reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam Was dziewuszki:-);-)
Napiszę Wam co mnie męczy,może macie tez takie objawy:szok: okres dostałam 30 marca i od 6 kwietnia zaczeliśmy się z mężusiem przytulać i tak co dwa dni i zawsze po przytulankach czuję jak ćmi mnie brzuch tak jak na okres:angry: i czuję ból w krzyżu tak jak przed okresem:rofl2: czy to jest normalne??? nie jest to aż taki mocny ból bardziej tak mnie ćmi i zawsze mam tak po przytulankach:wściekła/y:a może to normalne:baffled:
Pozdrawiam

Hmmmm....
Ja Ci nic Kochana nie powiem bo dopiero zaczynam od dziś przytulanka i też planuję co drugi dzień. Podobno wtedy jest najlepiej zafasolkowac:tak::-D
Także trzymam kciuki Kochana!!:-D
 
reklama
dzieki bardzo za odpowiedz OLU :-):-):-):-)
odrazu mi sie lepiej zrobilo na serduchu...
to bede czekac z tym testem zeby deprechy nie dostac jak mi wyjdzie teraz negatywny
to jest moj pierwszy m-c staranki ale mam ogromna nadzieje :tak::tak::tak::tak:
Olu ja tez nie mieszkam w Polsce wiec badania krwi odpadaja i jeszcze pare innych rzeczy tutaj jest takie zacofanie ze szkoda gadac :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

dam znac odrazu po tescie :-p:-p:-p:-p prosze trzymajcie kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!

ja tez za was bede trzymac i wpadac czesciej

Trzymamy kciuki i czekamy na wieści..No i na Ciebie na tym wątku częściej :))
Jak zerkniesz kilka postów wcześniej to znajdziesz też moją odpowiedź na swój post.. :)


ja się udzielam na 4 o ile dobrze policzyłam wątkach co nie zaszkodzi i tobie udzielać się na dwóch:-p:-p:-p

hihi...to ja juz nie wiem na ilu sie udzielam..chyba na 5 w sumie tak regularnie..



Maggie jak sie czujesz mamuśka???

Ja dzisiaj jestem niesamowicie wyczerpana..@ właśnie mi się kończy i zaczynam męczyć mojego małża..Miałam dzisiaj dzień pełen sukcesów..Udało mi się podpisać dużą umowę z ważnym klientem :)))))))) Huuuraaa!!
Dostałam też w końcu materiały z placówki o której piszę pracę mgr, więc mogę wziąć się do dalszej roboty, tylko muszę jakoś szefa poinformować że nie będzie mnie jutro w robocie, ciekawe co on na to?
 
PRZYSZŁA MAMUSIU gratuluje umowy i oby tak dalej:tak:tu są super wątki i kochane kobitki co lubie tu pisać:tak:wogóle bardzo się ciesze że jest to forum:-)
 
Patrysia86 widzę wstawiłaś nowy suwaczek,super że się zdecydowałaś na staranka,coś czuję,że pójdzie Ci szybciutko:tak::-);-)!!!
 
Wow ale znowu dużo napisałyście :szok:. Nie nadążam was czytać.

Maggie nie martw się. Mąż jak ochłonie, to do niego dojdzie, ze zostanie tatą.

Ktoś tu pisał- chyba Przyszła Mama- że ma problem z kartą obserwacji cyklu. Jak coś to pisz. Postaram się odpowiedzieć :-).

Jestem strasznie ciekawa, czy z naszych staranek w tym cyklu coś wyjdzie. Ale coś podświadomie czuję, że :no:.
Wczoraj jeszcze byliśmy na weselu a tam tyle babek w ciąży (łącznie z panią młodą), że szok :szok:.
 
Cześć ;) Jestem Tutaj Nowa.. i jeszcze nie wiem co i jak. Zarejestrowalam sie tutaj bo dzisiaj jakoś dziwnie sie poczułam Miałam zawroty głowy i nudnosci z tym, ze to po godz 12.. Nie wiem co to mo że być... I chciałabym sie dowiedzieć kiedy są pierwsze objawy ciąży.. I jeszcze jedno pytanko czy podczas okresu tak juz podkoniec gdy to robie moge zajść w ciąze? Odstawiłam tabletki miesiac temu. Pomóżcie prosze
 
Witaj kochana, kazda ma inne objawy ciazy jedna w ogole nie ma nudności a inna mecza przez 9 miechow.. nie koniecznie musza to byc poranne nudnosci.. moga pojawiac sie nawet wieczorkiem.. po ostawieniu tabletek nie koniecznie mozna zajsc w ciaze.. organizm teraz musi sam sie wyregulowac i moze byc ze od razu sa cykle owulacyjna albo i nie koniecznie takze nie napalaj sie.. bo to różnie może być, ktory dzien cyklu masz? jakie dlugie a czy regularne to na pwno bo tabletki pewnie jakis czas bralas a po odstawieniu organizm sam decyduje jak dlugo itd..
 
reklama
Hej Kochane,

Geeezzzzz, aleście naskrobały. Ledwo co przebrnęłam.


