reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Witajcie! My z Juleczka wrocilismy niedawno ze spacerku. Akurat zdazylismy przed deszczem :tak: Zjadlam obiado-kolacje i zaraz bedzie myjku myjku ;-)

katrina mam nadzieje, ze to tak wlasnie jest z tymi wlosami jak piszesz, bo niezle sie wystraszylam. Wiem, ze moze byc cos z tarczyca jak wypadaja wlosy, a moja mama miala z tym problemy tez i jest po operacji, a czytalam ze to moze byc dziedziczne, wiec dostalam duzych oczu...

kwiatuszek cos czuje, ze niebawem bedzie u Was fasolka :tak:&&&&&&&&&&&&&
 
Witajcie,
kiedyś się zastanawiałam ,czy niania z własnym dzieckiem to dobry pomysł dla rodziców nowego podopiecznego i samej niani. Teraz stwierdzam , że to super rozwiązanie. Dominik jak na swoje nieporadne 8 mscy próbuje za Alutką "nadążyć" , uważnie ją śledzi i obserwuje-taka jego idolka :) na razie jestem z nim około 3 godziny dzinnie i tak stopniowo do grudnia będziemy wydłużac. Lekko nie jest , bo to mała różnica między dzieciaczkami , ale będzie coraz lepiej :)
Ala zaczęła chodzić przy pchaczu!!!:-D:-D
 
hello

Martolinka - super, brawa dla Ali!!!

Kuba wreszcie zaczął sam chodzić!!!!! Od dwóch dni uparcie stara się dreptać jak najdłuższe odcinki i nie zraża się porażkami.
 
Hey! Co planujecie na weekend? Moj W. niestety musi jutro pracowac, ale w sobote jedziemy do naszej dobrej kumpeli na grilla, a wracamy w niedziele. Beda tam tez inni znajomi, z ktorymi kiedys pracowalam, wiec milo bedzie sie znow zobaczyc :tak:

martolinka widze swietnie sobie radzisz :-) I u Ali jakie postepy, super! :-) Juleczka tez juz dostala takiego pchacza i tylko czekamy kiedy pojdzie w ruch :-D

katrina gratki dla Kuby! Dzielny chlopczyk :tak::-)
 
Witajcie :-)

Katrina gratulacje dla Kubusia:tak:

Martolinka gratulacje dla Ali :-) teraz już będzie z górki:-D a dwójką takich maluchów to ja myślę, że to po prostu kwestia wprawy i przyzwyczajenia:-) w czwartek miałam od 9:00 do 11:30 Paulinkę i jej 7 miesięcy starszego kuzyna:-) godzinkę się fajnie bawili, o 10:00 położyłam Kamila spać, po 15 minutach zasnęła Paulinka, a ja posprzątałam w kotłowni, umyłam naczynia i wysprzątałam całą kuchnię -> takiego speeda dostałam, żeby jak najwięcej zrobić jak dzieciaki śpią:-p

Kwiatuszku ogromne gratulacje i trzymam kciuki:-)

Lazurku mi też włosy wypadają, kupiłam jakiś szampon w aptece, ale nie wiem czy to pomaga:sorry:


W czwartek byłam na zebraniu w przedszkolu (Bart oczywiście się uparł, że pojedzie ze mną i nudziło mu się i zasnął mi na rękach:sorry:). Prawie 2h tam siedziałam i nic nowego się nie dowiedziałam:-p

W piątek byłam u urologa -> mam zrobić badania (morfologia, mocz i kreatynina) i rtg jamy brzusznej i 27 września kolejna wizyta razem z usg i może w końcu się dowiem od czego ta kolka i jak temu zaradzić:-D

Wczoraj byłam u siostry (termin ma na koniec grudnia) i jeszcze kuzynka z mężem i dzieciakami tam byli, więc w jednym pokoju (bo dzieciaki oczywiście nie pójdą się bawić do drugiego) było pięcioro dzieci i pięcioro dorosłych:-p fajnie dzieciaki się bawiły i wyszalały:-D

Dzisiaj był dzień odpoczynku:-)

Ponoć jutro Wacek ma mieć info kiedy wraca, więc już czekam z niecierpliwością:tak:

Buziaczki i udanego poniedziałku:-)
 
Czesc! Ja na chwile poki Julcia spi, bo juz nie sypia sobie dlugo w dzien. Robi jedynie drzemki po jakies 20-30 minut :cool2:

kwiatuszek pisz na biezaco co i jak :tak: &&&&&&&&&

Sowinka dzisiaj mieliscie termin z Paulinka u lekarza, tak? I co powiedzial? My sie na poniedzialek szykujemy. Mam ogromna nadzieje, ze dostaniemy jakies lekarstwo.
W sumie to denerwuje sie troche ta wizyta w Hamburgu. W piatek jeszcze do lekarza jedziemy na U4 ( w Polsce to sie chyba nazywa "bilans" czy jakos tak).
Poki co Juleczce przeszla infekcja i juz jest ok :tak:

wika, Bunny jak tam u Was?
 
Hej laseczki łep mi dzis peka bylam na zakupach kuipilam koszulke i laczuszki do szpitala w razie czego
bylam na wizycie u ortodaty teraz mga bola mnie zabki
dzis zaczynam gonal wiec trzymajcie za mnie kciuki w pt mam pierwsze podgladanie
 
reklama
jestem , żyję. Dzieci chore od soboty, całe dnie w domu , tylko wieczorem czas na trening. Wczoraj przebiegłam pierwszy w życiu półmaraton 21097 m w 1 godz.59 min. 53 s.
Jedyne co mnie powstrzyma w sobotę to choroba..
 
Ostatnia edycja:
Do góry