reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Kwiatuszek, rewelacyjne wieści!!!!!!!!!! Kciuki za powodzenie!

Martolinka, a myślałam, ze dostałaś pracę w szkole:rofl2:Fajna robota:tak:Najważniejsze, ze masz Alę przy sobie

Bunny, buziak urodzinowy dla Dominika:tak:

Lelek, :angry::angry::angry::angry: ale sie wściekłam na Twojego M. no jak tak mozna.... Mój M. już nie miał by życia przy mnie:no: strasznie cieta jestem na takie rzeczy

Syneczki, gratki chodzącej Gwiazdy w domu:tak:szybko zaczęła:tak:

Lazurek zdrówka dla Juleczki:tak:

u mnie ok. Ja sie trochę przeziebiłam, ale jest juz poprawa:tak:
Igorek chętnie chodzi do przedszkola jedyna rzecz to nie chce jeść tam obiadów.. straszny niejadek z niego , ale nie naciskam, mam nadzieję, ze z czasem to niejedzenie mu minie
no i stałam sie dzisaij posiadaczką nowego wózka dla Wojtusia, bo zmieniliśmy naszego kombiaka na sedana i X-Lander nie wchodził do bagażnika. Tak wiec od dzisiaj Wojtek będzie sie woził w Maclarenie:tak:
 
Witam! U nas dzis poprawa. Juleczka znow ladnie spi. Chyba juz wraca do swojego rytmu :tak:
Poza tym pewnie musimy zmienic mleko dla Julci. Od poczatku uzywam tego samego, a teraz cos sie z nim stalo. Otoz nie ropuszcza sie dobrze. Zostaja na butelce jakies dziwne krysztalki, a jak stoi to osiada wszystko na dnie. Myslalam na poczatku, ze moze to przez te krople Espumisan, ktore wpuszczam czasem do mleka, ale nie. Zrobilam mleko bez kropel i to samo. Z woda jest wszystko ok, czyli pozostaje kwestia mleka. Poza tym ostatnie 3 razy kupka tez byla inna niz zwykle. Myslalam, ze moze przez ta infekcje, ze Julcia sie slabiej czula, ale doszlam do wniosku, ze to wina mleka.
Spotkalyscie sie kiedys z czyms takim, ze nie chcialo Wam sie mleko calkiem rozpuscic???

kwiatuszek widzisz jak mocno trzymalysmy? :-) I dalej trzymamy &&&&&&& ;-)

wika zdrowka! My tez jestesmy na etapie zmiany auta, ale z sedana na kombi ;-) Dzis przyjezdza 2 klientow ogladac. Zobaczymy czy cos z tego bedzie.
 
Syneczki no to gratulacje dla Ineczki!!!
Szybka laska z niej

Martolinka łatwo jest ogranać dwójkę małych dzieci? Jak ogarniasz specery?

Wika zdrowia! A w domu Igorek obiad je? Czy też nie chce?

Kwiatuszek zakwalifikowaliście się do rządowego projektu?

Lazurek zdrowia dla Julci.

Dziewczynki nie wiecie co słychać u Sowinki? Strasznie długo jej nie ma.
Calogera remont skończony?
 
Dziewczynki nie wiecie co słychać u Sowinki? Strasznie długo jej nie ma


Jestem już jestem :-D wiem strasznie długo mnie nie było i głupio mi, czytam Was raczej na bieżąco, ale jak już chciałam pisać to jakoś zawsze coś wypadało:angry:

Syneczku gratulacje:-) córcia szybciutko zaczęła chodzić, ale to pięknie:-)

Zdrówka dla wszystkich małych i dużych :tak:

Kwiatuszek cieszę się bardzo :-)

Wakacje u nas minęły po prostu w ekspresowym tempie. Oczywiście nigdzie nie byliśmy, bo po pierwsze Wacka prawie cały czas nie było, a po drugie całą kasę ładujemy w dom. A propo domu dach już jest zrzucony, ściany wymurowane i tylko tyle się udało zrobić:wściekła/y: Paula jest przekochana, już swobodnie raczkuje, chodzi przy meblach, coraz częściej się puszcza i leci na pupę -> choć już parę razy kilka sekund stała :-p ogólnie wszystko w porządku, dolne jedynki wyszły jej bez problemu, ale teraz przy górnych mieliśmy już gorączkę i noce przespane na mnie, a teraz katar ma nieziemski tak jej leci z noska:baffled:

