reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Witam czwartkowo, witam:-)
Według mojego suwaczka to dziś będą staranka:rofl2::happy::-D
Tylko nie wiem czy mój P nie będzie zmęczony bo z pracy wraca o 18:00 a potem idziemy jeszcze do znajomych..Ale jak wrócimy..:laugh2::rofl2:
Już ja się nim zajmę:laugh2::rofl2::-D
A co tam dziewczynki u Was?;-)
 
dzieki bardzo za odpowiedz OLU :-):-):-):-)
odrazu mi sie lepiej zrobilo na serduchu...
to bede czekac z tym testem zeby deprechy nie dostac jak mi wyjdzie teraz negatywny
to jest moj pierwszy m-c staranki ale mam ogromna nadzieje :tak::tak::tak::tak:
Olu ja tez nie mieszkam w Polsce wiec badania krwi odpadaja i jeszcze pare innych rzeczy tutaj jest takie zacofanie ze szkoda gadac :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

dam znac odrazu po tescie :-p:-p:-p:-p prosze trzymajcie kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!

ja tez za was bede trzymac i wpadac czesciej
 
Dziewuszki Kochane przenoszę się do wątku starania..-wątpliwości, był to mój pierwszy wątek na którym zaczęłam sie udzielac i myślałam,że zniknął ale tylko nazwę zmienił. Będę Was odwiedzac Kochane jak tylko będę mogła:tak:
Zresztą zapraszam serdecznie na tamten wątek:tak:
To kontynuacja wątku z 2008r.
Pozdrawiam Kochane, buziaczki!!:rofl2:
 
Dziewuszki Kochane przenoszę się do wątku starania..-wątpliwości, był to mój pierwszy wątek na którym zaczęłam sie udzielac i myślałam,że zniknął ale tylko nazwę zmienił. Będę Was odwiedzac Kochane jak tylko będę mogła:tak:

Zresztą zapraszam serdecznie na tamten wątek:tak:
To kontynuacja wątku z 2008r.
Pozdrawiam Kochane, buziaczki!!:rofl2:


ja się udzielam na 4 o ile dobrze policzyłam wątkach co nie zaszkodzi i tobie udzielać się na dwóch:-p:-p:-p
 
Witam Was dziewuszki:-);-)
Napiszę Wam co mnie męczy,może macie tez takie objawy:szok: okres dostałam 30 marca i od 6 kwietnia zaczeliśmy się z mężusiem przytulać i tak co dwa dni i zawsze po przytulankach czuję jak ćmi mnie brzuch tak jak na okres:angry: i czuję ból w krzyżu tak jak przed okresem:rofl2: czy to jest normalne??? nie jest to aż taki mocny ból bardziej tak mnie ćmi i zawsze mam tak po przytulankach:wściekła/y:a może to normalne:baffled:
Pozdrawiam
 
reklama
Witam wszystkie Dziewuszki :-)

Maggie WIEEEEELKIIIEEEEE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!

A co do lekarza jak jestes z wawki to ja pracuje w szpitalu ginekologiczno polozniczym w wawce i u nas jest program dla kobiet w ciazy (prowadzenie ciazy od poczatku do konca ).
Takze jak cos to odezwij sie do mnie to podam Ci szczegóły jakby Cie interesował.

Buziaki dla Wszystkich
 
Do góry