reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Dziewczynki- znalazlam w sklepie dzisiaj olej z wiesiolka w kapsulkach i castagnus. Zamierzam kupic- moze mi któras szybko poradzic. Castagnus chyba do owulacji, a wiesiolek? Pomozcie pliss jutro chce kupic i na dniach dostane okres- bede baaardzo wdzieczna za porade jak to brac- nie moge doszukac sie postów na ten temat
 
Dziewczynki- znalazlam w sklepie dzisiaj olej z wiesiolka w kapsulkach i castagnus. Zamierzam kupic- moze mi któras szybko poradzic. Castagnus chyba do owulacji, a wiesiolek? Pomozcie pliss jutro chce kupic i na dniach dostane okres- bede baaardzo wdzieczna za porade jak to brac- nie moge doszukac sie postów na ten temat
Ja ci niestety nie pomoge,nie znam sie na tym wogóle :zawstydzona/y:
 
Dzieki Madziu chociaz za odpo :), cos cicho pomalu sie robi, tyle fasolek wiec dziewczyny chyba pouciekaly
 
Kochanie! Dla Ciebie i Twojego małża z okazji 2 rocznicy ślubu ogromne buziaki i szybko fasoleczki życzę! Całusy! :-D:-D:-D
Oh dziękuję Kochana!!:tak::-D

:-D:-D:-D:-D:-D:-DBabki mi z M dzisiaj stuknęło 6 lat:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Wszystkiego naj, naj, naj:tak::-D i różowej fasolki:tak::-)

No to gratulki, nam 17/05 minie 2 lata po slubie, a 19/05 10 lat razem.
U mnie nadal brak @, chyba cos mi sie zaczna cykle ponad 30dniowe, kurdee
Może fasolka..:-)
Trzymam kciuki Kochana!!:tak::-D


A ja już chyba zmykam spac moje drogie, bo Filipek dziś mnie wymęczył. DObrze, że jutro ide do niego na 11 i będzie tez jego mama to sobie pogadamy i będzie mi raźniej:tak::-D
DObrej nocy Kochane!!:tak::-D
 
Mnie pobolewaja jajniki na zmiane i troche macica- takze @ murowana, trudno- ale mogla by juz przyjsc

Ja troszke dzis tez cos takiego poczulam, ale piersi nadal nic a nic. Kupilam kolejny test i mam zamiar jutro sie przetestowac (tym razem porzadnie). Kto jeszcze nie spi-prosba o trzymanie kciukow.
 
Ja troszke dzis tez cos takiego poczulam, ale piersi nadal nic a nic. Kupilam kolejny test i mam zamiar jutro sie przetestowac (tym razem porzadnie). Kto jeszcze nie spi-prosba o trzymanie kciukow.

3mam i wzajemnie prosze za mnie tez, zeby to nie byla spozniona @ tylko fasolinka. Mykam wpadne jutro, milej nocki
 
reklama
Dziewczynki- znalazlam w sklepie dzisiaj olej z wiesiolka w kapsulkach i castagnus. Zamierzam kupic- moze mi któras szybko poradzic. Castagnus chyba do owulacji, a wiesiolek? Pomozcie pliss jutro chce kupic i na dniach dostane okres- bede baaardzo wdzieczna za porade jak to brac- nie moge doszukac sie postów na ten temat


Jak przeczytałam Twojego posta to wiedziałam, że mi coś dzwoni ale nie wiedziałam dokładnie gdzie. Pomyślałam poprzypominałam sobie i już wiem :)

Jeśli chodzi o olej z wiesiołka to mojej siostrze lekarz zalecił na zbicie cholesterolu, ale koleżanka brała właśnie jak starali się o dzidziusia. Podobno wiesiołek dobrze działa na wiele spraw, jeśli chodzi o ciąże to poprawia jakość śluzu płodnego. Powinno się go brać od pierwszego dnia cyklu do owulacji, nie należy brać w ciąży bo może powodować skurcze macicy prowadzące do poronienia.

Castagnus - ja brałam na uregulowanie cyklu i w moim przypadku zadziałał rewelacyjnie. Wiem, że pomaga też na bolesne miesiączki. Z ciekawości poczytałam w necie i z racji że stymuluje owulację można go brać przed ciążą, ale też od początku cyklu do owulacji.

Nie wiem natomiast jak to wygląda z dawkowaniem, ale pewnie będzie na ulotce dołączonej do leków :)
 
Do góry