reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Cześć dziewczynki! Zabieram się do czytania bo mam sporo do nadrobienia. Byłam u doktorka i zanim zacznę cokolwiek brać to mam od tego cyklu co się pojawi mieć monitoring cyklu czy jest owulka czy jej nie ma.
 
reklama
Oj Maggie, Maggie! :-) Ja też jak czytam forum i widzę Twoje posty to od razu mi lepiej. :tak::tak::tak: Dlatego tak bardzo się cieszę z Twojego groszka! Tak jakbym sama już była w ciąży. :-D A brzuszek chyba fajnie,że zaczyna wychodzić na wierzch. Może później będziesz miała dosyć,ale to już dużo później. Pozdrawiam Kochana i leń się ile wlezie! ;-)
 
WITAM:-)
MONIKA dziękuje:-)tak z moim M zdecydowaliśmy się na ten cykl i też mam taka nadzieje że szybko nam się uda:-)
AGNIESIAK zaczynam serduszkowanie w poniedziałek i we wtorek zastanawiam się jeszcze nad środą ale kurcze niewiem bo to już będzie za blisko owulki co boję sie że plemniczki na chłopca się chwycą co narazie tak tylko te dwa dni a jak się nie uda to wtedy w maju te 3 dni sprubujemy:tak:;-)
MEGGIE tak tak fluidki codziennie:tak:
 
Cześć ;) Jestem Tutaj Nowa.. i jeszcze nie wiem co i jak. Zarejestrowalam sie tutaj bo dzisiaj jakoś dziwnie sie poczułam Miałam zawroty głowy i nudnosci z tym, ze to po godz 12.. Nie wiem co to mo że być... I chciałabym sie dowiedzieć kiedy są pierwsze objawy ciąży.. I jeszcze jedno pytanko czy podczas okresu tak juz podkoniec gdy to robie moge zajść w ciąze? Odstawiłam tabletki miesiac temu. Pomóżcie prosze

Hej, ja też tu od niedawna zarejestrowana chociaż od dawna czytam :) Teoretycznie po odstawieniu tabl anty organizm potrzebuje troche czasu żeby cykl wrócił do normy, mi gin mówił że ok 2-3 miesiące i mozna sie starać ale wiem że co gin to teoria tak samo jak to że kazdy organizm reaguje inaczej, bo czytałam o kobietkach które zafasolkowały miesiąc po odstawieniu tabl.
Wydaje mi sie też że pod koniec okresu szansa jest niewielka - wieksza im bliżej owulacji.
Ja na razie skupiam sie na analizie swojego cyklu - robie wykresy i analizuje bez końca :) Biore też Oeparol, kwas foliowy, magnez i falvit. Pożyjemy, zobaczymy, mam nadzieje że sukces będzie. Póki co mam pierwszy dzień @ i do południa konałam ale już sie troche do życia biore.

Pozdrawiam wszyskich i miłego wieczoru życze.
 
Przyszła mamusiu gratuluję umowy. Teraz czekamy na awansik. :tak:
Kroczku_k kochanie monitoring to świetna sprawa! Ja miałam go 2 razy i w maju albo czerwcu kolejny będzie. Wszystko będziesz wiedziała dokładnie. Kiedy owulka, ile pęcherzyków, itd. itp.... Ja np. ostatnio przy clo miałam 7 pęcherzyków!!!!!! :szok: :-D W lewym jajniku 3 a w prawym 4. Dojrzały porządnie i pękły 2. Niestety polegliśmy ponieważ mój M musi troszkę "podnieść" jakość żołnierzyków.
 
Oj Maggie, Maggie! :-) Ja też jak czytam forum i widzę Twoje posty to od razu mi lepiej. :tak::tak::tak: Dlatego tak bardzo się cieszę z Twojego groszka! Tak jakbym sama już była w ciąży. :-D A brzuszek chyba fajnie,że zaczyna wychodzić na wierzch. Może później będziesz miała dosyć,ale to już dużo później. Pozdrawiam Kochana i leń się ile wlezie! ;-)
:-D:-D:-D Wiesz, wkońcu jesteś ukochaną e-ciociunią mojego groszka. Nie umniejszając innym oczywiście. Wszystkie e-ciocie są The Best :tak::tak::tak: Z tym lenieniem to problem bo czasu brak. No ale zobacze co w sobote powie lekarz. Jak każe sie bardziej oszczędzać to tak zrobie i zwolnie tempo. :tak:

Maggie bardzo ci gratuluję fasolki!
Przyszła mamusiu Tobie gratuluję podpisania umowy.
Dziękuję ;-):-)

MEGGIE tak tak fluidki codziennie:tak:
Tak jest. :-)

kobietki moje kochane dziekuje za gratulacje..powiem nieskromnie ze tez jestem z siebie dumna :)))
I dobrze, czasami trzeba być nieskromnym :-)

Laseczki a ja mam pytanko: czy myślicie że w sobotę będzie już coś widać na usg? Kiedy powinno być serduszko?
 
Witam sie wieczorową porą..

na papierku zaczyna pojawiac sie lekko kolorowy sluz co najlepsze ze jest rozciagliwy.. jak płodny ale ciut zabarwiony.. jak jutro przyjdzie @ to oki a jak nie to zastanawiam ze czy to nie owulka..
 
reklama
Witam dziewczyny pod długiej nieobecności :-pAle się pozmieniało :szok:.
Ja pomalutku zaczynam myśleć o staraniu wiec już duży plusik.Stęskniłam się za Wami.Całuje serdecznie
GRATULUJE za wszystkie Wasze powodzenia
:-)
 
Do góry