reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Anna - :))))) chomikowi też sie coś od życia należy i może co dziabnął na naszej imprezce :)))

ale się uśmiałam (choć dziś do śmiechu mi nie było oj nie;-))
Kilolku ja przyjęłam strategię paznokcie ścięte do minimum i jakiś żywy kolorek;-)bo na 2 godzinny manicure jakoś nie mam ani ochoty ani czasu;-)

ja też powoli mówię dobranoc bo głowa niemiłosiernie boli (a nie piłam:confused::baffled::-p:-D)
 
reklama
Aniu- a ja mam jeszcze jedna teorię co do Twojego chomika:-) A może to co mu tam wypadło (torebka policzkowa, tak??? Nie chce mi się cofać, żeby napisac to fachowo ;-)) to stało się po naszej imprezce:szok::szok: Biedaczek dziabnął sobie winka i się poturbował:szok::szok:

Dobra kończę już temat Chomika, bo nie ładnie się śmiać z kaleki :-D:-D Zdrówka dla NIego i niech już mu wszytsko wraca na miejsce:tak::tak: Nie znam się na anatomi chomików i mam nadzieję, że żadnej gafy nie popełniam co do wskakiwania na miejsce wypadających torebek :-D:-D

Miałam iść spać i co????
 
ja tez jakos nie mogę spac:baffled:

co do końcówek to miałam kiedyś nieźle długie włosy-poszłam sciąc końcówki i conajmniej 10 cm mi ubyło:wściekła/y: dlatego z tym ostrożnie-tym bardziej na lokach, teraz byłam w lipcu ostatnio o dziwo jakaś fajna fryzjerka i naprawde sciela minimum, a tak to jedwab w końcówki jak dla mnie bomba

a co do paznokci to ja co jakies 2-3 tyg chodze do kosmetyczki na tzw, pieczątkę-przypieczetowany wzór na to utawardzacz i lakier bezbarwny, trzyma się nawet nawet do 2 tyg nawet dłużej-zalezy co się robi i ile się moczy ręcę w wodzie
Ja z maniuciure i tym wzorkiem płace 20 zł:szok: i mam spokój, ewentualnie czyszczenie i jakies podpilowanie lekkie

coś doła mam-echa wczorajszej awantury:dry:
 
coś doła mam-echa wczorajszej awantury:dry:

Ja też miałam dołka wczoraj.
P. Była cały dzień w Poznaniu a potem poszedł na kolacje biznesowa z klientem gdzie miał m.in. rozmawiać o rozowju sprzedaży przez tego klienta. Przyszedł do domu i poszedł na tv...ani me ani be jak było, jak kanjpka (która ja im wybrałam bo on jak zwykle nie ma czasu sie nie zna), jak klient czy coś uzgodnili :( Nic. Sam nic nie powiedział a jak mu zadałam pytanie to odpowiadał w dwóch słowach. i żeby nie było, że może efekty spotkania są negatywne dlatego taki mało rozmówny był, bo w tych kilku słowach jego wypowiedzi padło m.in że klient bardzo zadowolony.
I tak mi się smutno zrobilo, że nie ma potrzeby dzielenia się ze mną takimi sprawiami.


No już mi lepiej, wygadałam sie :)

Dzień Dobry :)
 
Laski zamorduje was!
jej ile nadrabiania! ja zapominam o tym watku......
smigam po wsyztskich w zakladkach... po grupach zamknietych itp... a o tym zapominam... ehhhhhhhh
 
Witam sie z
c060.gif
z herbatka bo kawki nie lubie :sorry2:
devi-dziekuje:happy2: ooo to pokaz sie w nowej fryzurce:tak: ja podobnie jak Ty chodze co 1.5-2m-ce predzej sie umawiam i mimo iz mam duzo jezdzenia z synem na terapie to jakos udaje mi sie to zaplanowac no i na paznokcie tez chodze, teraz po tym remoncie to mysle na jakis maly 30min masazyk isc :-pOby juz humorek Ci dopisal i bylo ok
k055.gif

agnieszka.kk-dziekuje jeszcze pare mam na nk bo to nie wszystkie foty:sorry2: czekam bo jeszcze jej napisalam zeby mi z 20szt przeslala jesli jest z czego wybrac. Ogolnie sesja supcio troche Arek protestowal ale to z wiadomego powodu z tym ze i tak sie udalo go uchwycic:-p
Anna-dobrze ze z chomiczkiem juz ok
 
reklama
Witajcie:)))

Devi super fryzurka i ten kolorrrrr świetny,pasuje Ci :tak:

Daffi a Ty lanie dostaniesz :wściekła/y: jak mogłaś o nas zapomnieć:-D;-)

kasik zdjęcia na prawdę super :tak: Lecę zobaczyć na nk resztę fotek :-)

mikusia Ja mam fioła na punkcie paznokci,mam długie paznokcie,swoje i co chwila zmieniam na nich kolor :tak:
Czasami przycinam ale szybko rosną.

Ania jak tam głowa?boli?

Wika fajnie że wizyta u koleżanki udana i że dzieci się pobawiły :tak:
 
Do góry