Lazurku pisałaś, że Julcia ma naczyniaka. Kurczę Paulinka też ma w małżowinie usznej, byliśmy już u laryngologa i w szpitalu, a na 17 września jesteśmy umówione do Poradni w Katowicach do jakiegoś specjalisty -> ciekawe co powie:confused:

Bartek od poniedziałku chodzi do przedszkola i jakoś nie ma z tym większego problemu:-) rano troszkę marudzi przy wstawaniu, ale nie jest źle :-) najgorzej, że akurat kolega z którym się fajnie dogadywał poszedł już do starszaków, ale czasem gdzieś tam się spotykają :-D w środę zebranie, więc wszystkiego dowiem dokładnie:-)

Jutro jedziemy z dzieciakami na festyn służb mundurowych, więc może być ciekawie:-)

Ja jakoś na początku sierpnia zaś miałam napad kolki nerkowej, byłam na usg i mam tam jakiś mały kamyczek, więc 13 września wybieram się do urologa i zobaczymy co powie:baffled:

Obiecuję, że będę pisać częściej :-D
 
O kurcze kogo to moje oczy widzą :-D
Dobrze ze jesteś Sowinka :tak:
Paulinka widzę następna szybka piękność. Nim się obejrzysz zaraz chodzić zacznie
Pokaż nam domek jak możesz.
Ja też mam kamienie ale na razie się nic nie dzieje więc nic z tym nie robię bo nawet nie mam z kim dzieci zostawić by do lekarza iść.

No i te zęby nawet mi nie przypominajcie. Teraz w ciągu 10 dni Dominikowi wyszły 3 sztuki czwórek. Dominik płakał cały dzień i noc MASAKRA. Dziś wyszła ostatnia i nie to dziecko. Znikł potworek wrócił aniołek.

Lelek jak synek polubił przedszkole?
Nadal przeżywasz każdy dzień?


To kogo teraz wzywamy? Kto jeszcze czyta i nie pisze ? Wychodzić z ukrycia! Proszę
Qcz? Może Ty?

Same przyznajcie jest nas tu trochę więc może rozbujamy wątek ?
 
:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Dziewczyny, mam bardzo ważną sprawę!

Zlikwidowano we wszystkich przedszkolach zajęcia dodatkowe. Dzieci nie mogą już uczyć się języków, plastyki, muzyki, a nawet mieć zajęć korekcyjnych. Zbieramy z rodzicami podpisy pod petycję, żeby przywrócić te zajęcia, które były na niezłym poziomie i naprawdę w rozsądnych cenach. Proszę pomóżcie, to dla mnie bardzo ważne.

::::::[url]www.petycje.pl::::::Zajęcia dodatkowe w przedszkolach[/URL]

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
 
Piaska, nie dalej jak 2 dni temu bylam na zebraniu w przedszkolu i tu nie było o tym mowy, wręcz przeciwnie, skad masz takie informacje? Dlaczego komus miałyby przeszkadzać zajecia dodatkowe, tymbardziej ze sa dobrowolne i odpłatne.

Milosz pierwsze 3 dni był grzeczny ale od czwartku placze jak go zostawiam:(:(

calogera, to mala gimnastyczke akrobatke masz w domu:)
 
Bunny witaj w klubie idących ząbkow) Idze wychodzą trojki na dole bo na gorze ma, zresztą wszystkie ma, czworki, niektóre piatki a tych 2 trojeczek nie miała i wyglądała jak dziwoląg:) no ale ida w końcu

lazurek to na pewno wina mleka

wika jak zdrówko?
 
reklama
dokładnie udalo nam sie zakwalifikowac do rzadówki juz na 1 wizycie lekarz powiedzial ze kwalifikujemy sie bez zadnego ale. Tylko czekalismy na wyniki kariotypow ktore wyszły prawidłowo
 
Do góry