekła bo okazuje sie, że jego grudniowy wyjazd słuzbowy(w okresie prawdopodobnej owulacji) przedłuzyl sie z 2 do 3 dni :( I jestem wściekła w związku z tym :(
 
Devi to chyba razem rozpoczniemy starania w styczniu, a nuż Wam się uda w grudniu:)

Ania czemu milczysz na 2-3 latkach??
Mikusiu milczę? przecież nie było mnie tam tylko jeden dzień a tu dopiero weszłam:confused:
przeważnie najpierw odpisuję na posty które mam najwyżej w subskrypcjach:tak:

Devi jak masz słodkie to dawaj ja też chcę na poprawę humorku, miałam dziś mega ciężki dzień w pracy, a M dzwonił że bus im się rozjechał i jak nie uda się naprawić do jutra to wrócą we wtorek dopiero:-(
a czekaj sama se humor poprawię,mam w lodówce szampana:-p:-D:-D:-D
 
Ania- a mecz dzisiejszy wygrany?? Mam nadzije, że M. wroci na czas bo nam uschniesziesz z tesknoty ;) Ja winko tylko wytrawne...etap słodkiego i polslodkiego mam juz za soba ;)

Mikusia- mam jednak nadzije ze grudzien bedzie dla nas szcesliwy...tak bym chciala dacmezowi wpanialy prezent na urodziny i moc w styczniu dac pwood do siwetowania rodzicom w ich pierwsze swieto babci i dziadka....zeby los byl dla nas łaskawy....
 
Devi wytrawne - a fe:-p
ja nie ruszę alkoholu jak słodki nie jest:sorry::-):-):-)
bo ja słodka dziurka jestem:-p:rofl2:
dzisiejszy mecz też do bani,chyba będę musiała pocieszyć tego mojego "sportowca" jak wróci:cool2::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
reklama
działo to się zanim wyjechał:cool2::rolleyes2: i chyba dlatego bez formy tam był ups wydało się:zawstydzona/y::zawstydzona/y::rofl2::rofl2:ale jego trener chyba nie czyta:-p:-)

Devi nie padaj wstawaj bo nie mam z kim pić:-p:-D:-D:-D
 
Do góry