Maggie_f ja mam taką teorię, że kobiety zostają matkami gdy dowiedzą się, że są w ciąży, a faceci ojcami po narodzinach dzidziusia. Dla nich to trochę nie do ogarnięcia, że z przytulanka, które przecież jest tak często, może być dziecko z krwi i kości. Facet to wzrokowiec, jak zobaczy to uwierzy :-)
Dla faceta informacja o ciąży to KONIEC . . .staranek, zadanie wykonane, jestem boss bo zrobiłem jak chciała . . . dla kobiety POCZĄTEK nowego wspaniałego życia, droga do porodu, który jest zarazem końcem jak i początkiem :-)
Jestem z Tobą kochana, bądź silna!!! Ciesz się bo to przecież CUD!!!
Dziękuję Kochana, chyba masz racje. :tak: Tylko że mój małż musi się jednak szybko ogarnąć bo ma pare ważnych spraw do pozałatwiania a do porodu to ja czekać nie zamierzam. :-D

Witajcie Kochane!
Maggie kochanie wszystkie dziewczyny mają rację w tym co piszą odnośnie Twojego M. Weź Kochanie też pod uwagę to,że jesteś już w ciąży i nawet jak M będzie się zachowywał w stosunku do Ciebie tak jak do tej pory to możesz się poczuć urażona na przykład. Takie są uroki ciąży Rybko. ;-) Niczym się nie martw. Chłop ochłonie, oswoi się z sytuacją i będzie git! Głowa do góry i nie denerwuj się bo Ci nie wolno! AAAAAAA! No i ogromne gratki jeszcze raz i dziękuję za PMa. ;-);-);-) Wszystkie przyjęłam. :-D
Pozdrawiam!
:-):-):-) Nie ma za co :-) Dziękuję Kochana za miłe słowa - jesteś taką moją pozytywną iskierką. :tak: Dziś mi sprawca zamieszania powiedział że mi brzuch już widać i chyba ma racje. Ja jestem straszna chudzina i zawsze wklęsły prawie albo płaski brzucho był a teraz odstaje.
witam wieczorkiem mam pytanko co to clostylbegyt i oeparol,bo nie slyszalam jest to na recepte,,czy jak,pytam,bo juz tez bym moze cos zaczela brac
Słońce clo jest na recepte. Ja biore folik od grudnia. A w tym cyklu zaczęłam brać oeparol (na poprawe śluzu - ale tylko do dnia owu można brać!!!!) i castagnus (na obniżenie prolaktyny. No i zobacz jakie efekty :-D:-D:-D

Maggie- zgadzam sie z dziewczynami powyzej. Wszystko wez na spokojnie, dojdzie do chlopa i sie zmieni zobaczysz. Narazie ciesz sie fasolinka i posylaj codziennie troszke fludków, bo my nadal w kolejce po dzidziunie stoimy.
Buziaczki
Ok, no i podsyłam świeżutkie fluidki:

**********************
**********************
**********************
**********************

Maggie jak sie czujesz mamuśka???

Ja dzisiaj jestem niesamowicie wyczerpana..@ właśnie mi się kończy i zaczynam męczyć mojego małża..Miałam dzisiaj dzień pełen sukcesów..Udało mi się podpisać dużą umowę z ważnym klientem :)))))))) Huuuraaa!!
Dostałam też w końcu materiały z placówki o której piszę pracę mgr, więc mogę wziąć się do dalszej roboty, tylko muszę jakoś szefa poinformować że nie będzie mnie jutro w robocie, ciekawe co on na to?
Kochanie, czuje się ok, zmęczona ale nie jest źle. Najgorsze jest tylko że budzę się przed 6 rano i mi niedobrze. No i jestem w stanie trącić tylko banana a dopiero pare godzin później śniadanko. ;-)
Gratuluje podpisania umowy - tak trzymaj :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry